• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 06:31:12

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 5 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Sveikas, Merūnai, malonu kad prisijungei, dabar mūsų bendruomenėje bus du Marijos Legiono nariai  :thumbup:

Merūnas

Malonu būtų susipažinti su antruoju Marijos Legiono nariu.

kukulis

Tai aš :)

Jeigu tu tas augalotas vyrukas, kur netoli katedros vedi susirinkimus, tai mes jau pažįstami :) (truputį ;) )

Merūnas


kukulis

Aa , tada suklydau, atsiprašau :)

P.S.
Aš tai šv. Kryžiaus parapijoje. (Toje, kur prie Akropolio su dviem bokštais :) )

Aukse1

Labas vakaras ,esu Aukse šį foruma atradau atsitiktinai ,nes ieškau dvasinės ir vidines ramybes kurios negaliu rasti,meldžiuosi ,bet vistiek sunku.Mano gyvenimo istorija skausminga ne tik man ,bet ir mano artimiesiems .Sutikau savo kelyje nesažininga žmogų kuris pasinaudojes mano patiklumu ir saziningumu nori atimti iš manes namus ,o mane palikti gatveje.Vyksta teismai ,o aš kovoju už savo ir vaiku gerove .Pavargau nuo visko .Prašau pasimelskit už mane ,kad teisybe teismuose laimėtu,už mano neigalia mergaite ir už mane ,kad neparklupciau ,suraciau sielos ramybe ir daugiau pasitikečiau savimi ir atsitiečiau iš sunkios šios situacijos aciu

Sigitas

Sveika atvykusi ir prisijungusi, sese Kristuje Jėzuje, Aukse!
Džiaugiuosi, jog radai šį forumą. Liūdna dėl situacijos namuose, tačiau juk nėra to blogo, kas neišeitų į gerą!  :thumbup:
Kad Jėzaus Kristaus ramybė gyventų, tekėtų tavo viduje, turi atleisti savo skriaudikams. Net ir sau. Lengva melstis už geradarius, bet mūsų Viešpats nori, jog melstumėmės ir linkėtume gera tiems, kurie mus skriaudžia. Ypač, jei nepelnytai. Tik tada ateis Kristaus ramybė.  :angel-2:

Diak. Tomas M.

Sveika, Aukse,

dabar skaitau Sigito atsakymą ir galvoju, kad jis gali pasirodyti šiek tiek kietas... bet iš tiesų Sigitas duoda labai gera patarimą. Ir kartais nesigauna iškart taip imti ir atleisti, bet iš vienos istorijos pamenu, kad tas žmogus tuomet meldėsi, kad Dievas nuramintų jo širdį, kad suteiktų norą atleisti. Na o tuomet, kai buvo suteiktas noras, su Dievo pagalba ir atleidimas atėjo. Iš atminties tą istoriją pasakoju, tai gali būti netikslumų, bet manau esmė panaši.

Svarbiausiai žinok, kad net sunkiausiomis akimirkomis Dievas ir jo Motina Švč. Mergelė Marija yra čia pat šalia tavęs, ir kažkiek tikrai palengvės  :hug:

Aukse1

Ačiū Sigitai ,aciu Tomai už palaikyma,kiekviena diena skaitau atleidimo malda tikiuosi tam žmogui sugebėsiu atleisti.

kukulis

Jeigu tas žmogus nori atimti neįgalią mergaitę, tuomet tikrai ją myli. Nes neįgalų vaiką mylėti iš egoizmo ar dėl pinigų daug sunkiau nei sveiką.

Kaštonas


Aukse1

Neigalia mergaite nori išmesti į gatve ,o nepasiimti ,mano draugas jos visai nemylėjo ja mėsą vadino ,ten žmogus be sąžinės ,dažnai muštavosi nieko nemylėjo tik įskaudino ,žemini ir dar skolu pridare ,

kukulis

Niekšas.
Kilo mintis, kaip iš karto nepasimatė, kad jis toks .. bet meilė kartais būna akla.

Aukse1

Meilė akla ,problema ta ,kad labai prisirišu greitai prie žmonių po to labai nusiviliu.

vida

Sveika, ačiū, kad pasidalinai savo skausmu.Kai , atrodo , kad Dievas mus apleido, iš tiesų jis mus neša ant rankų. Patarimų neduosiu jokių,tiesiog melsiuosi už tavo situaciją. Dievo palaimos Tau.

Aukse1


Tikintysis

Sveiki broliai ir seserys (kaip pasakytų Liuteris Kingas).
Man tarp 30 ir 40, randuosi Lietuvoje, dirbu, bet visų pirma - esu tikintis. Gal net ne tai, kad tikintis, bet gyvenantis su tikėjimu... Vaikštau į bažnyčią, bet nelabai mėgstu susibūrimus žmonių, todėl stengiuosi eiti anksti ryte, kai žmonių mažiau. Kaip atradau tikėjimą... Kažkaip visada nuo mažens tikėjau, augau pas senelius iki paauglystės, o jie buvo tikintys - senelis kiekvieną sekmadienį eidavo į bažnyčią ir man liepdavo kartais išpažinties eiti. Aš gal kiek kitoks tikintis kaip sakau pats - ne tai, kad kažkaip netyčia man čia "atsivėrė akys" beklausant  ir panašiai - aš visada Dievo ieškojau. Ieškojau kur Jis čia pasislėpęs ir kiek dar čia tąsys mane savo slėpynėmis :D
Aptikau Jus ieškodamas informacijos apie Devintines. Jau ne pirmi metai jaučiu širdyje pareigą sukalbėti tuos 9 tūkst. Sveika Marija, bet taip ir nerandu kokiom dienom tai reikia atlikti.
Tikiuosi, kad šiame forume nukreipsite mane į tą pusę ir paaiškinsite kaip ir kada reikia melstis. Patinka sukalbėti rožinį, bet kartais patingiu...
Manau, kad man patiks čia paskaitinėti įvairias temas, o gal kartais ir pačiam ką nors brūkštelti.

Tai jei kartais kas susidūrę su tokia gausybe Rožinių per 9 dienas - malonėkite parašyti, kada reikia melstis - kuriom dienom. Nes aš kažkaip galvojau, kad prieš Devintines devynias dienas, bet randu informacijos, kad po Velykų, nuo Didžiojo Penktadienio... Šiandien kaip tik per Marijos Radiją 15:20, Faustinos dienoraščio skaityme kalbėjo apie tai, kad pradėtų melstis nuo Didžiojo Penktadienio... Tai nieko nebesuprantu...

Augustas

Sveikas, Tikintysis, tikrai gerai, kad prisijungei. :) Čia mes visi - paprasti žmonės, ir taip paprastai diskutuojam įvairiom, mums rūpimomis temomis. Lauksime ir Tavo nuomonės, nesikuklink labai. :)

kukulis

Sveikas,

malonu pamatyti forume naujų žmonių :)

Kaip rašė amžiną atilsį Trimakas, kiekvieno žmogaus tikėjimo kelias susideda iš etapų:
Vaikiškas, Tradicinis, Protesto, Asmeninis, Bendruomeninis, (paskutinio neatsimenu).

Kaip supratau, dabar tau yra asmeninis etapas, bet gal klystu. Ar praėjai protesto amžių? ;)

Diak. Tomas M.

Sveikas! Rodos Augucka kažką panašiai rašė, bet man atrodo ten kalba ėjo apie 1000 Sveika Marija maldų, na o 9K tai čia jau kosmosas :D Žiūrėk čia:

Novena: tūkstantis Ave Maria