• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 28, 2024, 14:32:56

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Įrodyti, paaiškinti, tikėti

Pradėjo kukulis, birželio 26, 2016, 17:33:24

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Užmiršau, kieno čia žodžiai - mylėti - tai pasakyti kitam "tu nemirsi", t.y. būsi ;)

Kaštonas

Nežinau, nežinau Silvija kaip ten pas jus Kaišiadoryse. Bet pas mus Šiauliuose visi* labai užsiėmę svarbesniais dalykais.

"Didžiausia laisvė ir yra nebūtyje,.. kai numirsim :D" Šiaip "nebūtis", mano žiniomis yra pats pragaras. Tai kažkodėl tokia laisvė nesužavėjo.
Būti- Aš Esu. Gyvenimas.

Varlė keliauninkė

Kodėl tada apaštalas Paulius troško numirti?

Kaštonas

Gal todėl, kad buvo "Viešpaties šlovės apakintas".  ?! Paragavo dangaus...

Matomai, kaip jaunoji trokšta jaunikio, būti ir neišsiskirti :)
Gg.


Varlė keliauninkė

Biblijoj pilna paradoksų, ir kaip rašo Paulius mirti (atsidurti nebūtyje) yra geriau:
"Man gyvenimas – tai Kristus, o mirtis – tik laimėjimas. Bet jei aš, gyvendamas kūne, dar galėčiau vaisingai pasidarbuoti, tuomet nebežinau, ką pasirinkti. Mane traukia ir viena, ir antra, nors verčiau man mirti ir būti su Kristumi, nes tai visų geriausia." (laiškas filipiečiams)

Kaštonas

Mylimojo mylimieji yra ir mano mylimi.

O pas mus argi pirmas kartas užduotį klausymą žinant atsakymą. Šis kartas nebuvo pirmas. Kam tu taip darai?
Manau žinojai, kad šią Evangelijos vieta žinau.?! :)

Tai?

(,mirti ir būti su Kristumi, nes tai visų geriausia,, vargu ar būnant Su Kristumí galime vadinti būti nebūtyje. Rašo BŪTI. :D  nu ne tau su manim gi :DDD.  Tegul būna taip kaip tu nori. Nebūtyje tai nebūtyje sakysim, kad mes neturim nieko bendro arba charakteriai nesutampa.)

Varlė keliauninkė

mes ne vyras su žmona kad reikėtų jog charakteriai sutaptų :)
įmesiu dar vieną citatą apie nebūtį ir daugiau tavęs nebenervinsiu, jei ne tau, gal kam kitam bus įdomi

"Nebūtis yra ertmė, kurioje vyksta žmogaus būvis. Todėl nėra nebūties užu žmogaus, anapus žmogaus, šalia žmogaus. Kaip kūrimas ir nebūtis yra neperskiriami Dievo atžvilgiu, taip jie yra neperskiriami nė žmogaus atžvilgiu. Dievas nepalieka nebūties todėl, kad nesiliauja mus kūręs, žmogus gi nepalieka nebūties todėl, kad nesiliauja būti kuriamas. Buvoti nebūties ertmėje yra žmogaus kaip kurinio būtinybė." (Dievas ir laisvė, maceina.lt)

Kaštonas

Gerai, gerai. Leisiu tau pabūti nebūtyje.
Tiesa pasakius nežinau kaip rašyti. Su nebūtim. Nebūti nebūtyje. o.

Pilgrim

CitataKodėl tada apaštalas Paulius troško numirti?
Keliauninke, šis klausimas turėjo nuskambėti, kai mes kalbėjome apie mirtį.
Tuomet tiek nenukeliavome.
Taip pat ten turėtume ieškoti ir atsakymų apie nebūtį.

Varlė keliauninkė