• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 26, 2024, 22:23:13

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Premjera! Lietuviškas filmas ''Avinėlio vartai''

Pradėjo Augucka, spalio 31, 2014, 11:33:49

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Augucka

Informuojame, kad filmas apie Krikštą jau pabaigtas!!! Pavadintas ,,Avinėlio vartai". Režisierius Audrius Stonys. Operatorius Laisvis Karvelis. Vykdantysis prodiuseris brolis Gediminas Numgaudis, OFM.

Premjera numatoma Scanoramos festivalio metu:

VILNIUS Vingis, 1 salė
2014 m. lapkričio 11 d., antradienį, 19.00 val.

VILNIUS Sklavija
2014 m. lapkričio 14 d., penktadienį, 17.00 val.

KLAIPĖDA forum cinemas

2014 m. lapkričio 16 d., sekmadienį, 12.30 val.

KAUNAS forum cinemas
2014 m. lapkričio 23 d., sekmadienį, 16.15 val.

Ačiū jums už finansinę paramą ir palaikymą maldoje.

Paskelbė https://www.facebook.com/pakutaofm

kukulis

Jėga!
Būtinai reiks nueit.
Gal pakalbinsiu šeimą ir draugus.

Silvija


kukulis

Gera mintis! ;D  Gal reiktų mums visiems susiorganizuoti nuėjimą į šį filmą?

Silvija

Tai ir sakau :), o paskui dar pasidaryti diskusijų vakarą. Ar jūsų, salyte, kur susirenkate trečiadieniais, įmanoma pasiskolinti?

Augucka

Labai butu smagu, jei pamatysite si filma, pasidalintumete ispudziais  ;)

arabele

Ir aš norėčiau kaži kaip čia viską suderinti

kukulis

Citata iš: Silvija  lapkričio 01, 2014, 17:22:56
Tai ir sakau :), o paskui dar pasidaryti diskusijų vakarą. Ar jūsų, salyte, kur susirenkate trečiadieniais, įmanoma pasiskolinti?

Manau kad galima, tik reiks su klebonu suderint, ar tuo metu dar kas nors kokio nors susirinkimo nedaro :)

vida

Vakar buvau grupelėj, kaip tik kalbėjom apie filmo premjerą, deja, Klaipėdoje jau bilietų nebėra, išpirkti. Manau kartos seansus.

Silvija

Kukuli, tuomet suderink, gerai? Registruokimės, kas lapkričio 23 d. 16.15 val. sekmadienį eitume į kiną, o po to į aptarimą:

1. Aš :)

Čia filmo pristatymas: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-11-05-br-gediminas-numgaudis-ofm-kaip-ieiti-pro-avinelio-vartus/123766

kukulis


Augucka

Filmo plakatas.
Ech... būčiau Lietuvoje, ir aš eičiau su jumis   ::)

Varlė keliauninkė

Beliko gal apie 20 vietu, kas dar norite patekti i vieninteli seansa, paskubekit.

kukulis

Nupirkau 7 bilietus. Dar mačiau liko 2 paskutinės laisvos vietos :)

Sigitas

Palauksiu, kol bus nemokamas internete, parsisiųsiu ir žiūrėsiu patogiai savo fotelyje įsitaisęs ir gal būt, pasikepęs savo bulvių, t.y. čipsų  ;D
Kaip teko skaityti vienos firmos moto: "nėra to naujo, kas netaptų sena".  ;D

Augucka

 :o  :-\  :no-no: o tau Sigitai neatrodo, kad tu filmo kurejus taip apvogsi? Ir ramia sau sazine siusies piratini filma is interneto ir valgydamas cipsus ziuresi?  :o tikrai negrazu. Filma reikia paremti nusiperkant bilieta i kino teatra, nes jie dekoja uz bet kokia auka. Juk jiems filma pastatyt kainavo daug.
Nepamirsk poto per ispazinti pasakyti, kad apsivogei, nes tai lygiai tokia pati vagyste, kaip kad nueiti i parduotuve ir pasivogti sio filmo diska. Nelabai kuom skiriasi


Egidija


kukulis

Manau, kad kai parodys filmą teatruose, tai patys kūrėjai jį po to nemokamai paplatins, ir jau nebebus piratavmo :)

Silvija

Citata,,Tai buvo asmeninė dvasinė kelionė, kurios metu daug ką savyje atradau. Nors nelindau į Jordano vandenį, niekas ant galvos nepylė švento vandens, netepė aliejais, tačiau man tai buvo savotiškas Krikšto atnaujinimas..." – pasakoja režisierius Audrius Stonys, sukūręs filmą ,,Avinėlio vartai", kuriame pasakojama apie Krikštą.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-11-10-audrius-stonys-kinas-kalbina-ne-zmogaus-jusles-ar-prota-bet-jo-siela/123951

vida

Kas buvote filme ,, Avinėlio vartai'' gal galite pasidalinti įspūdžiais ? Lauksiu pakartojimo, nes premjerai negavau bilietų. Klaipėdoje filmo pristatyme dalyvavo režisierius, kunigas , operatorius.