• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 13:42:33

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 3 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Sveikinu tave, brolau, nuostabu yra matyti kaip Dievo tauta kyla  :pentecostal: Jėzus Kristus - Viešpats ir Jis nugalėjo! Žiūrėdami į Jį kaip į tikslą, mokydamiesi iš Jo Evangelijos, stiprindamiesi Sakramentais ir malda, pasiramsciuodami vieni į kitus ir mes kaip nors įveiksime šią "trasą", kuri vadinasi gyvenimas  ;)

Pasimelsiu už tave, o tu pasimelsk už mane, nusidėjėlę  +

Pilgrim

Pijau,
visi kovojam su savo paklydimais ir parpuolimais. Gal pagelbės tokia mintis.
Visi mes ugdome vienokią ar kitokią dvasinę savybę. Tarkim toks pavyzdys.
Iš prigimties žmogus turi savybę nepykti. Labai sunku yra jį užpykdyti, jam beveik savaime gaunasi nepykti. Todėl žmogus nekreipia didelio dėmesio į pyktį. Apleidžia tobulėjimą pakantume. Tačiau turi savybę meluoti. Na ir čia nuolatinis vyksta darbas tam, kad sakyti tiesą. Dedamos visos pastangos, naudojamos visos priemonės, kad išsiugdyti tiesos sakymo dorybę. Ir ... ši dorybė yra labai išugdyta, nes daug įdėta pastangų jai tobulinti ugdyti, tik dėl ypatingo puolimo ji nėra taip lengvai matoma. Galbūt priklausomybė slepia mano išugdytą dorybę, kuri deja dėl ypatingų kliūčių dar nepastebėta.

kukulis

Gal būt variantas būtų susirasti kunigą, kuriam galėtum išpažinti tai ko niekam nesakai; manau padėtų.
Bažnyčios tėvai teigia, kad jeigu išpažinties metu jauti didelę gėdą ir vis viena atlieki išpažintį, tuomet ta gėda tarsi ugnis nudegina piktąjį ir jį nuveja.

pijuss

Nuoširdžiai dėkoju už priėmimą, patarimus, o Tomo M. atsispausdinau ir taikysiu praktikoje. Tris kartus bandžiau rašyti čia, atsiverti, bet matomai piktasis siautėja, vis neleido pasiskelbti, tai internetas nutrūko, tai iš artimųjų sutrukdė, o dabar gal nesutrukdys.
  Jūs esate paskutinė mano Viltis gelbėjimuisi.......Pagal rekomendaciją pereinu į asm. intencijas.

Gubijaus vilkas

Garbė Kristui Jėzui!
Tiesiog prisistatau, kad prisijungiau, apie save gal vėliau kad prie progos parašysiu, darbe nėr kaip labai plėstis, antra vertus virtualioj erdvėj kažkaip to privatumo išsaugot norisi.
Ahoy, bendraukim.

kukulis


Diak. Tomas M.

Sveikas, Pilki, lauksime prisijungiant prie diskusijų ;)

Kas liečia prisistatymą, tai nebūtina žerti privatumo. Mums taip pat įdomu, kodėl žmonės prisijungė, kaip surado mūsų forumą, kas jame patraukė juos, ko jie tikisi ir pan.

Pilgrim


Gubijaus vilkas

Citata iš: Tomas M.  rugsėjo 23, 2014, 10:57:43
Sveikas, Pilki, lauksime prisijungiant prie diskusijų ;)

Kas liečia prisistatymą, tai nebūtina žerti privatumo. Mums taip pat įdomu, kodėl žmonės prisijungė, kaip surado mūsų forumą, kas jame patraukė juos, ko jie tikisi ir pan.

Prisijungiau, nes mačiau artimą žmogų naršant po šitą forumą, traukt tai nieks netraukė.
O tikiuosi ko? apie dvasinius dalykus paplepėt, biski nuo šio Pasaulio Kuigaikščio atitrūkt :)

Citata iš: Pilgrim  rugsėjo 23, 2014, 15:32:16
Tai kas sutramdė tamstą ar tas pats Pranciškus ?  :D

:D dar tebetramdo...

Eugenijus

Į šį forumą mane atvijo sunki žmonos onkologinė liga. Ieškojau "Atleidimo maldos", ir patekau į "Tavo rankose". Esu 56 metų, medikas. Mane truputį baugina, kad šiame forume vien jaunimas. Ar senukus priimate?

Silvija

Mes čia susirinkome ne pagal amžiaus kriterijų, o pagal tikėjimo. Ir labai dažnai pasitaiko, kad žmogaus amžius tikėjime skiriasi nuo jo biologinio amžiaus. Vienas gali būti jau ir žilas, bet šviežiai atsivertęs ir daug kur neturintis žinių bei patirties, tuo tarpu kitas, tikėjimo keliu ėjęs nuo jaunystės, jam gali tikti į dvasios tėvus. Taip, kad... :)

Beje, Eugenijau, aš esu tik keliais metais už tave jaunesnė, viskas gerai žinok ;)

Augucka

Labai pritariu Silvijai  :thumbup: jinai išsakė lygiai tą patį, ką ir aš galvoju  :happy:

kukulis

Citata iš: Eugenijus  lapkričio 26, 2014, 15:40:41
Į šį forumą mane atvijo sunki žmonos onkologinė liga. Ieškojau "Atleidimo maldos", ir patekau į "Tavo rankose". Esu 56 metų, medikas. Mane truputį baugina, kad šiame forume vien jaunimas. Ar senukus priimate?

