• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 19:09:54

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


New age "tiesa" kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, balandžio 09, 2016, 09:19:03

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

"tiesa yra tai kuo tu tiki"
Na va Donatai. tiki tuo ką atsirinkai, o aš tikiu tuo ką tu laikai atgyvena.
Tiki savo idėja, o aš tikiu .......................
Tikiu Tuo kas mane (ir kitus)prikels, prikėlė.

,,Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane." (Jn:14:6)

Tai kaip mes darbuosimės?

Donatas Banaitis

Nelaikau to kas parašyta Biblijoje atgyvena, laikau tai kaip vienu iš daugelio informacijos šaltinių kuriuo remiuosi. Faktas kad jis gan senas yra tiesa, bet tikrai ne atgyvena, nes daugelis žmonių šiuo vedliu vadovaujasi po šiai dienai ir randa Dievą savo širdyje, tad skaitau tai kaip įrankį Dievui rasti.

O mes darbuotis galime mylėdami dievą, bei vieni kitus ir šia žinia dalindamiesi su kitais, taip parodydami jiems, kad dievą savo širdyje galima rasti naudojantis įvairiais įrankiais.

Ačiū už klausimą

Kaštonas

Na va kaip gerai. Viska zinai.

Truksta vieno. Eik ir padaryk.


Donatas Banaitis

]Tai jau vyksta, malonu kad pagaliau mums pavyko rasti kažką mus vienijančio.

Ačiū už dinamišką ir įdomų pokalbį.

Kaštonas

Donatai, mus viena vienis. Tai melu patikeje zmones. Taigi kazkas tures tai srebti, liuobti, mazgoti.

Tu nezinai kur tie zmones ateis po taves. Ir viskas tik delto, kad tebepyksti! Neatleidai!

Donatas Banaitis

Jei taip manai, tuomet kad tai neutralizuoti dabar viešai prieš visus sakau:
Aš sąmoningai savo pasirinkimu Dievo bei Kristaus vardu atleidžiu visiems kurie kada nors sąmoningai ar nesąmoningai linkėjo man bet ko kas buvo žemiau besąlyginės meilės. Viskas padaryta, ačiū už galimybę.

Iš tikro Kaštonas davė gerą idėją. Galima būtų sukurti naują temą kurioje žmonės galėtų atleisti vieni kitiems ir nusiimti pykčio akmenį sau nuo širdies.

Ačiū tau Kaštonai.

Kaštonas

Nespejei, Donatai.
Tam yra atleidimo rekolekcijos, isgydymo pamaldos ir tt.
Tai ne tas pats kas forume rasyti komentarus.

Ps idejos negydo.

Donatas Banaitis

Va čia mūsų nuomonės išsiskiria, nes aš netikiu "atleidimo rekolekcijos, isgydymo pamaldos ir tt." ir kad bažnyčia man gali atleisti "nuodemes" jei išsipirksiu "indulgenciją" pagal "Dievo baudėjo" principus, nes kitaip aš keliausiu į pragarą, tuo aš netikiu. Užtat aš tikiu nuoširdžiu atleidimu, kai tu ateini pas žmogų ir sakai, suprantu kad mes turėjome sudėtingą situaciją bet atleiskim vienas kitam ir būkime draugais. Nes tai vyksta realiame gyvenime iš Širdies į Širdį, o ne teoriškai per mokamus bažnyčios advokatus. Kitiems tai gal ir toks metodas yra priimtinas, man advokatų nereikia AČIŪ. Dievą aš radau savo širdyje, o ne bažnyčioje.

p.s. Beje prie to pačio truputį papasakosiu apie bažnyčias, kas gal nėra to girdėjęs. Bažnyčios ankščiau būdavo statomos ant pagoniškų šventų vietų, kur būdavo natūraliai stiprus gydomasis žemės elektromagnetinis laukas, tam kad užgožti pagonišką gamta paremtą tikėjimo sistemą į Bažnytine struktūra. Tad lankydamiesi senose bažnyčiose kur dar nėra išblėsęs tas laukas galite gauti gydymą. Kartais ir man patinka apsilankyti vienoje ar kitoje bažnyčioje pasigrožėti ten sukrautais turtais, kuriuos pardavus galima būtų pamaitinti daugybę alkanų. Visai geras metodas yra protestantiškos bažnyčios kurios yra kuklios ir atlieka visas tas pačias paslaugas jų ieškantiems.

Kaštonas

Baznycia, Donatai, yra zmones. Kaip jie papuošė pastatą, vel nesupratai.
Nuodemes atleidzia ne kunigas, o Kristus. Cia ir vel tavo neismanymas.

