• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 19, 2024, 18:56:36

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Carlo Giuseppe Quadrupani - Šviesa ir Ramybė (Patarimai pamaldžioms sieloms)

Pradėjo Diak. Tomas M., sausio 27, 2014, 17:18:33

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Vienos dvasininkų brolijos broliukas man davė paskaityti šią knygą:

Carlo Giuseppe Quadrupani - Light and Peace (Instructions for devout souls to dispel their doubts and allay their fears)
Carlo Giuseppe Quadrupani - Šviesa ir Ramybė (Patarimai pamaldžioms sieloms, kad išsklaidyti abejones ir nuraminti baimes)

Audio knyga anglų kalba

Nuoroda nuves į svetainę, kur ją galima įvairiais formatais nemokamai nusikrauti (anglų k.). Gal mūsų bendruomenės detektyvai ras ją ir kitomis kalbomis ;)

Kaip pačioje labai nedidelės apimties knygelėje rašoma - tai yra vadovėlis, kaip patekti į dangų :D Parašyta ji regis prieš porą šimtų metų italų dvasininko, po to buvo išversta į prancūzų, vokiečių ir anglų kalbas ir leidžiama, leidžiama, leidžiama... Italijoje buvo virš trisdešimties leidimų, Prancūzijoje - dvidešimt, angliškos versijos bent 10, o lietuviškos, kaip suprantu kol kas 0 (nulis)... labai gaila, nes tokią knygelę dovanočiau kiekvienam katalikui, norinčiam rimčiau žengti dvasiniu keliu.

Ką galiu pasakyti... kad būčiau gavęs šią knygelę prieš 20 metų... Apimtis ir temos panašios į "Kristaus sekimą", bet parašyta labiau paprastam žmogui, tokia labai paprasta ir suprantama kalba. Atrodo sudėtingi dalykai po poros puslapių pasidaro tokie aiškūs. "Kristaus sekimas" man pasirodė labiau skirtas vienuoliams, dvasininkams (aišku nebūtinai, bet toks jausmas) ir turi tokį labiau meditacinį polinkį. O ši knygelė - tiesiai prie reikalo, trumpai ir aiškiai :)

Kuo man dar patiko šis angliškas leidimas - jame (imant iš prancūzų papildyto vertimo) pagal susijusias temas dar pridedama ir Šv. Pranciškaus Saleziečio patarimai (iš "Įvadas į dvasinį gyvenimą"), tai galima sakyti gauni "du viename".

Jei turėčiau laiko, labai norėčiau išversti šią knygelę į lietuvių kalbą. Kaip Dievas duos. Bet kas suprantate angliškai, būtinai rekomenduoju!  :thumbup: