• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
birželio 14, 2021, 12:35:57

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Kodėl pasaulinis homoseksualizmo plitimas yra lydimas islamo plitimo?

Pradėjo Diak. Tomas M., liepos 01, 2013, 12:48:38

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Šiuo atveju kalba ėjo ne kas bus išganytas, o kas ne, bet ar islamas ir krikščionybė garbina tą patį Dievą. Tai, kad žmonės gimė ir augo islamo kultūroje, nepakeičia faktų dėl tikrojo Dievo.

CitataPaklausius jusu atrodo kad islamas tolygu satanizmas.

Islamas yra ereziškas tikėjimas, kaip beje ir satanizmas. Ir tikrai nereikia mūsų klausyti, paklausyk ką rašo koranas ir ką Šventas Raštas.

Giedrė

Teisingai sako Tomas, reikia skaityt šv. Raštą, o su Koranu labai atsargiai, nes visi vertimai yra gerokai sušvelninti ir pakeisti, jog naiviems europiečiams įteigtų, kad islamas - taikos religija, kai yra visiškai atvirkščiai. Pas juos net egzistuoja religinė sąvoka "takia" - leidimas meluoti kitatikiams. Norint realiai suprasti, kokia žalinga toji islamo žinia, tekstus reikia skaityti arabiškai, o tą kalbą mažai kas gerai moka ne tik Lietuvoje, bet Europoje. Taigi, manipuliuoti tampa lengva. O Abraomas kažin, ar pritartų bendroms šaknims su islamistais, žinant kiek žydų ir krikščionių yra nukentėję... Tai, kad musulmonai Abraomą vadina Ibrahimu ir jį mini, dar visiškai nereiškia, kad mūsų šaknys bendros. Judaizmo ir Krikščionybės bendrumas yra akivaizdus - mus jungia Dievas Tėvas. Mūsų net šventraštis tam tikra prasme bendras. Teko būti vieną kartą sinagogoje, tai įeidama taip ir pagalvojau, kad dabar pagerbsiu Dievą Tėvą. O musulmonai nepripažįsta nei Tėvo nei Sūnaus dieviškumo, - tad nėra jokio ir bendrumo.

sparnai


http://www.youtube.com/watch?v=0lWc-Utiews
Dalinuosi :)
As atsakiau Tomai i tavo pateiktas sv. Rasto citatas, kuriose aiskinama kad tik kristutikintieji bus isgelbeti.
Kad tai nepagrindine sios diskusijos tema, taip.

Del islamo as pasilieku prie savo nuomones. 


Augustas

Šiap jau būčiau linkęs manyti, kad diskusija į OT nusirito.  ::)   :)
Čia dar man tokia mintis kilo dėl Islamo plitimo. Matot, Gnosticizmas (pvz., kad ir jo LGBT-istinė forma) labai labai sujaukia sąvokas, stipriai supainiodamas tų sąvokų prasmes, priveldamas ten, kur nereikia, visokių sudėtingumų ir pan. Tad žmonėms, kurie pavargsta nuo šito labai perdėto sudėtingumo ir visokių neaiškumų, tiesiog atsiranda labai stiprus psichologinis aiškių ir paprastų orientyrų ir taisyklių poreikis. Visa tai Islamas ir pateikia, taip patenkindamas tų žmonių perdėtą paprastumo ir aiškumo poreikį. Tad tai galėtų būti dar viena Islamo paplitimo priežastis.

CitataO musulmonai nepripažįsta nei Tėvo nei Sūnaus dieviškumo, - tad nėra jokio ir bendrumo.

Dėl Jėzaus pripažinimo, tai sakyčiau, kad Islamas yra artimesnis Krikščionybei, nei Judaizmas, nes Islamas pripažįsta Jėzų pranašu, o Judaizmas Jėzų iš viso laiko apsišaukėliu. Manyčiau, kad Islamas kaip toks yra tarpinis variantas tarp Judaizmo ir Krikščionybės. Tai yra jau ne Judaizmas, bet ir dar ne Krikščionybė. O islamistai yra Islamo iškraipymas, panašiai kaip abortų klinikų sprogdintojai yra Krikščionybės iškraipymas.

CitataO Abraomas kažin, ar pritartų bendroms šaknims su islamistais, žinant kiek žydų ir krikščionių yra nukentėję...

Beje, istoriškai žydai visada geriau sugyveno su musulmonų valdovais, nei su katalikiškų kraštų monarchais. Pvz., žydai yra daug labiau nukentėję nuo katalikiškos Ispanijos, nei nuo musulmonų valdžios. Tad čia daug įdomesnis klausimas kyla, o kas atsitiko XX a. su musulmonais, kad pastarieji tapo aktyviais antisemitais.

Giedrė

Tos kalbos, kad islamistai pripažįsta pranašu Jėzų yra niekinės, nes visi atsivertę ir sekantys Jėzų musulmoniškose šalyse - baudžiami mirtimi. Taigi viskas paprasta ir aišku. Žydai, gal ir nepripažįsta Jėzaus savo Mesiju, bet krikščionių nežudo. Akivaizdus skirtumas. Na, o kad Izraelis dar gyvuoja tokių islamistų apsuptyje - Dievo stebuklas. Labai gerbiu ir myliu Izraelį kaip Jėzaus gimtinę. Didžiausia svajonė - apsilankyti Šventojoje Žemėje.

Lyginimas su abortų klinikų sprogdintojais neturi nieko bendra. Tai vienetiniai nusikalstami atvejai, o ne pasaulinė tendencija. Pasiskaitykite PEW oficialias apklausas - 80 proc. JAV gyvenančių musulmonų pritaria teroro aktams (o ten jie jau laikomi "nuosaikiais"). Tai kas tada darosi Saudo Arabijoje, Irane  arba Jemene? Nesunku nuspėti, kad pritariančiųjų terorui nuošimtis ten labai arti šimto procentų.

Ir nematau kokio nukrypimo nuo temos. Jei kalbame apie islamo plitimą ir sakome A, tai turėkime drąsos tarti ir Z.

Augustas

Citata iš: Giedrė  liepos 03, 2013, 15:41:35
Tos kalbos, kad islamistai pripažįsta pranašu Jėzų yra niekinės, nes visi atsivertę ir sekantys Jėzų musulmoniškose šalyse - baudžiami mirtimi. Taigi viskas paprasta ir aišku.

Tai kad krikščionys irgi anksčiau, pvz., reformacijos laikais, baudė mirtimi už perėjimą iš RKB į protestantiškas bendruomenes, ir atvirkščiai, už perėjimą iš protestantų bendruomenės į RKB irgi buvo baudžiama mirtimi. Apie tokias erezijas, kaip albigiečiai (katarai) ar valdiečiai, net nekalbu.

CitataŽydai, gal ir nepripažįsta Jėzaus savo Mesiju, bet krikščionių nežudo. Akivaizdus skirtumas. Na, o kad Izraelis dar gyvuoja tokių islamistų apsuptyje - Dievo stebuklas. Labai gerbiu ir myliu Izraelį kaip Jėzaus gimtinę. Didžiausia svajonė - apsilankyti Šventojoje Žemėje.

:thumbup: Aš irgi gerbiu ir myliu Izarelį už tai, kad tai demokratinė valstybė, ir jokiu būdu nepalaikau islamistų.

CitataIr nematau kokio nukrypimo nuo temos. Jei kalbame apie islamo plitimą ir sakome A, tai turėkime drąsos tarti ir Z.

Bet kaip tas pasakymas, kad islamistai žudo krikščionis-konvertitus, atsako į klausimą, kodėl plinta Islamas ir kodėl Islamas plinta kartu su LGBT ideologijos plitimu?

Giedrė

Augustai, lyginti viduramžių skausmingą patirtį dėl eretikų ir KB su dabartiniu XXI amžiaus islamizmu neįmanoma vien todėl, kad žinių ir išsilavinimo bei pasaulio pažinimo lygmenys dabartyje ir viduramžiais itin skirtingi. Na, o dėl kryžiaus karų - pasiskaitykite apie Vienos apgultį, tada viskas ne taip atrodys, kaip norima dabar pavaizduoti. Tarp kitko Jogailos ir jo antrosios žmonos lietuvės Aldonos Alšėnaitės sūnus - mūsų lietuvis didikas žuvo kovodamas su maurais toje Vienos apgultyje ir yra Vavelyje jam skirtas altorius- mauzoliejus, nes jis žuvo kovodamas už tikėjimą. Savo akimis mačiau tą mauzoliejų ir pusmėnulį padėtą Kristui ir Kryžiui po kojomis. Jei ne krikščionių pergalė prie Vienos, dabar turbūt visi kalbėtume arabiškai. Istorijos vadovėliuose apie tai rašyti nemadinga. Na, o Ispanija arabų jungą kentė apie penkis šimtus metų.

Dėl jūsų minimos kitos ideologijos, nelabai supratau santrumpos - paaiškinkite plačiau.

Islamas plinta dėl krikščionių bailumo skelbti tikėjimą, tikėjimo išpažinimo tik žodžiais, o ne darbais. Be to, tie naujieji konvertitai į islamą nelabai gerai ir supranta į ką atsiverčia, nes nežino nei istorijos, nei realių musulmoniškų papročių, nei gilinasi į vietos kultūras. Mūsų mergaites, deja, labai "atverčia" svetimšaliai vyrukai, nes jos dažniausiai ne islamo nori, o paprastos meilės. Ir nesupranta, kad gali būti žiauriai apgautos, vaikų netekti, būti parduotos, tapti ketvirtosiomis žmonomis ir pan.

sparnai

Deja issilavinimo, isprusimo ir ziniu lygis galbut siekia technologijas, taciau tikrai ne pacias esmines zmogaus gyvenimo sritis. O ka jau kalbet apie issilavinimo lygio skirtuma skirtingose salyse?
Antra, ka bendro kryziuociu zygiai turejo su issilavinimo lygiu?
Beje jei kalbant apie apklausas, tai kiek procentu save deklaruojanciu katalikais ir krikscionimis pritaria abortams, dirbtiniams apvaisinimams ir t.t.? Tai kas pgl tai gautusi krikscionybe? Mirties religija? Apklausos ir zmoniu samoningumas dar ne viska pasako apie pacios religijos skelbiamas tiesas. Toli grazu.

Diak. Tomas M.

Kalbant apie apklausas, jei nesuklysiu, JAV apie 80% katalikų mano, kad kontracepcija yra priimtina, taigi šiuo atveju apklausa parodo dar vieną krikščionybės nykimo priežastį - nesilaikymą "pačios religijos skelbiamų tiesų". Ir aišku plius kiti dalykai, paminėti Giedrės.

Silvija

Šitoj diskusijoj pastebiu kaip nuolat nuslįstam nuo pagrindinės minties ir ją vėl reikia "pasigauti". Aišku, gal čia ir nieko blogo, bet kai pagalvoji, tas pats vyksta ir gyvenime - mes kaskart pametame tikslą iš akių, jei tik pasimaišo kažkas pakankamai stipraus (bet ne stipriausia) mūsų kelyje. Šitaip mes vis įninkame į kitus reikalus, o priešas skuba tuo pasinaudot. 


Augustas

CitataAugustai, lyginti viduramžių skausmingą patirtį dėl eretikų ir KB su dabartiniu XXI amžiaus islamizmu neįmanoma vien todėl, kad žinių ir išsilavinimo bei pasaulio pažinimo lygmenys dabartyje ir viduramžiais itin skirtingi.

Nemažai Islamo šalių yra tokio pat arba gal tik šiek tiek aukštesnio išsivystymo lygio, nei kad buvo Europoje Viduramžiais. Netgi tų islamiškų valstybių, kuriose yra šiuolaikiniai universitetai, provincijose vis dar yra nemaža dalis tamsuolių, nemokančių rašyti ir skaityti. Beje, Giedre, tai, kad žinios ir išsilavinimas duoda daugiau tolerancijos, yra mitas, atėjęs iš Apšvietos epochos. Todėl aš galiu sau leisti lyginti Viduramžius su XXI a. islamistais, ir tai bus teisinga.

P.S.
CitataDėl jūsų minimos kitos ideologijos, nelabai supratau santrumpos - paaiškinkite plačiau.

LGBT - tai reiškia "lesbietės, gėjai, biseksualai, transseksualai". Kitaip tariant, LGBT ideologija yra tas pats, kas ir homoseksualizmo ideologija. Tik tiek, kad taip trumpiau.

Augustas

Citata iš: Tomas M.  liepos 04, 2013, 03:39:29
Kalbant apie apklausas, jei nesuklysiu, JAV apie 80% katalikų mano, kad kontracepcija yra priimtina, taigi šiuo atveju apklausa parodo dar vieną krikščionybės nykimo priežastį - nesilaikymą "pačios religijos skelbiamų tiesų".

Taip, čia irgi tiesa.  :thumbup: Musulmonai šiuo atveju savo religinių įsitikinimų laikosi tvirčiau, nei mes. Ir tai yra viena iš svarbiausių priežasčių, dėl kurių mes, krikščionys, pralaimime prieš Islamo plitimą.
Prie viso to norėčiau dar pridėti tokį reiškinį, kaip politkorekcija. :) Politkorekcija irgi nemažai prisideda prie Islamo plitimo Vakarų Europoje, JAV ir Kanadoje.

Agnietė

Citata iš: Augustas  liepos 03, 2013, 15:59:56
Tai kad krikščionys irgi anksčiau, pvz., reformacijos laikais, baudė mirtimi už perėjimą iš RKB į protestantiškas bendruomenes, ir atvirkščiai, už perėjimą iš protestantų bendruomenės į RKB irgi buvo baudžiama mirtimi. Apie tokias erezijas, kaip albigiečiai (katarai) ar valdiečiai, net nekalbu.

Nors ir nukrypimas nuo temos, bet as palaikysiu Giedres pozicija, kad krikscionybes ir islamo negalima lyginti.
Del skausmingos viduramziu patirties, del eretiku elgesio, negalima deti etikeciu krikscionybei. Jezus nemoko zudyti. Anaiptol, moko atleisti. Kai Jezus buvo kalamas ant kryziaus, jis melde Dievo gailestingumo savo budeliams. "Teve, atleisk jiems, nes jie nezino, ka daro!"
Taciau, Korane dievas per Mohameda kviecia zudyti kitatikius. Kazkur skaiciau, kad yra apie 109 strofos Korane, kvieciancios kovoti pries kitatikius. Apologetikai bando tai paaiskinti semantika, neteisinga interpretacija, karo laikui isskirtinai taikomiems nurodymams. Bet ar ne per didelis tas misinterpretacijos mastas?  :-\

Silvija

Aš asmeniškai esu tik keletą Korano puslapių skaičius, manau, kad ir jūs, kurie įpuolėt į šitą ginčą, ne ką daugiau. Tai ar ne juokingai atrodo visa tai? Juo labiau, kaip Giedrė sakė, jei yra šimtai Korano versijų, tai reiškia jie turi tokių pačių problemų kaip ir mes (neteisinga interpretacija dėl neišmanymo). Tai argi dėl to reikia dabar čia už nugarų visaip dergt juos? Man tai nepatinka. Pagarba turi išlikti, juo labiau, kad patys turim prisiimti atsakomybę už savo darbelius. Nekalbu apie viduramžius, kalbu apie šiandien.

Ne į tai turim fokusuot žvilgsnį, kas geresnis - jie ar mes - bet į savo tikėjimą Jėzumi Kristumi. Ir pradėti reikia kiekvienam nuo savęs.

Beje, viena iš versijų yra ta, kad islamas kilęs iš Abraomo palikuonies Išamaelio, egiptietės tarnaitės Hagaros ir Abraomo sūnaus. O supratime apie homoseksualizmo pavojus krikščionybė ir islamas yra sąjungininkai. Būkite gudrūs kaip žalčiai... Gal čia galima kažkaip kartu sužaist vardan tiesos?

