• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 17:05:58

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 3 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Tikintis broli, ačiū, kad "pakėlei" šią temą, berods apie Devintinių šventę forume išvis nebuvo diskutuota, taigi, gera proga naujam pokalbiui!  :)

Kas link praktikos, kurią laikai pareiga atlikti, tai matyt ji yra visiškai apmirusi ir šiuolaikinė Bažnyčia nekviečia to daryti dėl įvairių priežasčių. Kokios Tavo priežastys, kad tokia pareiga beldžiasi į širdį? Juk žinai, kad ne nuo maldų skaičiaus priklauso malonė...

Tikintysis

Citata iš: Augustas  gegužės 18, 2016, 13:32:56
Sveikas, Tikintysis, tikrai gerai, kad prisijungei. :) Čia mes visi - paprasti žmonės, ir taip paprastai diskutuojam įvairiom, mums rūpimomis temomis. Lauksime ir Tavo nuomonės, nesikuklink labai. :)


Citata iš: kukulis  gegužės 18, 2016, 15:09:36
Sveikas,

malonu pamatyti forume naujų žmonių :)

Kaip rašė amžiną atilsį Trimakas, kiekvieno žmogaus tikėjimo kelias susideda iš etapų:
Vaikiškas, Tradicinis, Protesto, Asmeninis, Bendruomeninis, (paskutinio neatsimenu).

Kaip supratau, dabar tau yra asmeninis etapas, bet gal klystu. Ar praėjai protesto amžių? ;)

Paguodei mane su tom stadijom. Reikės pasiskaitinėti tą Trimako straipsnį. Kol kas pagal tai ką parašei - galbūt protesto/asmeninio miksas :D
Man labai tinka vakar girdėta - Mk 9, 38–40 ,,Kas ne prieš mus, tas už mus!"

Citata iš: Tomas M.  gegužės 18, 2016, 23:37:55
Sveikas! Rodos Augucka kažką panašiai rašė, bet man atrodo ten kalba ėjo apie 1000 Sveika Marija maldų, na o 9K tai čia jau kosmosas :D Žiūrėk čia:

Novena: tūkstantis Ave Maria

Dėkui už info. Vat kaip tik šitą buvau radęs ir dar vieną apie Faustiną, kur kažkas buvo užsiminęs, lyg norėtų, o gal klausė ar kas bandė (neberandu dabar).

Citata iš: Silvija  gegužės 19, 2016, 02:14:10
Tikintis broli, ačiū, kad "pakėlei" šią temą, berods apie Devintinių šventę forume išvis nebuvo diskutuota, taigi, gera proga naujam pokalbiui!  :)

Kas link praktikos, kurią laikai pareiga atlikti, tai matyt ji yra visiškai apmirusi ir šiuolaikinė Bažnyčia nekviečia to daryti dėl įvairių priežasčių. Kokios Tavo priežastys, kad tokia pareiga beldžiasi į širdį? Juk žinai, kad ne nuo maldų skaičiaus priklauso malonė...

Galvoju, kad seserys vienuolės, bent jau iš pagarbos Faustinai pasimeldžia tas 9 dienas...
Aj šiaip kažkas "pirštu braižo" ją :D Gal prisidėjo tai, kad stengiuosi visada paklausyti Marijos Radijos Faustino dienoraščius.
Nežinau apie kokias malones kalbate - aš kai meldžiuosi, tai malonės neprašau. Dažniausiai pasimeldžiu kaip "atlikdamas darbą" ar pareigą - nieko neprašydamas. Na kartais įterpiu, ką nors tokio paprasto, kad neapleistų, ir kad tiesiog viskas gerai būtų... Prašau melsdamasis už kitus, kad tiesiog jiems padėtų... Žinau kuo skiriasi statistinis Rožinis nuo karštos ir gilios Rožinio maldos (šitas pasitaiko labai retai).

Silvija

o kuo gi?

P.s. turėjau mintyje malonę būti arti ar net vienybėje su Dievu, bet ne prašymų išpildymą :)

Tikintysis

Citata iš: Silvija  gegužės 19, 2016, 13:14:48
o kuo gi?

P.s. turėjau mintyje malonę būti arti ar net vienybėje su Dievu, bet ne prašymų išpildymą :)

Na Jums malonė tokia, o kitam, gal malonė, kai Dievas kančią palengvina...
O iš kitos pusės, gal ir kančia lengvesnė, kai esi arčiau Jo.
Kai kuriuose tekstuose kalbama taip - "...pažadėjo suteikti gausias malonės...". Galbūt nusidėjeliui malonė yra nuodemių atleidimas.
Žodžiu kiekvienam pagal patirtį :D

Tikintysis

Citata iš: kukulis  gegužės 18, 2016, 15:09:36
Sveikas,

malonu pamatyti forume naujų žmonių :)

Kaip rašė amžiną atilsį Trimakas, kiekvieno žmogaus tikėjimo kelias susideda iš etapų:
Vaikiškas, Tradicinis, Protesto, Asmeninis, Bendruomeninis, (paskutinio neatsimenu).

