• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 19:31:34

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Bendruomenės susitikimai rugpjūčio - rugsėjo mėnesiais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 04, 2014, 00:39:14

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

kukulis

Atsiprašau už suklydimą ir ačiū už pataisymą :) . Reiks žemėlapį patyrinėti kur ten koks miestelis yra :)

Tiksliai. Priešingose pusėse Katauskiai ir Tytuvėnai nuo Šiluvos :)

O mūsų bendruomenė "tavo rankose" kur planuoja rinktis?

Silvija

Manau su Tamkevičiumi, panašu, kad mes esame Kauno :), tik va, arabelei vėl nepatogu :-\

arabele

šį kart pasuoju nes dirbamas savaitgalis, o paskui ir rugsėjo pirma ant nosies nebebus jėgų taip toli važinėti. Labai lauksiu susitikimo rugsėjį

Giedrė

Jei Kaune bus koks susitikimas be didelių fizinių apkrovų, brūkštelėkite man. Mielai dalyvausiu.  Nelabai tinka tik rugsėjo 14 d., nes išpuola mano gimimo diena.

pijuss

Vidinis balsas sako,kad norėčiau dalyvauti 08-31d.žygyje, bet kažin ar išdrįsiu.....

kukulis

Citata iš: pijuss  rugpjūčio 21, 2014, 18:02:38
Vidinis balsas sako,kad norėčiau dalyvauti 08-31d.žygyje, bet kažin ar išdrįsiu.....

Kodėl galėtum neišdrįsti? Per ilgas atstumas?

kukulis

Pasiskambinau į piligrimų centrą, sakė bus autobusas iš Kauno į tuos miestelius. Tikslią informaciją pasakys pirmadienį.

Silvija

Labai gerai :thumbup:, galėsi visiems norintiems rezervuoti vietas?

kukulis


pijuss

Citata iš: kukulis  rugpjūčio 22, 2014, 03:57:33
Citata iš: pijuss  rugpjūčio 21, 2014, 18:02:38
Vidinis balsas sako,kad norėčiau dalyvauti 08-31d.žygyje, bet kažin ar išdrįsiu.....

Kodėl galėtum neišdrįsti? Per ilgas atstumas?
Atstumas ne kliūtis, bet anksčiau perdaug viską atsivėriau, dabar kaip ir gėda, tokiam puolusiam rodytis.....

Giedrė

Svarbu taisytis, vėl nenupulti, o kad pasirodysite piligriminiame žygyje, tai niekas pirštais nebadys. Drąsos.

pijuss

Ačiū už palaikymą, šioje situacijoje drąsos trūksta, bet noras dalyvauti būtent su jumis tikiuosiu nugalės baimę.....

kukulis


kukulis

Pasiskambinau į piligrimų centrą. Sakė turėtų būti autobusas iš Kauno į Kaulakius. Ar tikrai bus, dar už valandos paskambinsiu ir sužinosiu.
Sakė auka būtų 20 Lt. ir telefonu reiktų užsirezervuoti vietų skaičių.

Tai iš Kauno kas važiuotų?

Silvija

Aš (1-2 vietos, patikslinsiu tik vakare).

O gal galėtume dar lukterti pasisakančių apie važiavimą iki rytdienos? Ir jei gali, kukuli, parašyk laiką ir vietą, kur bus tas autobusas :)

kukulis

Autobusas išvažiuoja nuo Vytauto bažnyčios ( šalia Aleksoto tilto ) 7:30; po to išvažiuoja iš Šiluvos 15:30.
Auka 20 Lt. ( Vaikams puse kainos )

Tą sužinojau pasiskambinęs telefonu: 8 686 15225 (Mantas)

kukulis

P.S.

Klausimas: ar registruojamės asmeniškai ar visi kartu?

Be to, nepamenu, ar ten Mantas ar Marius :)

pijuss

Gal kas norite važiuoti su manimi, yra trys vietos laisvos, kelionė nemokama, išvykstame iš Kauno ir grįžtame pagal susitarimą.

Pilgrim


Diak. Tomas M.

Jei užsakinėsi, kukuli, pridėk ir mane ;)

Pijau, kadangi taip rodos, kad bus daugiau mūsų, tai linksmiau kartu autobuse ;)