Varlė keliauninkė

Silvija gerai parašė. Mūsų nuomonė apie islamą yra suformuota žiniasklaidos, istorijos ir sistemos (kaip sako mūsų močiutė "viskas yra sugalvota žmonių"). Reikia neapkęsti nuodėmės, o ne pačių žmonių. Kažkaip nelabai senai skaičiau apie apie musulmonų invaziją į Europą - faktas yra tai, kad mokykloje mane mokė ne tokios istorijos :-/. O čia  keletas citatų iš K. Burnso.

"[...] šiuolaikinis vakarietiškas islamo kaip karingos ir netolerantiškos kultūros supratimas yra klaidingas. Tiesa tai, kad karas buvo svarbi ankstyvojo islamo dalis ir įkvėpė imperijos, prilygstančios Romos imperijai, plėtrą, tačiau neteisinga įsivaizduoti, kad "šventasis karas" yra Pranašo misijos dalis. Jis veikiau išaugo iš senesnės nei Mahometo laikai arabų kultūros, kur kitų genčių puldinėjimai buvo būdas išgyventi. [...] Mahometo pozicija kitų jo žinomų religijų atžvilgiu buvo pagrįsta abipusės tolerancijos ir pagarbos nuostata: "mūsų Dievas ir jūsų Dievas yra vienas ir tas pats, ir tai Jam mes visi atsiduodame". [...] Vakaruose susiformavęs nepalankus islamo įvaizdis iš dalies yra krikščionių propaganda, prasidėjusi nuo Pirmojo kryžiaus žygio laikų, o iš dalies dėl to, kad pastarąjį amžių islamo pasaulyje vis dažniau laikomasi skausmingos ginybinės pozicijos [...]".


nf

Maksimo Kaskuno nuomonė apie islamo atsiradimo priežastis:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GO1lPYu1fG8 Jisai eilutes iš Pradžios knygos priskiria, kaip pranašystę islamo atsiradimui:

Pr 16

12 Jis bus smarkus žmogus,

su ranka prieš visus,

ir visų rankos prieš jį.

Pykdamasis su visa savo gimine gyvens".
 

O jei savo asmeninę nuomonę, tai man atrodo pasaulio galingieji per islamą bando suvienyti pasaulį, o paskui tikisi perimti valdymą, o homoseksualizmo ideologija skirta susilpninti valstybes iš vidaus.

Augucka

Citata iš: naujokasf  liepos 05, 2013, 05:27:59

Pr 16

12 Jis bus smarkus žmogus,

su ranka prieš visus,

ir visų rankos prieš jį.

Pykdamasis su visa savo gimine gyvens".
 

O jei savo asmeninę nuomonę, tai man atrodo pasaulio galingieji per islamą bando suvienyti pasaulį, o paskui tikisi perimti valdymą, o homoseksualizmo ideologija skirta susilpninti valstybes iš vidaus.

Ne viskas, kas kitų interpretuojama yra tiesa. Ši Biblijos ištrauka nerodo, kad tai kalbama apie islamo atsiradimą, todėl reikėtų tas interpretacijas atsargiai priimti.

Mano vaikų mokyklose yra pamoka apie pasaulio religijas, kur vysktama į tų religijų šventyklas ir mokoma suprasti, kad užaugę galėtų būti tolerantiški kitų religijų išpažinėjams. Iš vienos pusės tai yra gerai, bet iš kitos - nelabai, nes visai nedėstoma apie katalikybę, o tik bendrai apie krikščionybę. Bet čia jau tėvų pasirinkimas, jei nori, kad dėstytų katalikybę, reiktų vaiką leisti į katalikišką mokyklą, čia tokių yra Londone, tik į jas pakliūti yra sunkiau.

Neseniai Youtube žiūrėjau video, kaip islamistai pakeičia tikėjimą į krikščionybę. Ir vienas labai įdomiai pasakė, kas man įstrigo, kad Koranas parašytas yra taip, kad kiekvienas, ar gero, ar blogo norintis tikintysis ras tokių Korano eilučių, kurias galės lengvai adaptuoti savo tikslams. Štai dėl to ir atsirado radikalusis islamas, nes remdamiesi Koranu išvarto jį taip, kaip jie patys to nori.

