• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 22, 2024, 03:34:53

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Nurodymai mūsų laikams: ar ir jums buvo "klaustukų"?

Pradėjo Diak. Tomas M., lapkričio 29, 2012, 13:04:19

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Ginta kitoje temoje paminėjo Ses. Briege McKenna, o aš pirmą kartą išgirdau apie tokią :D

Manau nueisiu ir pažiūrėsiu, kas ji tokia... ir įdomu, kad pirmajame jos svetainės puslapyje ( http://www.sisterbriege.com ) ji įdėjusi žinutę, kad nutraukią savo paramą serijai "Nurodymai mūsų laikams".

Bažnyčiose iki šiol galima rasti lietuviškų bukletų įvairiomis temomis iš minėtos serijos. Turiu prisipažinti, kad skaitydamas, ten radau daug tokių neaiškių vietų... ypač apie skaistyklą.

Pamaniau, gal ir kitiems panašiai buvo? Ir apskritai, kokia jūsų nuomonė apie šią seriją?

Ginta

As apie Anne siu laiku apastale suzinojau is mamos,kuriai vienuole po adoracijos dave paskaityt "1 knyga". Na mamai labai patiko,tad jinai perskaite ir antra,o as susiekiau su bustine Airijoje ir man atsiunte tas visas knygas ir bukletelius lietuviskai.

Na man skaityt patiko. Irgi  aisku uzkliuvo del skaistyklos informacija... Kai suzinojau,kad sesuo Bridze nutrauke sios organizacijos palaikyma,kazkaip nuliudau...

Bandziau pasiteirauti kodel sesuo Bridze nutrauke veikla kartu,nors is pradziu uztare ir bendravo su Anne. Atsakymo negavau...Tik man atrodo,kad tuose parasymuose kai kas neatitiko tiesos. Keista kodel Anne neparase kodel isvyko is JAV i Airija. Nepamineta,kad jinai yra isleidusi JAV knyga, taip, kad turi rasytojos talenta. Amerikoje dar ir honorarus uz ta knyga gauna. Tas keistoka...

Bet taip tose knygose dideliu neatitikimu nesimato, bent tokiai tikinciajai,kaip as.  O parasyta graziai ir skaitosi lengvai...
Dar tas pilies pirkimas irgi kazkaip nelabai derinasi su tuo mokymu...Is kitos puses dabar visi norintys isgirst ar studijuoti Dievo zodi turi kur atvaziuot ir apsistoti.

Man tai sirdis nori tiketi,kad cia tiesa...Bet kodel tada rugseji tos zinios liovesi... Ar tikrai Viespats pasake viska ka norejo?

Agnietė

Bandziau ieskoti apie Seseri B. McKenna ir vieninteli, ka radau:

"A number of years ago on the Oprah program with guest Sister Breige McKenna (the healing nun), while they were discussing hearing god and healing Rita Klaus gives a testimony of the rosary and being healed. Oprah then says "I'd like to go back to the voice. Because I believe that voice works with all of us, that everyone has it."

Is saltinio "Letusreason" http://www.letusreason.org/Popteac37.htm

Diak. Tomas M.

Panašiai Opra kalba ir apie "Secret", ji visiems nori būti gera, bet ne paslaptis, kad jos šou imperija, jau dabar vadinama Opros bažnyčia  :-\

Bet pati seselė gali būti ir gera, juk žmonės galvoja, kad dalyvaudami populiariose laidose, atkreips daugiau žmonių dėmesio, o kaip gaunasi, tai nežinia.

Silvija

Buvo ši vienuolė ir Lietuvoje 2006-ais, pamenu pasakojo visi apie tokį anšlagą Prisikėlimo bažnyčioj Kaune, koks per Velykas retai kada būna. Ir tai manau tik rodo, kad mūsų žmonės labiau tiki "stebukladariais" nei Dievu, nors pati Briege čia ir niekuo dėta.

O apie "Nurodymus mūsų laikams" paskaičiau tik TR dėka, bet dabar žiūriu ši nuoroda jau neveikli. Tiesa, turiu pasakyt manęs tie Anne pasakojimai nesužavėjo, kiek atsargiai žiūriu į panašius dalykus.

