• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 26, 2024, 21:39:30

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


"Emociškai brandus dvasingumas"

Pradėjo Kaštonas, spalio 28, 2014, 16:52:21

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

"dvdešimt septynis metus buvau krikščionis, ištiesų dvidešimt septynis metus buvau kaip vienerių metų krikščionis"

Peter Scazzero

"Emociškai brandus dvasingumas"


Knygoje apskritai atkreipiamas dėmesys į savo tikrąjį ,,aš". Evangelikų kultūrai tai nėra įprasta - skamba pernelyg abstrakčiai, psichologizuotai ar netgi egoistiškai. Tačiau tai esminga - pats Jėzus savo pavyzdžiu parodė, kaip svarbu yra suvokti savo tapatybę Dieve ir būti jai ištikimiems. Ši tapatybė įtraukia ne tik tai, kad esu atpirktas ir mylimas, bet ir tai, kad esu unikalus, vienintelis, apdovanotas, pašauktas ir laisvas būti savimi; būti savimi neretai gali reikšti nuvilti kitus, kurie primeta mums savus lūkesčius. P. Skazzero kalba apie pagundas, kurias Jėzus patyrė dykumoje: esu tai, ką darau; esu tai, ką turiu; esu tai, ką apie mane galvoja kiti. Bet Jėzus užtikrintai pasakė ,,Ne!". Tai buvo įmanoma, nes Dievas Tėvas prieš tai, Jėzui dar nepadarius jokio stebuklo, jokio darbo, ištarė: ,,Šitas yra mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi...". Viešpats gėrisi mumis ne dėl to, ką darome, bet dėl to, kas esame. Kad tiesiog esame! Tai apverčia bet kokius mastelius...

http://www.btz.lt/lt/skaitytu-knygu-kvapas/1/6027

....


Gal kam teko dalintis grupelėse?!

Pilgrim


Žuvis

Pagaliau pavyko įsigyti šiā knygā. Dėja, tik 1000 egz.tiražas, išparduota visur. Beje, knygos gale yra pratybos, kurios trunka 8 savaites. Būtų prasminga  su grupele jas atlikti, tačiau nežinau ar sostinėje kas praktikuoja. Galbūt kas atsilieptų?

Kaštonas


Kaštonas

Lietuvos krikščioniškojo gyvenimo bendruomenė
https://www.google.lt/?gws_rd=ssl#q=krik%C5%A1%C4%8Dioni%C5%A1ko+gyvenimo+bendruomen%C4%97

Žuvis

Dėkoju, ši bendruomenė pasisėjus po Lietuvā. Sostinėje yra būstinė. Galvojau, gal žinai kas su šia knyga grupelę veda? Niekur info nėra. Tačiau kreipsiuos tiesiogiai. Dėkoju.

Kaštonas


Silvija

Mes pradėjome savo maldos grupėje :) (Dalinuosi, nes pasirodė papildanti medžiaga paraleliai einančiai Paklusnumo temai)

Ištrauka iš ST, kurios analizę pratybos siūlo pradžioje, padeda pamatyti save ir savo emocinį nebrandumą.

Dievas liepė Izraelio karaliui Sauliui kovoti su amalekiečiais ir visiškai juos sunaikinti, tačiau Saulius nusileido savo kariams ir tik iš dalies įvykdė Dievo valią... 1Sam 15, 7-23.

Citata7 Saulius sutriuškino amalekitus nuo Havilos iki pat Šuro, esančio į rytus nuo Egipto. 8 Amaleko karalių Agagą paėmė gyvą į nelaisvę, bet visus žmones paskyrė sunaikinti kalaviju. 9 Saulius ir kareiviai pasigailėjo Agago, geriausių avių, galvijų, peniukšlių ir avinėlių bei viso, kas buvo vertinga. Jie nenorėjo paskirti jų sunaikinti; sunaikinti jie paskyrė tik tai, kas buvo menka ir niekam nebetiko.
10 Tada VIEŠPATIES žodis atėjo Samueliui: 11 ,,Gailiuosi, kad padariau Saulių karaliumi, nes jis nusigręžė nuo manęs ir neįvykdė mano įsakymų". Samuelis sielojosi ir maldavo VIEŠPATĮ visą naktį. 12 Atsikėlęs anksti rytą, Samuelis išėjo su Sauliumi susitikti. Samueliui buvo pasakyta: ,,Saulius buvo nuėjęs į Karmelį. Štai jis ten savo garbei paminklą pasistatė. Paskui jis leidosi kelionėn ir nuėjo į Gilgalą". 13 Kai Samuelis atėjo pas Saulių, Saulius jam tarė: ,,Telaimina tave VIEŠPATS! Aš įvykdžiau VIEŠPATIES įsakymą". – 14 ,,Betgi ką reiškia tas avių bliovimas ir jaučių baubimas mano ausyse?" – klausė Samuelis. 15 Saulius atsakė: ,,Jie buvo parvesti iš amalekitų, nes kareiviai pasigailėjo geriausių avių ir galvijų, kad būtų paaukoti VIEŠPAČIUI, tavo Dievui. Likusius mes paskyrėme sunaikinti". 16 Samuelis tarė Sauliui: ,,Liaukis! Aš tau pasakysiu, ką VIEŠPATS kalbėjo man praeitą naktį". Jis atsakė: ,,Kalbėk!"
17 Samuelis tarė: ,,Nors savo akyse ir gali atrodyti menkas, bet argi nesi Izraelio giminių galva? VIEŠPATS tave patepė Izraelio karaliumi. 18 VIEŠPATS tave pasiuntė į žygį, tardamas: 'Eik ir paskirk sunaikinti tuos nusidėjėlius – amalekitus! Kovok, kol jie bus sunaikinti'. 19 Kodėl tad nepaklausei VIEŠPATIES balso? Kodėl tad meteisi ant grobio ir darei, kas nedora VIEŠPATIES akyse?" 20 Saulius Samueliui atsakė: ,,Aš vis dėlto paklausiau VIEŠPATIES balso! Atlikau žygį, į kurį VIEŠPATS mane siuntė, parvedžiau Amaleko karalių Agagą ir paskyriau amalekitus sunaikinti. 21 Bet iš grobio kareiviai paėmė avių ir jaučių – geriausia iš to, kas turėjo būti paskirta sunaikinti – paaukoti VIEŠPAČIUI, tavo Dievui, Gilgale".
22 Į tai Samuelis atsakė:
,,Argi tiek pat džiugina VIEŠPATĮ
deginamosios atnašos ir kruvinos aukos,
kiek klusnumas VIEŠPATIES balsui?
Tikrai, klusnumas yra geriau negu kruvina auka
ir atsidavimas – negu avinų taukai.
23 Nes maištas yra ne mažesnė nuodėmė už būrimą,
o pasikliovimas savimi tarsi stabų blogis.
Už tai, kad atmetei VIEŠPATIES žodį,
jis atmetė tave nuo karaliavimo".

Kaštonas

Nustebau, (emocija) kad į tavo rankas papuolė ši knyga.

Silvija

Ji pirmiausia papuolė į mūsų grupės vadovės rankas.