Aš asmeniškai pažįstu keletą musulmonų, ir kas keisčiausia pas mus katalikiškam chore kartais gieda viena musulmonė panelė iš Prancūzijos. Kai aš jos paklausiau, ar tai neprieštarauja jos įsitikinimams, ji atsakė, kad ji yra atvira ir tolerantiška.  ::) Še tau, kad nori...

Ir dar, grįžtant prie temos, manau, kad mes, katalikai darome per mažai, ir per mažai giname savo teises. Katalikų bažnyčia yra daugelio eretikų nekenčiama. Sakau eretikų, nes tai tie patys katalikiškai pakrikštyti žmonės, tačiau savo bažnyčios nekenčia dėl būtent tų kelių pedofilijos ir homoseksualumo skandalų, ir kunigų, gyvenančių kitose basiose nuodėmėse, tokiose, kaip girtuoklystė, paleistuvystė ir t.t. Tokią nuomonę susiformavo, kurią dabar atitaisyti yra labai sunku. Kad ir kiek aš asmeniškai bandau aiškinti žmonėms, kad yra daugybė nuostabių žmonių, nuostabių kunigų ir kitų bažnyčios tarnų, nei kiek negelbėja. Va tas šaukštas deguto ir pagadino visą medaus statinę....

Augustas

Citata iš: Augucka  liepos 05, 2013, 06:21:37

Citata iš: naujokasf  liepos 05, 2013, 05:27:59

Pr 16

12 Jis bus smarkus žmogus,

su ranka prieš visus,

ir visų rankos prieš jį.

Pykdamasis su visa savo gimine gyvens".
 

O jei savo asmeninę nuomonę, tai man atrodo pasaulio galingieji per islamą bando suvienyti pasaulį, o paskui tikisi perimti valdymą, o homoseksualizmo ideologija skirta susilpninti valstybes iš vidaus.

Ne viskas, kas kitų interpretuojama yra tiesa. Ši Biblijos ištrauka nerodo, kad tai kalbama apie islamo atsiradimą, todėl reikėtų tas interpretacijas atsargiai priimti.

Šiaip, dėl pasaulio valdymo. Jei kas nors ir nori valdyti pasaulį, tai Islamas tam yra viena iš neparankiausių religijų. Kitos tokios pasaulio valdymui itin neparankios religijos yra Krikščionybė ir Judaizmas.

Na, dėl pasaulio valdymo, tai turbūt yra tokių nevispročių, kaip A.Hitleris ar J.Stalinas, kurie dar ir dabar svajoja apie kažkokią utopinę pasaulinę viešpatystę, imperiją ar pan., ir to galbūt iš tikrųjų bando siekti. Šito paneigti negali. Tačiau, jei visas tas idėjas apie pasaulinę viešpatystę vertinti rimtai, tai jos niekad nebus realizuotos. Ir negali būti realizuotos vien dėl žmogaus prigimties. Todėl kalbas apie pasaulio užvaldymą, pasaulinius sąmokslus ar pan. reikėtų vertinti itin skeptiškai. Tačiau savo aplinkoje turim melstis, budėti ir darbuotis, kad mūsų pačių asmenybėse (o ir mūsų šeimose, ir visuomenėje, kiek leidžia mūsų teisėtos galimybės) moralinio blogio ir smurto būtų kuo mažiau.

Kitas dalykas, kad Vakarų kultūra (bet toli gražu tikrai ne visas pasaulis) šiandien yra tiesiog apsėsta sekso manijos (iš čia, beje, ir kyla LGBT ideologija). :) Žinoma, tai ir juokinga, ir graudu, bet taip yra. Būtent iš šitos sekso manijos Vakarų visuomenėse ir kyla heterosantuokos (o kartu ir šeimos) institucijos nusilpimas, kuris nulemia dabartines Vakarų visuomenių demografines, kultūrines, ekonomines, medicinos ir netgi seksualines bėdas. LGBT ideologija, jos atsiradimas ir paplitimas yra tiktai simptomas ligos, kuri vadinama sekso manija. Reikia pripažinti, kad Islamas šiai ligai (t.y. sekso manijai) sėkmingai priešinasi. Galbūt toks sėkmingas Islamo pasipriešinimas sekso manijai iš dalies lemia šios religijos gausų paplitimą ten, kur sekso manija nusiaubė Vakarų visuomenes (tarp kitko, Islamas plečiasi ne dėl atsivertimų į šią religiją, bet dėl daug didesnio gimstamumo šios religijos pasekėjų šeimose)? O Krikščionybė (RKB irgi), deja, taip sėkmingai pasipriešinti sekso manijai nesugebėjo (ar, tiksliau sakant, iš viso tingėjo priešintis). Ir todėl turim tai, ką turim - mirties kultūros ir demografinės krizės apimtas Vakarų visuomenes ir plintantį Islamą.