Kaip supratau, dabar tau yra asmeninis etapas, bet gal klystu. Ar praėjai protesto amžių? ;)

Stadijos yra įdomu pasitikslinimui ir pan., ypač kai aplinkoje nėra panašių žmonių arba kai aplinkiniai gėdijasi kalbėti apie Religiją ir Dievą. Perskaičiau tą straipsnį Trimako, bet ten labiau apie vaikyste ir tradicijas, o daugiau neradau. Darau tokią išvadą, jog etapai yra labiau kaip vietos iš kurių tu žiūri į Jį. Tai tuo pačiu ir gražu, bet tuo pačiu ir klaidina. Manyčiau, jog daug svarbiau yra iki kiek tu seki Jį ir iki kiek dar esi pasiryžęs žengti, kad matytum Jį dar geriau ir aiškiau, bei iki kiek pasiruošęs Jį prisileisti. Sakyčiau tai nėra vien tai, kad tik tu artiniesi prie Jo - Jis taip pat artinasi link tavęs. Kartais Jis gali ateiti iš visų pusių...
Čia tinka Icarusas - kuo arčiau saulės, tuo labiau ji kaitina...
Tai jei šito klausei - pakaitina kaip reikiant (bet čia tik tarp mūsų - niekam nesakyk)  :ashamed:

Kaštonas

Stadijos yra įdomu pasitikslinimui ir pan., ypač kai aplinkoje nėra panašių žmonių arba kai aplinkiniai gėdijasi kalbėti apie Religiją ir Dievą. "

Mano situacija buvo panaši.  Tarp mūsų šis tas bendro :)
Esu iš Šiaulių, kuris dažnai trankosi po Lt.
Tiesiu draugystės ranką.

Tikintysis

Valio, džiugu iš Tamstos išgirsti ir malonių komentarų  :thumbup:
Spaudžiu dešinę :D

Kaštonas


Tikintysis

   Įvarei į kampą mane :D Esu toks snobas, mėgstu būti vienas, kaip tas katinas - kur vaikščiojo vienas ir kartojo - kur noriu ten einu... Galvojau pabūsiu religiniame forume anonimu, pasižiūrėsiu kaip ten kas... Gaila nėra galimybės forume privačiai rašyti žinutes (arba kaip naujokui tokia teisė nesuteikta dar).

Donatas

O kam būti anonimu?  Juk gyvas bendravimas labai reikalingas ir naudingas. Pavyzdžiui man maldos grupė labai padeda. Gaila, kad nepavyko sudalyvauti nei vienam renginyje kurį organizuoja šio forumo dalyviai, tikiuosi dar pavyks  :pentecostal:

Kaštonas

"Juk gyvas bendravimas labai reikalingas ir naudingas. Pavyzdžiui man maldos grupė labai padeda."

O.
Nustebinai Donatai.
Kai mudu buvome susitikę tu neminėjai grupelės.
Ar tai reiškia, kad mano atmintis prastėja? :)

Donatas


Kaštonas

Mjo.
Ir tikrai, kaip greitai bėga laikas.

Džiaugiuosi už tave.
Birž. 10-11. būsiu Kaune  ::)
Smagu būtu pamatyti tave.

Donatas


es_pada

Esu čia naujokė,Malgožata iš Vilniaus. Šiemet sukako 25.  ::)
Turiu vidurinį išsilavinimą,šiuo metu ieškau darbo.
Šį puslapį radau atsitiktinai. Labai norėčiau pabendrauti su bendraminčiais. ::)
Turiu šiek tiek pažįstamų,bet laiką dažniausiai leidžiu viena,nors tiesą sakant norėčiau tai pakeisti.
Dievą atradau prieš kelis metus,sielvarty,prieš patį norą nusižudyti. 
Būtų malonu susipažinti. :celebrate:
Ad gloriam. :bible:

Diak. Tomas M.

Sveika, prisijungus!

Tikiuosi, kad bendravimas forume tau ir mums bus prasmingas ;)

Augustas

Smagu, kad prisijungei, Es-pada. :D Aš irgi tikiuosi to paties kaip ir Tomas. :)

kukulis

Man visad malonu pabendrauti su naujais žmonėmis  :celebrate:

Es_pada, ar seniai tapai sąmoninga Kristaus sekėja? :)

es_pada

Atsiverčiau Kristui prieš porą metų. Tiksliai sakant,pagalbos prašiau kai turėjau 21,Šventąją Dvasią gavau po metų rodos.
Jeigu ne Kristus,nusižudyčiau. Bandžiau šokti iš balkono.. :ashamed:
Mano gyvenimas neturėjo jokios prasmės,jokių tikrų draugų,šeimos palaikymo,nieko. Labai nepasitikėjau žmonėmis,pykau ant visų,kad manęs nesupranta.
Galima sakyti jog gimiau ne tame amžiuje.  ::)

kukulis

Oho.

Vakar klausiau tokią paskaitą. Atseit toks dialogas.

- Ar jūs krikšytas kai buvote kūdikis?
- Ne. Noriu dabar krikštytis.
- Tai grįžkite tada, kai norėsite nusižudyti.

Paaiškinimas: Po krikšto miršta senasis "aš" ir gimsta nauja asmenybė. T.y. kai žmogui galiausiai atsipyksta jis pats, ir nebegali tokio savęs pakęsti, tai eina krikšytis :D

Šiame forume buvo diskusija (ar panaši ), ar ta transformacija įvyksta ir tada, kai žmogus atsiverčia vyresniame amžiuje, nors krikštytas buvo dar kūdikio amžiuje.