Kas yraatleidimas zinoti tau dar anksti. Ne Dievas tave baudzia, o tu pats save baudi. Tu parasei pats renkiesi, o ka sako Dievas, ko Jis nori, tu nesiklausai... (vel, tavo temos klausimas)

Donatas Banaitis

Aš savo nuomonę išsakiau šiuo klausimu, jūs laisvi tikėti tuo kuo norite. Aš tikiu širdimi, jūs galite tikėti "taisyklėmis" iš knygų ir bažnytiniais "papuošimais" į sveikatą.

Kaštonas

"jūs galite tikėti "taisyklėmis" iš knygų" tai neskubėk, aš dar nepapasakojau visko.

Mudu bendravime (pasiruošime gelbėti pasaulį) kyla daug problemų. Nežinau ką tu manai, bet man tai patinka.
"Aš tikiu širdimi, "  vėl. mums reik išsiaiškinti.
Įsivaizduok sutinkam mudu žmogų kurį reikia gelbėti,tasai teigia jog tiki širdimi. Kaip atskirti, kad tasai tiki širdimi ar savo egoizmu? Ką mus dviem su juo daryti, kaip jį gelbėti?
Gal išvis nereik gelbėti?


Aš negirdėjau tavo nuomonės. Girdėjau tavaip išreikšta pyktį.


Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 11, 2016, 16:06:35
Mudu bendravime (pasiruošime gelbėti pasaulį) kyla daug problemų. Nežinau ką tu manai, bet man tai patinka

Na tikiuosi šį kartą jau tikrai galime ties tuo sutarti, kad pasauliui ir žmonėms reikia pagalbos

Citata iš: Kaštonas  balandžio 11, 2016, 16:06:35
Kaip atskirti, kad tasai tiki širdimi ar savo egoizmu?

Egoizmas yra nelygus egoizmui, jei žmogus nori valgyti ir būti sveikas tai nėra egoizmas tai yra kai kas į ką visi turi teisę. Va tie kurie nusprendžia kad kažkas yra nevertas bent jau šių bazinių poreikių patenkinimo, nors pilnai turi galimybes kad šias problemas išspręsti, va čia jau yra ligotas egoizmas ko aš niekaip nepateisinu. O Širdžiai apibrėžimų nereikia, nes kitas tai jaučia savo širdimi.

Citata iš: Kaštonas  balandžio 11, 2016, 16:06:35
Ką mus dviem su juo daryti, kaip jį gelbėti?

Primenant jam kad jis turi teisę į laisvę ir gerą gyvenimą nepaisant išorinių ar vidinių aplinkybių. Bei parodant jam realų pavyzdį kaip tai pasiekti.

Citata iš: Kaštonas  balandžio 11, 2016, 16:06:35
Gal išvis nereik gelbėti?

Mano supratimu kiekvienas yra pats atsakingas už save, tad niekas per prievartą negali būti gelbėjamas, bet jei žmogus prašo pagalbos tuomet padedi jam geriausiai kaip gali.

Citata iš: Kaštonas  balandžio 11, 2016, 16:06:35
Aš negirdėjau tavo nuomonės. Girdėjau tavaip išreikšta pyktį.

Emociška diskusija, nesveika emocijų kaupti savyje, pats tą neviename poste parodei:) sukauptas pyktis vėliau gali virsti ligomis. Tiesiog nereikia leisti emocijoms virsti destrukcija.

Ačiū už tai kad papildei savo pirminę mintį, nes galimybės tęsiniui praeitame tavo poste neįžvelgiau, dėl teiginių: "vėl nesupratai", "tavo neišmanymas", "tu nesiklausai". Nelabai ką turiu atsakyti į tokius teiginius, kurie mano manymu neveda link konstruktyvumo, bei bandymo "neutraliai" suprasti kito nuomonę neperšant savos, bei bendro susitarimo taško suradimo ties kurio paieška susitarėme dirbti.

Kaštonas

Ačiū už tai kad papildei savo pirminę mintį, nes galimybės tęsiniui praeitame tavo poste neįžvelgiau, dėl teiginių: "vėl nesupratai", "tavo neišmanymas", "tu nesiklausai". "
O tai ką nori, kad aš sakyčiau?
Taigi rašei susipažinęs, o po to teigi, kad vasara besmegenį statai. (tu esi pirmas mano sutiktas pasaulietis kuris teigia, kad yra susipažinęs su KBK, su Šv Raštu žmonės pažindinasi visą gyvenimą tai be komentarų)
Nori pasakyti supratai, išmanai, išgirdai?