Agnietė

Taip, pats faktas, kad Oprah laidoje dalyvavo nieko nepasako apie seseri B. M.  Galejo buti daug motyvu.
Bet manau reikia atsargiai ziureti i visus, kurie skelbia girdintys Dievo balsa ir turintys nurodymus.

P.S. Norejau parekomenduoti puslapi :http://www.letusreason.org/maindir.htm, kuris gerai nusviecia dauguma kultu, religiniu krypciu ir ju veikeju tikraji veida . Cia galima rasti pasiskaityti apie populiarius evangelizuotojus Joyce Mayer, Joel Osteen, Kenneth Copeland ir t.t.

Ginta

Sveiki dar karta,

As apie sia vienuole suzinojau perskaicius sia knyga: http://www.katalikuleidiniai.lt/index.php?lng=lt&content=pages&page_id=11&book_id=338

Ta knyga mane paveike, na man labai patiko. Asmeniskai man tai buvo akiu atverimas. Tikejimas igavo prasme.  Dabar jinai isleido kita knygele apie sakramentus. Irgi labai patiko ir jos antroji knyga.  Bendradarbiaudama su kunigais si vienuole daug dirba su kunigais ir meldziasi uz pasaukimus ir kviecia visus melstis uz kunigu pasaukima. Aplamai labai graziai apie kunigyste.

Nera jinai stebukladare, bet Dievas ja pacia isgyde ir tik Dievui Garbe,kad jis per ja gali pagelbet kitiems. Jinai nesako,kad jinai daro stebuklus,o Dievas daro stebuklus.

O apie Anne daug info yra. Jie yra ir Facebooke ir puslapi turi ir mokymus organizuoja. Ir kaip suprantu vyksta del tos veiklos kazkoks baznytinis tyrimas. Bet kolkas nera paneigta,kad tos zinios is Dievo.

Del laidu,tai manau,kad dalyvauja,nes nori,kad isgirstu apie Dieva kuo daugiau zmoniu. Jei neitu,tai cia jau butu puikybes nuodeme. O kad Ophra ar kiti klausineja apie stebuklus irgi aisku. Stebuklais dar gali privilioti ziurova ;)

Nieko nežinau

Citata iš: Ginta  lapkričio 29, 2012, 14:55:51
Ar tikrai Viespats pasake viska ka norejo?
Viską. Visas Apreiškimas yra baigtas. Ne tik pasakė, bet ir numirė už mus. Nežinau ar galima daugiau pasakyti. Klausimas tik kiek mes tai suvokiam. Todėl KBK teigia taip

Kito Apreiškimo nebus
66  ,,Krikščioniškoji išganymo ekonomija, kaip naujas ir galutinis testamentas, jau niekada nenustos galiojusi. Todėl nebelauktina jokio naujo viešo apreiškimo, iki garbingai pasirodys mūsų Viešpats Jėzus Kristus."34 Vis dėlto, nors Apreiškimas ir baigtas, jis nėra iki galo išaiškintas; krikščionių tikėjimas ilgainiui privalo laipsniškai atskleisti visą jo turinį.

67  Amžiams bėgant yra buvę vadinamųjų ,,privačiųjų" apreiškimų, kai kurie jų buvo bažnytinės valdžios pripažinti. Tačiau jie nepriklauso tikėjimo paveldui. Jie turi ne ,,pagerinti" ar ,,papildyti" galutinį Apreiškimą, kuris yra Kristus, bet tam tikroje istorijos epochoje padėti jį pilnatviškiau įgyvendinti. Bažnyčios Magisteriumo vadovaujami, tikintieji gali atskirti ir pasirinkti tai, kas tuose apreiškimuose yra autentiškas, Bažnyčiai adresuotas Kristaus ar Jo šventųjų kreipimasis.

Krikščionių tikėjimas negali priimti ,,apreiškimų", kurie bando pranokti ar taisyti Kristaus užbaigtąjį Apreiškimą. To esti kai kuriose nekrikščioniškose religijose ar šių dienų sektose, kurios remiasi tokiais ,,apreiškimais".


