• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 25, 2024, 06:37:28

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Premjera! Lietuviškas filmas ''Avinėlio vartai''

Pradėjo Augucka, spalio 31, 2014, 11:33:49

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija


kukulis

Tik reiks nepamiršti susitikti po filmo aptarimui :)

vida

Išsiblaškiusi, gi buvo rašyta, kad lapkričio 23, atsiprašau.

kukulis

Bet neaišku, kaip su bilietais bus .. nes atrodo jau visi išpirkti.

Sigitas

Citata iš: Augucka  lapkričio 09, 2014, 14:39:52
:o  :-\  :no-no: o tau Sigitai neatrodo, kad tu filmo kurejus taip apvogsi? Ir ramia sau sazine siusies piratini filma is interneto ir valgydamas cipsus ziuresi?  :o tikrai negrazu. Filma reikia paremti nusiperkant bilieta i kino teatra, nes jie dekoja uz bet kokia auka. Juk jiems filma pastatyt kainavo daug.
Nepamirsk poto per ispazinti pasakyti, kad apsivogei, nes tai lygiai tokia pati vagyste, kaip kad nueiti i parduotuve ir pasivogti sio filmo diska. Nelabai kuom skiriasi
išpažinties dėl filmo ar ten kokio žaidimo ar ko nors kito, parsisiųsto iš interneto neinu.
Esu pernelyg biednas, kad leisti sau tokį malonumą mokėti bilietą į kino teatrą eiti. Man tai yra neleistina prabanga teatras ar kino teatras, cirkas, baletas ar kokia operetė... nėr pinigų būtiniausiems dalykams. Tokia realybė. Sąžinė  negriaužia žiūrint piratinius filmus. Va netgi antivirusinei neturiu pinigų, ir nė nelegalios neturiu, kompe pilna trojanų...  ::) Bet kadangi mano kompu, esančiu pas mamą, naudojasi ir dar trys sūnėnai (mažiausiam 9m., didžiausiam 27m.), tai nepergyvenu, jie užkemša man terabaitinį D\ diską visokiu savo šlamštu, net ir C\ diske randu užslėpto šlamšto...
Grįžtant prie to dokumentinio filmo, tai skaičiau apie jį laikraštyje straipsnį, supratau, jog vertas pasižiūrėti.
Džiaugiausi, kai sužinojau, jog sena, labai sena brolio Kristuje Jėzuje Gedimino svajonė pagaliau išsipildė! Aleliuja, Dievui garbė!

kukulis


Diak. Tomas M.

Sigitai, antivirusinei nereikia pinigu, yra Comodo ir Avast, kurios vienos populiariausių pasaulyje ir yra nemokamos..

Čigonai save teisina, kad jie vagia, nes tokie jų genai... gal benamiai galėtų teisintis, kad pavogė duonos, nes neturėjo galimybės nusipirkti... bet net ir tuo atveju, kai žmogus vagia vardan išgyvenimo yra nuodėmė.

O ar mums yra būtini išgyvenimui piratiniai filmai?  :no-no: Be to, mes kažkuria prasme netgi atimame prasimaitinimo duoną iš kūrėjų...

Šitoje vietoje ir aš esu kaltas, kita vertus, gera proga prasivalyti kompiuterį  :thumbup:

Gubijaus vilkas

Paskelbtas papildomas filmo AVINĖLIO VARTAI seansas KAUNE

Forum Cinemas. 24 d., pirmadienį, 18.00 val. (pirkti bilietus, salėje 132 vietos)

Nepražiopsokite!


čia kopypeistas iš tinklo...

Varlė keliauninkė


kukulis

Karmelitų parapijos namuose. Aš turiu raktą. Galėsim arbatos pasidaryti :)

Silvija


Silvija

Citata iš: vida  lapkričio 19, 2014, 05:35:23
Kas buvote filme ,, Avinėlio vartai'' gal galite pasidalinti įspūdžiais ? Lauksiu pakartojimo, nes premjerai negavau bilietų. Klaipėdoje filmo pristatyme dalyvavo režisierius, kunigas, operatorius.

Grįžau su įspūdžiais ir dėkingingumo jausmu: vien tai, kad randasi tokie krikščioniški filmai, kurie sukviečia pilnas sales žiūrovų, mane labai džiugina ir rodo, kad esame dar gyvi ir turime ateitį!  :pentecostal:

Taip pat didelis dėkui kukuliui už galimybę pasišnekučiuoti po seanso, nes kaip visada tokiais atvejais, kai įspūdžiai dar karšti, labai nesinori namo :) Vertinti filmą, tiesa, sunkoka. Jis mano akimis neįsipaišo nei į dokumentinio, nei į meninio apibrėžimą, toks tiesiog - "kitoks" filmas, labai papuošęs Kristaus Karaliaus šventę :)

kukulis

Forum cinema tiek kunigų ir vienuolių, kurie atėjo pažiūrėti filmo, dar vienoj vietoj nieks nebuvo matęs ;)