Mano praktikoje ufonautų nėra buvę. Jei ką nepyk.


"Primenant jam kad jis turi teisę į laisvę ir gerą gyvenimą nepaisant išorinių ar vidinių aplinkybių. Bei parodant jam realų pavyzdį kaip tai pasiekti."
"Mano supratimu kiekvienas yra pats atsakingas už save, tad niekas per prievartą negali būti gelbėjamas, bet jei žmogus prašo pagalbos tuomet padedi jam geriausiai kaip gali. "
"bei bandymo "neutraliai" suprasti kito nuomonę neperšant savos, bei bendro susitarimo taško suradimo ties kurio paieška susitarėme dirbti."
Pabandyk visa tai išversti į praktiką, ten sugrįšim prie egoizmo.

Donatas Banaitis

"O tai ką nori, kad aš sakyčiau?"

Mano intencija buvo diskusijai, o ne mano tiesa prieš tavo tiesą

"Šv Raštu žmonės pažindinasi visą gyvenimą tai be komentarų"

Ir mums dar daug ką yra išmokti iš šių knygų, bet abu susipažinę jau esame.

"Nori pasakyti supratai, išmanai, išgirdai?"

Noriu pasakyti aš turiu skirtingą nuomonę, bet tai neturėtų būti priežastis kilti konfliktui, o priešingai būtų galimybė pažinti skirtingai mastančius žmones

"Mano praktikoje ufonautų nėra buvę. Jei ką nepyk"

Nepykstu, nes esu jau prie to pratęs kad žmonės dėl mano požiūrio į pasaulį reaguoja įvairiais metodais.

"Pabandyk visa tai išversti į praktiką"

Tai mes dabar tą ir darome kurdami šią diskusiją, bet ne teismą kas teisus, o kas vasarom besmegenius stato nes nėra atleidęs savo tėvam (kam net nėra pagrindo jog taip teigti, o ir įrodinėti aš aš nematau prasmės) dėl to kad jį vaikystėje yra sudrausminę, nes jis mastė skirtingai negu jo gimdytojai

Ačiū už atsakymą

Kaštonas

"Tai mes dabar tą ir darome kurdami šią diskusiją,"
Tai tu matai realią pagalbą šioje diskusijoje? ty, kad šitaip gelbėjam pasaulį?

" nes jis mastė skirtingai negu jo gimdytojai"
kaip manai kas krikščionims yra new age?

Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 11, 2016, 18:06:29
"Tai mes dabar tą ir darome kurdami šią diskusiją,"
Tai tu matai realią pagalbą šioje diskusijoje? ty, kad šitaip gelbėjam pasaulį?

Išmokdami susitarti kai susitinka skirtingos nuomonės rodome žmonėms pavyzdį, kad galima gyventi po viena saule draugiškai ir su skirtingomis nuomonėmis. Kas yra gyvas pavyzdys visiems kad tai yra įmanoma ir kad visi tai gali, kas veda link pasaulinės taikos. Pradžioje žengiami maži žingsneliai kas veda link didesnių. Pirma per internetą, o paskiau ir gyvai.

"kaip manai kas krikščionins yra new age?"

neturiu teisės atstovauti krikščionių nuomonės šiuo klausimu nepriklausydamas šiai organizacijai

Ačiū už konstruktyvią diskusiją


Kaštonas

"Pirma per internetą, o paskiau ir gyvai."

Paatvirausiu. Šiuo metu galėjau sau leisti šitiek laiko internete. Laikas senka.
Gyvai, tavęs su tavo idėjomis nepriims jokia bendruomenė(Bažnyčia)

Visi tie kurie išties nori padėti PRAKTIŠKAI, "tarnauja" Bažnyčioje (yra išimčių).
Internetu negali žmogui padėti. Internetu gali pasakyti kur galima ieškoti pagalbos.
Taip žmogus sukurtas, kad jis pats savęs negali išgydyti.

ty tavo filmukas trukdo surasti realią pagalbą *.
Kodėl taip sakau. Todėl, kad kartas nuo karto sutinku žmonės kurie nešiojasi ... pasekmes. (mano "tarnystė" tokia)



Donatas Banaitis

"(mano "tarnystė" tokia)"

Kiekvienas savaip supranta savo misiją, tai normalu.

Aš tenorėjau pasakyti:
Visi gyvenam po viena saule,
Visi vaikštom ta pačia motina Žeme,
Visi kvėpuojam tuo pačių oru iš motinos Žemės,
Visi geriam tą patį vandenį iš motinos Žemės,

Tai kur čia problemos? Kur tas atskyrimas kad nebūtų žodžio MES?