Forumo dalyvių amžiaus vidurkis svyruoja ties 40m.  Tam tikra prasme galima pasakyti kad vis vien jaunimas :)

geliupieva

Sveiki ir su Dievu,

Esu naujas sio forumo dalyvis is Vilniaus rajono. Virs 40, gimes ir auges sostineje. Seima zmona ir 2 vaikai, dar yra suauges vaikas is zmonos pirmos santuokos. Dirbu jau  beveik 20 m finansu srity tarptautineje imoneje.

Del tikejimo esu pasisakes  vienoje forumo temoje apie komunija 2a karta susituokusiems :-)
O rimtai tai pasikartosiu, kad esu kiles is rimtai netikinciu, nes jie, matyt, saugojo save, kad neprarastu sovietinio partinio valdzios pasitikejimo ar tiesiog darbo. Prie tikinciu priskirciau savo mociute, dar tolimoj gimines sakoj yra smetonos laiku archivyskupas. Pats ilga laika buvau kaip jus vadinate proginis katalikas. Mano tikejimo kelias prasidejo per kelis impulsus: vaiku krikstas, artima broliu pranciskonu veikla, artimo pazystamo zmonos netiketa mirtis, tiesiog kitoks Dievo veikimas. Didziausias postumis - alfa kursai, kur susipazinau su savo tikejimo broliais ir seserims, puikiais pranciskonais ir, vel, Dievo veikimu. Nors ir esu beveik tikejimo diletantas, bet tikiu 100%, kad turiu savo katalikiska misija, kurios dar ieskau. Bent siuo metu isitikines, kad misijos del pagalbos stokojantiems bei parama baznyciai - tai ka reikia daryti. Nors del tam tikros situacijos, negaliu priimti keliu sakramentu (sutvirtinimo, komunijos), bet jau dabar jauciuosi zymiai tvirciau baznycioje, galu gale seimoj.

Siuometu dalyvauju beta kursuose, Bernardinu parapijos biblijos skaitymo grupej, nuteistu iki gyvos galvos kaliniu lankyme. Daug skaitau - Anselm Grün, CS Lewis, Tomas Kempietis ir pan. Tiek prisistatymui.

Irgi issipleciau




Diak. Tomas M.

Sveikas! Nors save laikai "tikėjimo diletantu", tavo krikščioniškos misijos ieškojimas manau mums visiems yra bendras.

Juk Dievas mus atsiuntė visus į šią žemę su unikalia misija. Atrodo kiek daug žmonių pasaulyje, bet juk aš ir tu dar prieš gimdami gavome iš Dievo "pergamentą" su misija, kurią turime atlikti. Bendras misijos aspektas - tapti šventu ir Dievo šviesa, meile sklindančia iš mūsų, padaryti šventesnį mus supantį pasaulį, žmones, situacijas...

Dešimtmečiai bėga, bet rodos vis dar pats ieškau tos misijos... randi pergamento gabalėlius su žodžių nuotrupomis, bandai sudėti tarsi mozaiką, kad pamatytum visą tekstą...

Silvija

Malonus siurprizas, geliupieva, ačiū už prisistatymą! :) Labai lauksim Tavo įžvalgų ir minčių.

kukulis

Kaštone, gal galėtum daugiau apie save parašyti? Maždaug kokio amžiaus? Prieš kiek laiko atsivertei?  Kokia profesija? Kokia šeimyninė padėtis? Pomėgiai, bendruomenė, kuriai priklausai? :)

Raimondas

Sveiki visi. Esu čia naujokas. Seniai ieškojau kažko panašaus , kaip jūsų forumas. Tikėjime žengiu pirmus žingsnius, bet Dievas tiek daug dėl manęs jau padarė ir tikiu , kad daug dar Jis yra paruošęs ateityje. Pradžiai gal tiek

Diak. Tomas M.

Sveikas, atvykęs!  :D

Lauksime prisijungiant prie diskusijų ;)

Žuvis

Sveiki, mielieji!

Pagaliau ir aš po metų priplaukiau prisistatymo uostā. Esu Žuvis iš įvairių vandenų... Gėlo ežerėlio, sraunių upių... Kartais per daug įnirtingai plaukiau prieš srovę... kartais pernelyg lengvai ir pasroviui. Teko kurì laikā plūduriuoti užsistovėjusioj pelkėj, tačiau atsivėrus šaltiniui įgavau gyvasties!  Ir atgimiau. Dėkoju už šiā svetainę, kuri lyg saugus prieglobstis konfesijų persipynime.  [-O<