• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 17, 2024, 17:08:01

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Antrasis mūsų bendruomenės susitikimas

Pradėjo Giedrė, kovo 08, 2014, 07:45:23

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Norėčiau paklausti arabelės, ar ji atvažiuotų, jei planuotume savaitgalį?

Taip pat potencialus dalyvis - sparnai (kiek pamenu praeitą kartą norėjai dalyvaut, bet negalėjai), laukiam nuomonės ;)

sparnai

Siuos "mokslo metus kaip isibegejau taip ir keliauju intensyviu grafiku. Laisva savaitgali turesiu tiki kovo 22-23. Ateinanti busiu isvykusi, 29-30 taip pat  :o

Silvija

Na va, aiškumas - geras dalykas  :) Dabar lauksim arabelės.

arabele

Kol kas nieko negaliu atsakyt kitą savaitę mažkiuką išvežu į sanatorija kaip ten viskas susidėlios žinosiu tik kitą savaitę, taigi bijau prižadėt kad paskui neapgaučiau :ashamed: Nors labai labai norėčiau su jumis visais gyvais pasimatyti.

Silvija

Mes palauksim, arabele, niekur neskubam ;).

Juk galime tiktis ir po Velykų, kaip manote visi? :-\ O kas nekantrauja, kauniečiai, gali susitikti kad ir ateinantį penktadienį po Kryžiaus Kelio jėzuituose.

Silvija

Iš tiesų, tai turime dar daugiau narių, kurie seniai bebuvo prisijungę. Pasisakykit, mielieji! :)

Jazminas

Sveiki :) Seniai buvau prisijungusi, tad, paraginta Silvijos, pasisakysiu ir aš.
Gyvenu Šiauliuose, tad vakarinis susitikimo laikas man netinkamas (autobusas iš Kauno išvyksta 18.40).
Idealus variantas diena arba popietė.
O balandžio mėn. darbo grafiką žinosiu tik kovo pabaigoje. Gegužės mėn. - balandžio pabaigoje ir t. t.
  [-O<

Silvija

O, seniai matyta! :D Kaip gerai, kad atsiradai! Tikiuosi pasiseks čia mums kaip nors surasti bendrą vardiklį.

Varlė keliauninkė

Sveiki, mielieji. Gavėnia baigėsi, matyt, nelabai buvo laiko ir galimybių susitikti, bet noras, bent jau man, liko.. Noriu pasiūlyti įdomesnį variantą iššūkį - susitikimą piligriminį žygį :)
Tai būtų savaitgalio žygis į Šiluvą, pas mūsų Mamą. Ariogala-Šiluva: apie 40 km - visa diena tik-ėjimo. Nakvynę suorganizuočiau Šiluvoje, tik reikėtų pasiimti miegmaišius ir biškį maisto. O sekmadienį - šv. Mišios, dar pasibuvimas ir namo.. Gal tada ir iš tolimesnių kampelių forumiečiai galėtų atvykti, pvz iš Šiaulių ir Mažeikių, lauktume ir vilniečių su klaipėdiškiais. Kam ėjimas netinka, galėtų šeštadienį iš vakaro ar sekmadienio rytą atvažiuoti į Šiluvą pabūti kartu.

Taip pat galima būtų ir su automobiliais iki Ariogalos atvažiuoti, palikti mašinas (sakykim pas kleboną, kad saugiau būtų) ir eiti eiti su malda.. Saulė, vėjas, vyturių maldos danguje taip ištuština, išpučia visas nereikalingas mintis iš galvos :) Esu tai dariusi kelis kartus - nuostabus dalykas. Maršrutą atsiųsčiau, jeigu kas staiga panorėtų prisijungti pakeliui. Būtų gerai tai padaryti gegužės 17-18 ar 24-25 dienomis (savaitgaliais), nes vėliau užgrius vasara ir bus sunku susirinkti.

Rašykit nuomones, klauskit. Labai lauksiu.

Giedrė

Idėja apie Šiluvą gera, bet ne man žygiai - geriau ką nors ramesnio. O šiaip palaikau susitikimo idėją.

Varlė keliauninkė

o gal būtų galimybė tave atvežti į Šiluvą? :)

Silvija


Varlė keliauninkė


Silvija

Bet daugoka tie 40 km :-\ Idėja tai liuksiška, tik nežinau savo pajėgumų ištverti.

Papasakok biskį apie patį procesą.

Diak. Tomas M.

Idėja labai graži, jei būčiau LT tikrai pasistengčiau sudalyvauti!

Manau 40 km būtų darbo visai dienai, nes vidutinišku ritmu žmogus nueina 5.0 km/h. Bet jei eiti truputį sparčiau ir padaryti trumpus pasiilsėjimus kas valandą, tai įmanoma ;)

Varlė keliauninkė

Uoj, iveliau klaida marsruto schemoje. Is Ariogalos autobusu stoteles iseinam ne 18.00, o 8.00 arba 9.00.
Silvija, procesas toks: eini ir meldiesi arba eini ir nesimeldi :-)

ps
o visokie ivykiai kelyje, jau Dievo valioje.. Tomai, gaila kad taves nebus.

Giedrė

Dėl atvažiavimo į Šiluvą, tai reikėtų susitarti ir gal bendrai galėtume nuvažiuoti?

Varlė keliauninkė

Jei atsiras vaziuojanciu automobiliais, tai susikooperuot neturetu buti sunku.

Trumpai sakant, daroma taip: autobusas is Kauno apie 7.00, ir mazdaug uz valandos buna Ariogaloj. Kaip minejau, kiti gali atvaziuoti savo transportu. Vienintelis nepatogumas yra tas, kas sekmadieni is Siluvos labai retai autobusai vaziuoja, nes grizt pesciom tuos 40 km atgal i Ariogala visai nebesinori :-)

Silvija


Silvija

Oj, nepastebėjau Tomo rekomendacijų :) Manau bandysiu eit.