Jei tą atskyrimą sukuria žmogaus parašyta knyga, man nesvarbu kas ten parašyta ir ką ji skelbia, bet atleiskit man krikščionys, (juk mokat ten savo ritualus) bet tokiu atveju tokios literatūros niekam negaliu rekomenduoti. Nesvarbu kokį "ypatingą ryšį" ji besiūlo.
Beje aš irgi moku vieną gerą ritualą: ateini ištiesi žmogui ranką, jis ištiesia ją tau ir jūs pasisveikinat. Paprasta.
Tad tikėkite juos kuo norite, žmonija egzistavo dar iki biblijos ir didelė dalis pasaulio puikiai funkcionuoja turėdami savo rašytinius moralės kodeksus. Aborigėnai išvis nei rašyti, nei skaityti nemoka, o jiems ir nereikia nes jie moka tarpusavyje kalbėtis ir bendrauti atvirai, be advokatų "su papuošimais".

Prašau pasvarstykite bent vieną idėją apie tai kad visi galime ir jau gyvename po viena saule ant vienos Žemės, šio fakto jokios knygos nepaneigs, tad gal būtų laikas išmokti susigyventi. Ir tai jau bus didelis žingsnis į priekį ir tuomet nereiks leisti laiko prie interneto.

Už ką beje noriu tau Kaštonai padėkoti, nes tikrai skyrei tam daug laiko.

Ačiū už dėmesį

Silvija

Donatai Banaiti, jūs atėjote į katalikų forumą su išankstine pretenzija ir tikslu mums įkišti savo pseudomokslą:
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 09, 2016, 09:19:03
Sveiki pristatau savo asmeninio tyrimo rezultato pasėkoje sukurtą Dokumentika.

Laikas nubusti ir prisiminti. Visa tiesa kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia..

Nepasiūlęs nieko konkretaus, baigiate diskusiją su kaltinimais visiems krikščionims.

Mes irgi žmonės klystantys, bet tikime turį į mus įdiegtą tą patį Dievo panašumą, kuris pasireiškia taip pat ir gebėjimu mylėti bei atleisti. Tą turi kiekvienas žmogus, tik skirtingai tai panaudoja.

Krikščionybės jūs, sprendžiant iš gausių pasisakymų, visiškai nepažįstate, nors pradžioje surašėte "bokštą" išanalizuotos literatūros, tame tarpe krikščioniškos. Atleiskite, bet neįtikinamas buvo šis jūsų pasirodymas. Nors gal ir mes nebuvome labai svetingi, už ką atsiprašau.

Telaimina jus Dievas!

Kaštonas

"Aš tenorėjau pasakyti:
Visi gyvenam po viena saule,
Visi vaikštom ta pačia motina Žeme,
Visi kvėpuojam tuo pačių oru iš motinos Žemės,
Visi geriam tą patį vandenį iš motinos Žemės, "

Donatai, tu nieko naujo man nepasakei.
http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_Koh_1
http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,1123.msg18344.html#msg18344


"man nesvarbu kas ten parašyta ir ką ji skelbia,"
Žadėjau, kad sugrįšim prie egoizmo temos. Taigi savo pažadą ištesėjau.

"žmonija egzistavo dar iki biblijos"
Žvelgiant ano laikmečio akimis, už savo poelgi šiame forume, jau būtum buvęs lavonas.

"funkcionuoja turėdami savo rašytinius moralės kodeksus."
Moralinis "kodeksas" įrašytas tavo širdyje.

"Aborigėnai išvis nei rašyti, nei skaityti nemoka, o jiems ir nereikia nes jie moka tarpusavyje kalbėtis ir bendrauti atvirai, be advokatų "su papuošimais". "
Lietuva ne aborigenu kraštas. Tai jei tu turėtum su kuo kalbėtis jau tai būtum padaręs. Bet "pasaulio dvasiai" neįdomi nei tu nei tavo idėjos. Tu tai nutuoki.
Kad tave priimčiau kaip draugą, man nereikalingos tavo idėjos. Man svarbus tu kaip žmogus, tai tu kas esi. Bet ne už tai ką radai internete. Ty, kad kalbėtum atvirai turi išmėginti savo vaikiškas svajones. Sakau eik išmėginsi ir tu pats pamatysi, kad pasaulis,visata, nei Dievas nesisuka taip kaip TU NORI.

"Beje aš irgi moku vieną gerą ritualą: ateini ištiesi žmogui ranką, jis ištiesia ją tau ir jūs pasisveikinat. Paprasta. "
:) Visas pasaulis tai daro ir darė. Deja. Eik dabar tu taip padaryk.