• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 29, 2024, 08:51:57

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Atsargiai - Kinas !

Pradėjo Diak. Tomas M., vasario 28, 2014, 21:16:46

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Pamaniau užvesti panašią temą ir apie filmus. Kadangi anksčiau buvau didelis fantastikos mėgėjas, tai daug tų filmų prižiūrėjau... tačiau kai kurie labiau įsirėždavo į atmintį, nes atrodė, kad jie gina ar rodo kažką gero, kažką verto. Vienas toks filmas buvo "V For Vendetta", kurio herojus, kaip koks Don Kichotas, rodės kovėsi su blogio valdoma valdžia. Šiaip ar taip, kaip
šiandien sužinojau, kad V For Vendetta buvo pastatytas pagal Alan Moore komiksus, o jis yra atviras magas ir satanistas.

Alan Moore kūriniais paremti filmai:

- V For Vendetta - V - tai Vendeta
- The League of Extraordinary Gentlemen - Ekstraordinarių džentelmenų lyga
- Watchmen - Stebėtojų lyga
- Constantine - Konstantinas

Ką dažnai matome šiuose filmuose, kad vardan "teisybės" ar "gėrio" yra pasitelkiama prievarta, žiaurumas, mirtis. Kaip visuomet blogis gudriai pakeičia keletą dalykų ir gera žinia virsta bloga, nieko neįtariantiems žiūrovams.

Augucka

Mano manymu, visi siauba keliantys ir nerima varantys filmai yra ikvepti  tikrai ne Sventosios Dvasios, o demonu. Tai iskreiptos fantazijos padarinys. Nemanau, kad Dievas ikveptu kuri nors kurti kazka panasaus  ::)
As tokiu filmu neziuriu  :no-no: Man patinka teigiami filmai :happy: