• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 14:48:26

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


New age "tiesa" kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, balandžio 09, 2016, 09:19:03

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Ai, nedėkok kiekvieną kartą. Kultūringumas, aišku, gerai :thumbup:, bet jis negali išgelbėti žmonijos, o tik pagelbėti jai.

Man vis dėlto kyla klausimai, Donatai, ko tu sieki, jei tau netinka mūsų siūlomos iniciatyvos pasaulio gerinimui (tu turi savo metodus), Dievo paieškų, kaip suprantu, čia irgi nebus (Kristus, apie kurį tu kalbi, nėra Jėzus iš Nazareto)... :-\, tai lyg ir beprasmė diskusija, jei... jei nerūpėtum mums kaip asmuo, brangus Dievui.

Kaštonas

"Kiekvienas tvirtas musulmonas tam paprieštarautų,"
tu taip pat prieštarauji, nors esi krikštytas. Ar tavo "karmai" yra žinoma, kad tokie patys "tvirti" musulmonai švenčia kalėdas?

Taip kaip su Šv. Raštu "susipažinęs" taip ir su Koranu.
Nueik ir nusipirk tą knygą!

Donatas Banaitis

"Kristus, apie kurį tu kalbi, nėra Jėzus iš Nazareto"
To neteigiau, tiesiog jūsų informacijos šaltiniai ne visiškai sutampa tam kaip aš jį prisimenu, kai buvau jį sutikęs kai jis lankėsi čia Žemėje su savo misija, tą man patvirtina ir kiti žmonės kurie taipogi tai prisimena.

"musulmonai švenčia kalėdas?"
Tas pats geneologinis medis tai matomai ir tradicijos panašios? Bet šiaip skaičiau kad čia daugiau šiuolaikinė "mada" norint prisiderinti prie vakarų stiliaus ir tai nėra populiaru vidurio rytuose. (Kaštonas teigia kad aš klystu, nes ten buvo ir matė, negaliu su tuo ginčytis, nes pats ten nebuvau) Bet man smagu matyti kad skirtingos kultūros randa kaip susigyventi. Tuo aš labai džiaugiuosi, juk nėra jau taip sunku, kai nori aišku.

Kaštonas

Prieš mėnesį grįžau iš Izraelio. Nori ko dar paklausti?

Donatas Banaitis

Kaip laikosi Gazos ruožas? ar jaučiasi įtampa? Gal iš ten labiau matosi kokia padėtis Sirijoje ir ar ji lengvėja? Gal žinai ką nors apie Libijos "visuomenės veikėją" Kadafį. Sklando dvi versijos, viena kad jis buvo tikrai tironas ir vertas nuvertimo. Antra kad tai buvo sąmokslas tiesiog norint jį nuversti. Kaip manai?


Silvija

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 13, 2016, 14:55:07
"Kristus, apie kurį tu kalbi, nėra Jėzus iš Nazareto"
To neteigiau, tiesiog jūsų informacijos šaltiniai ne visiškai sutampa tam kaip aš jį prisimenu, kai buvau jį sutikęs kai jis lankėsi čia Žemėje su savo misija, tą man patvirtina ir kiti žmonės kurie taipogi tai prisimena.

Vadinas tu pats sau ir tavo prisiminimai yra didžiausias autoritetas tavo ieškojimuose? Pasitiki tik pats savimi?

Donatas Banaitis

Kaštonas
Na tai čia yra tai ką mums pateikia žiniasklaida, na bet jei ten buvai ir teigi kad taip ir yra tuomet gaila. Pavyzdžiui apie tikrąją padėtį Venesueloje mažai kas šneka bet šalis per pora metų buvo visiškai sužlugdyta iki bankroto ribos, sunku net patikėti. Žiaurūs žmonės, daro žiaurius dalykus.

Silvija
Na yra daug lengviau kai sužinai kad ir kiti taip tą prisimena, tai tikrai padeda nesijausti "išskirtiniam".

Kaštonas
"Manau laikas rakinti temą!"
Jei šios temos neištrinsit, tuomet tai bus vieta kur daugelis galės pasiskaityti ir apie daug ką pagalvoti. Jums juk nėra ko bijoti, jūs juk esate tvirti tame kuo tikite.

Kaštonas


Varlė keliauninkė

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 13, 2016, 15:16:28
Jums juk nėra ko bijoti, jūs juk esate tvirti tame kuo tikite.
Ir nebijome, patikėk. Bet negarantuoti dėl kitų skaitančių tvirtumo. Todėl tikrai, laikas šitą nesąmonę trinti lauk.

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 13, 2016, 15:16:28
Jei šios temos neištrinsit
Norėtum.. Gali būti tikras, tema bus ištrinta.

Donatas Banaitis

Kaštonas
Na tu pasakei jog ką tik grįžai iš vidurio rytų ir minėjai kad musulmonai švenčia Kalėdas. O aš teigiau kad tai tėra labiau mada negu tradicija, nes kažkada buvau apie tai skaitęs straipsnį kuriame buvo parašyta kažkieno nuomonė, kuri galėjo būti ir klaidinga. Užtat visada ir sakau, kad reikia informacija tikrinti per keletą šaltinių, o ne per vieną. Kiek suprantu esi už mane labiau išstudijavęs Romos katalikų leidinius ir aš tikrai su tuo nesiginčinu ir manau kad taip tikrai yra. Be to teigiu kad ši diskusija mums visiems padėjo daug išmokti, bei suprasti kaip galima su skirtingais požiūriais gyventi po viena saule. Ir nereikia kurti jokių karo zonų.
Ačiū jums už šią galimybę.

"Gali būti tikras, tema bus ištrinta."
Gaila tai girdėti. Gal aš galiu pasidaryti sau asmeninę šios diskusijos kopiją? kaip priminimą apie šį įdomiai kartu praleistą laiką

Kaštonas

"kad ši diskusija mums visiems padėjo daug išmokti,"

Aš tavęs jau klausiau ko išmokai.
Atsakymo VĖL nebuvo. ...........................
Ko aš išmokau.
Gailiuosi, kad vietoje rašinėjimosi čia su tavimi, galėjau nueiti į vaikų globos namus.
Maniau, kad tau to reik (išsikalbėti)
Gaila. Apsirikau.

Donatas Banaitis

"Aš tavęs jau klausiau ko išmokai"
Aš asmeniškai išmokau daugiau apie stiprią Romos katalikų poziciją informacijos kuri yra ne iš jų oficialiai pripažintų rašytinių šaltinių atžvilgiu. Supratau vieną iš priežasčių kodėl Romos bažnyčia yra tokia stipri organizacija. Susipažinau ir pabendravau su daugeliu įdomių skirtingų žmonių, ypač tu Kaštonai esi rimtas diskutantas, tik gal nereikia būti jau tokiam piktam naujai atėjusių atžvilgiu. Bet aš suprantu jums reikia ginti savo poziciją, jei bet kas iš gatvės į bažnyčią atėjęs pradės savo "teorijas" pasakoti ir visi to klausys, tai tikrai veda daugiau pasaulį į chaosą negu į tvarką. Tikiuosi galime bent šiuo atžvilgiu sutarti. Ačiū už skirtą laiką.

Kaštonas

"aš suprantu jums reikia ginti savo poziciją,"
Dievo nereik ginti.
Keliauninkė atsakė.

"jei bet kas iš gatvės į bažnyčią atėjęs pradės savo "teorijas" pasakoti ir visi to klausys, tai tikrai veda daugiau pasaulį į chaosą negu į tvarką. Tikiuosi galime bent šiuo atžvilgiu sutarti. "
:thumbup:
AČIŪ.
Vistik ne veltui skyriau laiką.

Ps ne į bažnyčią, o į galvą. Verčiau patylėk savaitę kuriam vienuolynę

Donatas Banaitis

"Verčiau patylėk savaitę kuriam vienuolynę"
Šiaip geras patarimas, visada to norėjau, man labai patinka tyla, tik nežinau ar priimtų mane šiaip tiesiog jei norėčiau pvz savaitę pabūti kokiame Krikščioniškame vienuolyne, ar tai yra įmanoma Lietuvoje ir jei taip tuomet kur?

Kaštonas

Įmanoma.
Atleidimo rekolekcijos ant nosies Šiauliuose. Paskui Krikštėnuose.

Šiaip.
Pas egzorcistą pirmiau reiks pasirodyti.

Donatas Banaitis

"Pas egzorcistą pirmiau reiks pasirodyti."

Gal ir būtų įdomu pabendrauti :)

Jei smarkiai nebaustų aišku :)

Ką turbūt pagal tave reiktų padaryti ir visiem kitiem ne Romos katalikam :)

Nes aš deja bet toks nevienas, mūsų yra daug :)

Ir mūsų daugėja, už tai, tai ir vadinasi "New age" kuris jau atėjo :)

Kaštonas


kukulis

Donatai, jei nepasididžiuosi, kviečiu gegužės 4 dieną ateiti į mano parapijos maldos grupės susirinkimą. Gedimino g - 5 , pastato šone parašyta "Vaikų stotelė".
Ten taip pat ateina vienas lietuvių baltų senosios religijos atstovas, taip pat vienas krišnaitas; aš ir visi kiti, kaip nebūtų gaila, esame katalikai ;) ,  bet tikiuosi didelio diskomforto nejausi. :)

Renkamės 18:45

Donatas Banaitis

"Renkamės 18:45"
Ačiū už kvietimą kada tikrai apsilankysiu, bet gal kitą kartą, nes tuo metu dar nebūsiu Lietuvoje.
Bet važiuosiu per Prancuziją, tai visai norėčiau užsukti susitikti pasikalbėti su "Tėvas Juozapas - Marija Verlanas". Gal kas žinote kaip jį tiksliau rasti ir ar jis kalba angliškai?

Kaštonas
"Ar nori savo gyvenime ką keisti?"
Tai jau vyksta :)