• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 08:02:49

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


New age "tiesa" kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, balandžio 09, 2016, 09:19:03

0 Nariai ir 3 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Donatas Banaitis

Sveiki pristatau savo asmeninio tyrimo rezultato pasėkoje sukurtą Dokumentika.

Laikas nubusti ir prisiminti. Visa tiesa kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia.

Ši Dokumentika buvo sukurta remiantis mano asmeniniais prisiminimais susigrąžintais per hipnozę, bei sielos įrašų skaitymą. Taipogi remiantis kitų darbais kurie irgi viską prisimena bei supranta taip kaip ir aš.
Suprantu kad daugeliui šį informacija gali būti šokiruojanti ir gali nesutapti su tuo kaip jūs buvote mokomi, bet prašau jūsų supratingumo ir laisvės pasisakyti bei būti išklausytam. Jei galite argumentuoti mano teiginius tuomet prašau su meile bei supratingumu pasisakyti ir galėsime viskuo padiskutuoti.

Aš atėjau pas jus be kaukės ir su atvira širdimi, tad prašau to ir iš jūsų. 

Ačiū už dėmesį.

Dokumentika: nuoroda pašalinta kaip klaidinanti savo mokymu
Daugiau apie mane: nuoroda pašalinta

Kaštonas

new age

Tomas: Pridedu Silvijos surinktas resursų nuorodas apie new age judėjimą.

Silvija: Iš tiesų, kad diskusija vyktų temos ribose ir išlaikytų pagarbiai glaustą formatą keliu nuorodą į trumpą krikščionišką "Naujojo amžiaus" sąjūdžio vertinimą.

http://www.marijosradijas.lt/component/k2/9345-2014-06-12-17-20-laisvė-ir-atsakomybė.html?Itemid=436

Kitos dvi radijo laidos su kun. Jonu Cikana, kurių pirmoji apžvelgia KB dokumentą "Jėzus Kristus - gyvojo vandens nešėjas":

http://www.marijosradijas.lt/component/k2/6719-2015-11-10-09-00-katechezė.html?Itemid=436

Antroji plačiau kalba apie Naujojo Amžiaus apraiškas ir ką apie tai sako Bažnyčia:

http://www.marijosradijas.lt/component/k2/6724-2015-11-17-09-00-katechezė.html?Itemid=436



Donatas Banaitis


Kaštonas



Augustas

Smagu, kad užsukot į mūsų forumą, Donatai.  :thumbup: :D

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 09, 2016, 12:14:42
Citata iš: Kaštonas  balandžio 09, 2016, 12:00:09
Ką tai turi bendro su tavo asmeniu?

Mano patyrimą

Asmeninis patyrimas yra labai svarbus. Kaip supratau, Jūsų patyrimas yra išdėstytas dokumentiniame filme, kurio nuoroda yra Jūsų pirmame post'e? Reikės pažiūrėti, kai turėsiu daugiau laiko.

Donatas Banaitis


Kaštonas


Eugenijus


Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 09, 2016, 15:11:38
Patyrė ką?
Visas filmas patyrimas ar fragmentai jame?

Patyrė patyrimą, kurio dabar dalinsi. Dokumentika perpasakoja ką mes patyrėme ir dabar suvokiame ir kodėl tai suvokiame būtent tokiu būdu. Ačiū už klausimus, bet jie tiesiog nekiltų vien pažiūrėjus. Tuomet būtų galima padiskutuoti konkrečiai apie dokumentikoje pateiktus faktus.

Donatas Banaitis

Citata iš: Eugenijus  balandžio 09, 2016, 16:37:10
Štiš,tušti plepalai.

Prašau argumentuoti nors vieną citatą iš dokumentikos pilnai ją pažiūrėjus, ir galėsime apie tai konkrečiai padiskutuoti. Ačiū už komentarą

Kaštonas


Donatas Banaitis

Žvaigždžių vaikai, sielos kurios atvyko į šią planetą iš kitų planetų kad padėti tranzitiniu laikotarpiu. Vėlgi šį informacija yra dėstoma dokumentikoje.

kukulis

Dvi su puse valandos man per daug.
Be to "heart activation" kvepia new age filosofija.
Gal galėtum trumpai prisistatyti ir apibūdinti, kokios diskusijos tikiesi? :)

Kaštonas

,Žvaigždžių vaikai,,

Nenustebinai. Mes čia savų turim.
Kaip ir konkurentas gaunies.

Donatas Banaitis

Citata iš: kukulis  balandžio 09, 2016, 18:50:44
Dvi su puse valandos man per daug.
Be to "heart activation" kvepia new age filosofija.
Gal galėtum trumpai prisistatyti ir apibūdinti, kokios diskusijos tikiesi? :)

Taip kai kurios mano idėjos tikrai gali skambėti naujoviškai, bet išmokau to iš Kristaus, vieno didesnių savo mokytojų. Trumpas apibūdinimas, siela buvo laisva, o dabar yra įkalinta. Dokumentikoje pasakoju kodėl taip nutiko. Ir tikiuosi padiskutuoti kokia yra jūsų forumiečių nuomonė šia tema, išklausius mano požiūrį į pasaulį.

Citata iš: Kaštonas  balandžio 09, 2016, 18:54:23
,Žvaigždžių vaikai,,

Nenustebinai. Mes čia savų turim.
Kaip ir konkurentas gaunies.

Neatėjau kaip konkurentas, atėjau kaip sąjungininkas. Jums spręsti kaip mane priimti.

Kaštonas


Donatas Banaitis

Daugiau mažiau apie 10 milijonų visame pasaulyje iš kurių 144 000 yra centrinė grupė

Kaštonas


kukulis

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 09, 2016, 19:04:51
Citata iš: kukulis  balandžio 09, 2016, 18:50:44
Dvi su puse valandos man per daug.
Be to "heart activation" kvepia new age filosofija.
Gal galėtum trumpai prisistatyti ir apibūdinti, kokios diskusijos tikiesi? :)

Taip kai kurios mano idėjos tikrai gali skambėti naujoviškai, bet išmokau to iš Kristaus, vieno didesnių savo mokytojų. Trumpas apibūdinimas, siela buvo laisva, o dabar yra įkalinta. Dokumentikoje pasakoju kodėl taip nutiko. Ir tikiuosi padiskutuoti kokia yra jūsų forumiečių nuomonė šia tema, išklausius mano požiūrį į pasaulį.


Kad būtų diskusija, reikia rasti bendrą tašką ir vietą, kurioje mūsų pozicijos pradeda skirtis.
Kodėl? Todėl kad jei pradėsime nuo lapų, bus visiškas nesusišnekėjimas. Aš įsivaizduoju tarsi pasaulėžiūros klausimų medį, kai vienas pasaulėžiūrinis klausimas remiasi kitu - labiau esminiu klausimu. Ir jeigu mes nesutarsime labiau esminiais klausimais, tai mažiau esminiais klausimais diskutuoti taps beprasmiška.

Su vienu draugu apie tai esame šiek tiek diskutavę, todėl užduosiu labiausiai esminius klausimus.

1) Ar tiki į vieną Dievą, ar į daugelį dievybių?