• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 21:30:12

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Filmas "Išpažintis" su angliškais subtitrais - laimėjęs I vietą festivalyje

Pradėjo Giedrė, birželio 23, 2017, 13:35:55

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Giedrė


Donatas

Filmas neblogas, o klausimas dar geresnis  - ar melas gali nuvesti pas Dievą?

Giedrė

Donatai, melas nėra geras dalykas, bet - būna visokių situacijų gyvenime, o kunigai irgi tik žmonės.

Donatas

Taip visokių situacijų būna. Na pagalvokim kas būtų jei ten nebūtų melo - kunigas pasakytų tiesą: Man sunku tau atleisti, tačiau Dievui nėra negalimų dalykų.  O kas bus tam žmogeliui, kai jis sužinos, kad jam melavo?

Giedrė

Manau, tam režisierius ir paliko tokį atvirą klausimą, kad būtų proga pamąstyti. Menas niekada neduoda tikslių atsakymų. Kiekvienas susirandame juos patys.

Kai vėžiu sirgo mano senelė, Mama jai visada sakydavo, kad tai sunkios formos pleuritas, kad ligonei liktų nors kokios vilties. Kai vėžiu sirgo mano tėtis, jo sesuo t.y. mano teta vieną dieną netikėtai jam išrėžė visą tiesą. O aš nebūčiau to darius, nes toks "tiesos sakymas" nieko gero ligoniui neduoda. Taigi, ... Ar mėgstu melą? Ne. Bet kartais būna situacijų, kai tiesa - pernelyg žiauri.

vida

Dar tarybiniais laikais teta  sirgo vėžiu. Gydytojai tada pacientui nesakydavo diagnozės. Važiavome lankyti tetos , pašnibždomis kalbėjome apie ligą. Mano( tada ) maža dukra , tik įėjus į ligoninę išdrožė visą tiesą. Tur būt ne be reikalo sakoma, kad vaiko lūpomis kalba tiesa.