Sunku kartais atsirinkt kas yra kas, kaip tarkim ir LT koks Keturnaujienos atvejis ar dar kas, bet na ... sako reikia žiūrėt vaisių...nors nepasakysi, kad tai greit ir lengvai pamatoma. Dažniau to vaisiaus forma kažkuom klaustuką primena...

Diak. Tomas M.

Su atpažinimu tikrai keblu. Aš žiūriu kartais į užsienyje vykstančias batalijas dėl Medžiugorės (tikri apsireiškimai ar ne?) ir man gaila. Ir tada pagalvoju, gal tikrai jie nėra tikri, nes nors ir perduodamos žinios neprieštarauja Šv. Raštui, bet kaip Audra sako "žiūrint į vaisius", matome tiesioginį Bažnyčios skaldymą ir "pjudymą".

Ar Dievas tikrai to norėtų savo Bažnyčiai?  :-\

Agnietė

Negalejau sustoti tyrineti toliau. Stai toki straipsni apie Anne parase Kevin Symonds, tarnaujantis vienu is triju Vatikano Normu verteju, padedantis issiaiskinti asmeninius apsireiskimus:
http://catholiclane.com/deception-for-our-times-questioning-anne-a-lay-apostle/




Diak. Tomas M.

Smagu savo tarpe turėti tikrą detektyvę :D

Aš parašiau laišką mūsų klebonui, kad gal reikėtų nuimti tą nemokamų knygelių stendą... Šios citatos pasako daugiau nei reikia:

CitataAside from possible nepotism/cronyism, Kathryn Clarke lives a double life—one as Anne the "locutionist" and the other as Kathryn Clarke, writer and domestic violence prevention advocate.

In 2002, Kathryn Clarke gave a $400 campaign contribution to her Lutheran friend and co-worker Karla Fiaoni.  At the time, Kathryn was receiving her alleged locutions and Fiaoni was running for a judicial position in the State of Illinois with pro-choice views.  In a 2010 election for another judicial position, Fiaoni was endorsed by the Lesbian and Gay Bar Association.  This endorsement came while Fiaoni worked as Secretary to DFOT and after her conversion to Catholicism in 2006 after reading Kathryn's writings as "Anne."

Kathryn herself appears to endorse same-sex relationships while paying lip-service to Catholic Church teaching.

In 2004, Kathryn published a novel entitled, "The Breakable Vow" with HarperCollins Publishers.  Accompanying the book was a curriculum that positively discusses same-sex relationships and sexual activity outside of marriage.  This is in direct contradiction to Catholic Church teaching and which Kathryn—as Anne—claims to support.  The Breakable Vow is still available for sale, giving Kathryn further financial revenues in addition to those stated above.

Ginta

As jau pavasari suradau ta visa informacija apie Anne tapatybe ir t.t... Pasakiau mamai, jinai pasake vienuolei,bet atsakymas buvo,kad viskas cia gerai... Viskas sutinka su Kataliku Baznycia. Nors as buvau nustojus jau ja skaityti. Kai pradejau skaityt ir man patiko,tai isreklamavau ir svetaine ir knygas visur kur galejau...Po keliu menesiu savo abejones paskleidziau,nes issigandau,kad suklaidinau zmones :(

Jezus tai sake,kad ziurekit i vaisius...O kaip jusu nuomone tie vaisiai? Mano nuomone nera labai blogi...Bet va ta praeitis,tai neramina...

O teisti man rodos mes negalim... Ziurekit kiek sventuju buvo nusidejeliai ir dar kokie kol tapo sventaisiais. Dievui juk is tikro nieko nera neimanomo.   

Diak. Tomas M.

Buvo laikas, kai Vatikane vienuolės rengė pasauliečiams jogos ir transcendentinės meditacijos kursus... kažkodėl man šis variantas labai įstrigo, galvojant apie dvasiškių kompetenciją.

Yra daug suklaidintų dvasiškių ir jie įvairiomis progomis klaidina savo aveles, todėl patys tikintieji turi būti neabejingi ir gilintis, tada išvengsime tokių kurioziškų situacijų. Vidinis balsas duotas ne šiaip sau.

Ginta

Na man tai dar labai keista,kad Airijos baznyciose visi senukai renkasi Bingo zaisti.