• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 20:02:52

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Ar netekus šio kūno turėsime kita kūną?

Pradėjo Andrius4, rugpjūčio 09, 2016, 15:07:18

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Andrius4

Citata iš: Kaštonas  rugpjūčio 09, 2016, 12:53:38
"Plius ar tam danguje ten bus bent malonumas? Seksas ir pan. ? Ar ten kaip anekdote, zmones pateke i dangu gailesis, nes pragare linkmsiau - baliai"

Koks seksas ir baliai be kūno - nesupratau.
Netekus šio kūno, mūsų laukia kitas kūnas. :)

Kaštonas

Na Andriau, aš nežinau kaip ten pas tave bus bet pas mane bus biški kitaip. :DD
Galima daugiau pasakoti. Ilga istoriją.
O pas tave gal kitaip.


http://www.katekizmas.lt/kbk1996p2003/N1163E.html

Ganjah

na kiti tiki reinkarnacija. As ir noreciau tiket. Tik gal nenoreciau but tuo kuri sueda.

Andrius4

Aš apie  kūną, ne apie tai kas yra aukščiau pacituota :)

Kaštonas

Nesuprantu tavęs Andriau.
Papildžiau nuorodą savo ankstesnį komentarą.

Andrius4

Aš apie tai, kad danguje mūsų laukia kiti kūnai 

Kaštonas


Andrius4


Kaštonas


Andrius4

Jn 14   2 Mano Tėvo namuose daug buveinių.
Jeigu taip nebūtų, argi būčiau pasakęs:
'Einu jums vietos paruošti!'?


   2 Kor 5,2
   Todėl mes dūsaujame, trokšdami ant viršaus apsivilkti savo buveine iš dangaus,

Kaštonas

O ką TAU Dievas nori pasakyti šiomis eilutėmis?

Donatas

Andriau, atsimeni klausima apie moterį ir jos septynis vyrus?

Kaštonas

Andriaus klausimas kitas Donatai.  Ganjah sekso danguje norėjo. Ar pragare, dabar neprisimenu :D

Andrius4

2 Kor 5   1 Mes žinome, kad, mūsų žemiškosios padangtės būstui suirus, mūsų laukia Dievo pastatas, ne rankomis statyti amžinieji namai danguje. 2 Todėl mes dūsaujame, trokšdami ant viršaus apsivilkti savo buveine iš dangaus, 3 jei turime būti rasti apsirengę, ne nuogi.


Apie kokia čia buveine Paulius kalba Kaštone? Ir aš sakiau, kad aš ne apie tai, ką čia rašai, o apie kitus kūnus kurie yra mums paruošti.

Ir taip atsimenu ta klausimą Donatai. Ten niekas neves ir netekės, bet nereiškia kad kūnų neturės :)

Kaštonas

paskaityk nuorodą bangų nekėlęs.
Dar geriau melstis manau.

Ir ne "apie kitus kūnus" ten, o KūnAS. Taip kaip ir čia.

Andrius4

Pamiršai, kad aš žiūriu į Šventus Raštus, o ne į žmonių sukurta katekizmą.


P.S. Nepastebėjai, kad rašau daugiskaitoj, o tai reiškias visi kurie pateks turės kūnus. Bet jeigu tau taip paprasčiau, tai sakau aš turėsiu ten kitą kūną :)

Kaštonas

Paulius kalba apie Šventą Dvasią. Žiūrėtojau.

Pastebėjau. Sielas gali rašyti daugiskaita.

Andrius4

Kaštone, kai Kristus buvo ant kalno ir su juo Mozė ir Elijas. Ar Moze ir Elijas neturėjo kūnus?

Kaštonas

Jau atsakiau.

Ne Kristus buvo ant kalno, o Jėzus...

Kai lipsi į tą kalną nesirink atsvaltuoto kelio.

Andrius4

Tai tu nori pasakyti, kad tu neturėsi danguje kūno? Kai Raštai sako, kad mūsų kūnai bus pakeisti.

(1 Kor 15 51) Štai aš jums atskleidžiu paslaptį: nors mes ne visi užmigsime, bet visi būsime pakeisti, – 52 staiga, viena akimirka, gaudžiant paskutiniam trimitui. Trimitas nuaidės, ir mirusieji bus prikelti jau negendantys, ir mes būsime pakeisti. 53 Juk reikia, kad šis gendantis [kūnas] apsivilktų negendamybe, šis marus [kūnas] apsivilktų nemarybe.