CitataNeseniai Youtube žiūrėjau video, kaip islamistai pakeičia tikėjimą į krikščionybę. Ir vienas labai įdomiai pasakė, kas man įstrigo, kad Koranas parašytas yra taip, kad kiekvienas, ar gero, ar blogo norintis tikintysis ras tokių Korano eilučių, kurias galės lengvai adaptuoti savo tikslams. Štai dėl to ir atsirado radikalusis islamas, nes remdamiesi Koranu išvarto jį taip, kaip jie patys to nori.

  :thumbup: Va, būtent, blogas ir amoralus žmogus bet kur, netgi ir Naujajame Testamente (jau nekalbant apie ST,  kuriuo remiantis, beje, ir Jėzus Kristus buvo nukryžiuotas) sėkmingai gali rasti tokių vietų, kuriomis pateisins savo amoralų smurtingą elgesį kitų žmonių atžvilgiu.

Citata
Ir dar, grįžtant prie temos, manau, kad mes, katalikai darome per mažai, ir per mažai giname savo teises. Katalikų bažnyčia yra daugelio eretikų nekenčiama. Sakau eretikų, nes tai tie patys katalikiškai pakrikštyti žmonės, tačiau savo bažnyčios nekenčia dėl būtent tų kelių pedofilijos ir homoseksualumo skandalų, ir kunigų, gyvenančių kitose basiose nuodėmėse, tokiose, kaip girtuoklystė, paleistuvystė ir t.t. Tokią nuomonę susiformavo, kurią dabar atitaisyti yra labai sunku. Kad ir kiek aš asmeniškai bandau aiškinti žmonėms, kad yra daugybė nuostabių žmonių, nuostabių kunigų ir kitų bažnyčios tarnų, nei kiek negelbėja. Va tas šaukštas deguto ir pagadino visą medaus statinę....

Sutinku. Netgi labai sutinku.  :(  Bet tai mane tik skatina atsiversti patį ir melstis.

Silvija

Citata iš: Augustas  liepos 06, 2013, 08:50:29
CitataNeseniai Youtube žiūrėjau video, kaip islamistai pakeičia tikėjimą į krikščionybę. Ir vienas labai įdomiai pasakė, kas man įstrigo, kad Koranas parašytas yra taip, kad kiekvienas, ar gero, ar blogo norintis tikintysis ras tokių Korano eilučių, kurias galės lengvai adaptuoti savo tikslams. Štai dėl to ir atsirado radikalusis islamas, nes remdamiesi Koranu išvarto jį taip, kaip jie patys to nori.

  :thumbup: Va, būtent, blogas ir amoralus žmogus bet kur, netgi ir Naujajame Testamente (jau nekalbant apie ST,  kuriuo remiantis, beje, ir Jėzus Kristus buvo nukryžiuotas) sėkmingai gali rasti tokių vietų, kuriomis pateisins savo amoralų smurtingą elgesį kitų žmonių atžvilgiu.


Man rodos tai ir vadinama 'nuodėme iki mirčiai' arba nuodėme prieš Šventąją Dvasią.


Augustas

Kad nuodėme prieš Šventąją Dvasią, man regis, vadinamas ne piktnaudžiavimas Šv.Raštu ar dar kokiu nors kitu geru dalyku, bet netikėjimas Dievo atleidimu. Bet aš čia rašau iš atminties, tad galiu ir apsirikti, todėl dar reiktų patikslinti Katekizme ar kunigo paklausti.

(Sukurta nauja tema 'Kas yra nuodėmė prieš Šventąją Dvasią?'.)