• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 15, 2021, 08:13:04

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Malda už Lietuvos vaikus, mokinius

Pradėjo Saulius, kovo 07, 2018, 03:16:17

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Saulius

Prašau, kiekvieno tikinčiojo ir maldos grupių melstis už Lietuvos vaikus. Kiekvienas galime įtraukti į savo kasdieninę maldą intenciją už mokinius ir jų tėvelius, o taip pat ir už žalingų ideologijų platintojus (kad atsiverstų).

LGBT vėl pradeda žygį per Lietuvos mokyklas, platindama perdėtą ir amoralų lytiškumą pamokose.
Pirmoji šio ,,žygio" vieta, kaip paaiškėjo, buvo Austėjos Landsbergienės vadovaujama Karalienės Mortos mokykla. Taip vadinamas tolerantiškas jaunimas skaitė vaikams pasakas iš knygos ,,Gintarinė širdis". Ši knyga turi įprastoms pasakoms nebūdingų elementų – joje jau pirmoje pasakoje atvirai brukama LGBT seksualinių mažumų judėjimo ideologija.
To neslepia ir pati Tolerantiško jaunimo asociacija, kuri šią knygą apibūdina kaip tokią, kurioje kalbama apie ,,šeimas sukuriančius tos pačios lyties asmenis".

Knygos leidėjas – Lietuvos edukologijos universitetas – 2014 m. kovą patvirtino taip nemanąs ir pats sustabdė šios knygos platinimą, ją pavadinęs ,,žalinga bei primityvia ir angažuota homoseksualizmo propaganda".

Tačiau, A. Mazuronio kreipimasis į šveitimo ministrę deramo atsako nesulaukė. Praėjusią savaitę V.Mazuronis paskelbė gavęs Švietimo ir mokslo ministrės J.Petrauskienės raštą, kuriame, anot jo, ,,oficialiai pareiškiama, jog ministerija nekontroliuoja ir nesikiša į tai, kas vyksta mokyklose".

Saulius

Reikia melstis ir už seimą, vyriausybę,  kad įstatymiškai nebūtų padėtas pamatas griauti prigimtines vertybes. Visą straipsnį galite paskaityti čia http://laisvavisuomene.lt/smm-apie-lgbt-propaganda-lietuvos-mokyklose/