• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 06:46:46

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Dangus iš tikrųjų yra - Heaven Is for Real (2014)

Pradėjo Diak. Tomas M., balandžio 26, 2014, 23:40:58

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Nežinau ar LT rodo šį filmą apie berniuką, kuris klinikinės mirties būsenoje Dievo buvo paimtas į Dangų, o sugrąžintas žemėn, papasakojo daug įdomių dalykų:


https://www.youtube.com/watch?v=N-ewaCVARtM

Įdomu tai, kad evangelikų pastoriaus sūnus matė ir Švč. Mergelę Mariją, klūpint prieš Dievo Sostą ar stovint šalia Jėzaus. Tiesa, jo tėvas, nėra tuo labai patenkintas, bet šiaip ar taip mes žinom ir taip, kaip yra iš tikrųjų :D

CitataThough you won't read much about it, the boy, Colton Burpo, of Nebraska, told his Protestant dad, Todd -- his minister-dad -- that besides various biblical figures, and many angels, and the Lord, he had seen the Blessed Mother standing next to Jesus in Heaven.

That's powerful -- coming from a boy whose dad's religion would be loathe to consider Mary a major figure (as Catholics do).

A reviewer noted:

"The Burpos' middle child (his younger brother was not born until 2005), Colton reveals that he has traveled extensively throughout Heaven, meeting dearly departed family members, and luminaries of the faithful, including God, Jesus, and the Holy Spirit.

"Todd is even able to report to Catholic friends that Colton 'saw Mary kneeling before the throne of God and at other times standing beside Jesus [our italics].'"

Considering the tremendous accuracies of this boy's descriptions of deceased relatives, his documented medical condition, and his understanding of Scripture -- even though he had not read it (he was not quite four years old when he succumbed) -- it's a beautiful confirmation and insight into the Virgin Mary's standing and role in the afterlife.

"Kneeling before the throne of God and at other times standing beside Jesus.'"

Now, in Heaven: before the Throne: as she knelt before the Cross at Calvary!

Standing beside Jesus, as she did to the bitter, excruciating end.

Who could better define her role? What could more clearly portray her intercession?

Out of the mouths of babes.

And from an evangelical (many of whom not only downplay the role of Mary, but often declare her miracles as diabolical)!

As one blogger reported, after attending one of Colton's book signings, "I then asked him if he happened to meet Jesus' mother. He kind of hesitated, looked at his dad and then said 'umm....I don't really remember if I did or not.' His dad then politely asked for the next person in line. I carry a small finger rosary with me that is about the size of a quarter and can go around your finger. While I was talking to Colton I had it on my left index finger and was spinning it with my thumb. He didn't take any notice of it but his dad did. When I asked about Jesus' mother his dad nervously swallowed and then hurried me on after Colton said he couldn't remember."

We don't want to quibble over that.

What's the use?

Let's rejoice in this boy's incredible descriptions of Heaven -- which are so akin to other near-death experiences. MAJOR MOVIE SET FOR RELEASE ON EASTER DETAILS VISIONS OF HEAVEN BY EVANGELICAL BOY WHO ALSO SAW VIRGIN MARY

Sigitas

Taip, Dangus iš tiesų yra! Tam patvirtinti nereikalingi sapnai ar klinikinės mirties regėjimai.  :thumbup: Tiesiog tikrai gera,  kai Dievas karts nuo karto atsiunčia štai tokį priminimą tai pamiršusiems ar neigiantiems žmonėms.  :celebrate: Aleliuja! Dievui garbė!  :pentecostal:

Augucka

Skaiciau knyga. Tevai neblogus pinigus is sios istorijos kala. Jo tevas pastorius. Pradzioje gal ir buvo nekalta, bet dabar jau bjauru, kaip tevai manipuliuoja savo vaiku. Istorija gal ir tikra, vaikas neissigalvos tokiu dalyku, bet tevai jau perzenge visas ribas.

Is tikuju nieko ypatingo ir nieko naujo nepapasakojo, nes tokiu 'Near death experience' istoriju Youtube simtai. Daugybe ju esu perziurejusi. Visos daug maz yra tikros, bet yra keletas ir isgalvotu, nes si tema ypatingai gerai uzdirba pinigus, ypac Amerikoje, todel yra tokiu, kurie tuo naudojasi prisigalvodami, neva jie patyre klinikine mirti. Bet gera igudusi akis ir ausis greit gali atskirti, kur yra tikra, o kur melas.
Daugelis ju pasakoja ir apie potyrius, kuomet jie nukeliavo i pragara ir ka ten patyre, nes gyveno nekoki gyvenima cia.

Siaip NDE idomi tema, vercianti susimastyti ir suabejoti savo religija. JAV yra ir keli NDE tyrimu institutai. Kiti taip atsidave NDE, kad tai tapo kone nauja religija, nes tai, ka pasakoja simtai sugrizusiu is anapilio, netelpa i jokios religijos remus, todel tai virsta i religija.

Siaip katalikai sia sriti priskiria New Age'ui, nors as nemanau, kad tukstanciai zmoniu, kurie pabuvojo anapus visi kaip susitare kurtu istorijas apie potyrius anapus, todel manau, kad verta susidometi ir iseiti is savo religijos 'dezutes'.

Teko girdeti, kad vaikui patyrus NDE ir apie tai papasakojus grieztiems katalikams tevams, jie vaika nuvede pas kuniga ir kunigas perklauses vaiko pasakojima pasake, kad jis susapnavo ar jam buvo haliucinacija. Zodziu, niekas juo nepatikejo, nors vaikas buvo auklejamas katalikiskai ir budamas devyneriu jau buvo apsisprendes tapti kunigu. Po to nelaimingo ivykio, jis absoliuciai pakeite savo mastyma ir atsibodejo katalikybe, nes kunigas is jo, galima sakyti, pasisaipe.

Jo istorija cia:

http://youtu.be/tgYHxrBn5Ao


kukulis

Man labai patinka Tim Conway požiūris apie NDE
https://www.youtube.com/watch?v=arHzMQ-2jjg . Jis yra protestantas, bet toks teisingas protestantas :)

Nors ir ne su viskuo sutinku, ką jis kalba, bet man atrodo jo  mąstymas blaiviausias ir panašiausias į Bažnyčios tėvų požiūrį.

Jo požiūris maždaug toks: "kadangi Biblijoje niekur nėra aprašyta NDE - tai mūsų ir neturi dominti" :) . Toks gal perdėm biblecentriškas mąstymas, bet jis yra vientisas ir nuoširdus, todėl man ir patinka; ir gali būti, artimiausias tiesai.

Augucka

Man asmeniškai religinis fanatizmas nepatinka, kai toliau savo nosies nematai ir nenori matyti, todėl aš nesutinku su ta mintim, kad jei kažkas Biblijoj neparašyta - vadinasi to nėra  :no-no:

Deja, Biblijoj ne viskas parašyta ir visų atsakymų į visus klausimus taip pat nėra. Nebūkim kaip tie Jehovos liudytojai, kurie kaip užsispyrę tvirtina, kad jie vieninteliai viską gerai supranta, o visi kiti klysta.

Reikia pamąstyti, kodėl Dievas tiems žmonėms, kurie pabuvojo anapus leido tai patirti?

Juk net Šv. Faustinos Kovalskos dienoraštyje ji rašo, kaip Dievas jai atskeidė:
"Ir taip pat žinok štai ką, Mano dukra, visi kūriniai, ar jie tą žino ar ne, ir ar jie to nori ar ne, visada vykdo Mano valią."
Šv. Faustinos dienoraštis 586

Kiekvienas mūsų krustelėjimas jau yra tobulai suplanuotas, mums tik tereikia pagauti tą teisingą Dievo plano giją ir ja pasekti.

Tai, kad jie pabuvojo anapus, buvo Dievo plano dalis. Kai kurie jų anapus susitinka su Jėzumi, kiti ir M. Mariją matė, o tie, kurie nevykdė Dievo plano šiame gyvenime ir nuo jo tolo, matė net ir patį šėtoną.

Taip, kad mielieji, nekiškim kaip stručiai galvos į smėlį, o pripažinkim, kad ne viską žinom ir ne viskas materija ir Biblija pamatuojama.

Jei kam įdomu, turiu šią knygą anglų kalba savo PC, gana lengvai skaitosi, kam sunkiau su anglų. Šiaip iš principo šios knygos nenoriu platinti, todėl čia nekabinu, jei kam asmeniškai reikės, galėsiu el. paštu persiųsti.

Diak. Tomas M.

Dar kita galimybė yra tai, kad ne kiekvienas NDE gali būti klinikinės mirties atvejis, todėl kai kurie atvejai gali būti blogio inicijuotos melagingos patirtys, kai žmogus buvo be sąmonės ar arti mirties. Todėl ir yra pačių įvairiausių liudijimų.

Paminėdamas tą filmą, norėjau atkreipti daugiau dėmesį į Švč. Mergelės Marijos istoriją, kuri prasimuša net ir pro protestantų blokadą.

kukulis

Nevisai sutikčiau, kad rėmimasis vien Biblija yra fanatizmas.  ( Reiktų paieškoti tikslaus šio termino apibrėžimo )

Man asmeniškai Tim Conway argumentacija patinka dėl to, kad ji yra išbaigta, net jei ji nėra pilnai teisinga. Tuo tarpu daugelio žmonių argumentacija užsibaigia "man taip atrodo" arba "aš jaučiu kad taip yra".

Augucka

Knygoje minima amerikos lietuvė dailininkė Akiane, kuri pagarsėjo visame pasaulyje kaip piešianti nepaprasto grožio paveikslus. Jos pieštas Jėzus minimas knygoje, kaip labai panašus į tą, kurį Koltonas matė danguje.
Filmo pradžioje mergaitė, panaši į Akiane piešia Jėzaus akį...
Čia filmas anglų kl.
http://youtu.be/BjWOOcjrUQo

Visa ši istorija labai komercinė. Galėjo būti graži ir tikra istorija, jei tėvai jos neiškraipytų ir nemėgintų užsidirbti milijonų iš savo vaiko. Jei tėvas uždraudė savo vaikui pasakoti, ką jis ištikrųjų ten regėjo, vadinasi jis nėra geras ir sąžiningas žmogus.

Varlė keliauninkė

Kažkada uždaviau sau klausimą, o kas yra tas "dangus", kaip suprasti? Kas yra "dangus" ir "žemė" Biblijoje?
Negana to dar per FB paklausiau tokio batiuškos kaip pravoslavai tai supranta, bet jis kažkaip gudriai išsisuko nuo atsakymo :) va..

gal nekvaršint galvos tokiom "nesąmonėm"?:)

Silvija


Pilgrim

Keliauninke jei atrasi jėgų

2012-11-30 VDU Katalikų teologijos fakultete įvyko seminaras ,,Mokslo ir tikėjimo dialogas".
Kun. A. Akelaičio paskaita ,,Bibliniai sukūrimo pasakojimai šiandienos mokslo šviesoje"

https://www.youtube.com/watch?v=fGsjAL3u0UM

Varlė keliauninkė

Ačiū, kad priminei - geras, buvau mačiusi šitą, bet viską pamiršau :)
Akelaitis... amm.. kada nors jis bus vietoj R. Cantalamessos.. kai užaugs :)

Saulius

Kiek buvau radęs info internete - Akianei pozavo kažkoks žmogus (kažkuriame interviu ji pasakojo apie šio portreto atsiradimo aplinkybes). Šitą dokumentinį liudijimą mačiau prieš daug metų - ir jis nuoširdus. Knygos neskaičiau - todėl įvertinti jos negaliu, bet siūlau "neskaičiuoti svetimų pinigų" - mes nežinome kaip šiuos pinigus Koltono tėvas panaudoja... todėl vertindami jį - tikrai klystame.  Meninis filmas buvo sukurtas vėliausiai ir jis kiek pagražintas - 100% realios istorijos nebeatitinka. Ypač "rėžia akį" ta vieta, kur berniukas atpažįsta Jėzaus veidą Akianės paveiksle. Bet filmas tikrai vertas dėmesio.