• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 29, 2024, 02:18:47

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


reikia pagalbos

Pradėjo arvydas65, balandžio 20, 2018, 13:54:37

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

arvydas65

sweiki man reikia labai rimtos pagalbos esu kaip 2 metus atsivertes ir jauciuosi neramus kaip atlieku ispazinti viskas gerai buna ir poto atrodo tu eini ten tuo keliu kur jezus tave veda ir staiga kazkas atsitinka arba as pasiklystu ir tada nzn ka daryti bandau visokias maldas jezau pasitikiu tavimi poto viespaties malda atrodo kad kaip ir nebetikiu ir prisigalwoju visokiu nesamoniu as nesimokau nedirbu atradau savo bendruomene bet as noriu kad jezus gydytu mane ar tokiu maldu yra viespatie ir marijos malda kad buciau ramesnis kad jausciau kad jie yra salia manes  :'(

Silvija

Manau, kad tokią pagalbą gali suteikti tik gerai tamstą pažįstantis žmogus.

O iš to, ką perskaičiau, peršasi viena mintis - tai, kad Tau būtina kuo nors užsiimti! (nesimokau nedirbu).

kukulis

Tai natūrali būsena po atsivertimo.

Gal būt per tuos du metus pavyko susikurti maldos dienotvarkę kurios laikytumeisi? Ryto ir vakaro maldos, kažkokie reguliarūs darbai?

Jeigu dar ne, tai bandyk laikytis kažkokio režimo, būk nuolat užsiėmęs, reguliariai skaityk Šventą Raštą.

Augucka

Kukulis teisus. Piktajam dabar svyla padai, jis darys viska, kad tik tu neitum link Dievo. Kis pagalius i ratus ir visaip bandys tau kenkti.
I viska paziurek is dvasines puses.

Pasimelsiu uz tave.  [-O<

Bonita1981

Sveiki. As su tokiu prasymu. Yra tokia knygele juodais virseliais
Joje yra Dievo Gailestingumo vainikelis litanija ir  novena. Gal zinote tikslu pavadinima ir kur galima isigyti. Mano mociutes viena labai susidevejo. Noreciau kita jai  paaupinti. Aciu

Kaštonas

Labas

Miesto kuriame gyveni vyskupijos centre.
http://www.vkpkc.lt/rekomenduojame

Didesniuose miestuose pvz. Kaune
http://www.kazimieroknygynas.lt/

Manau išsirinksi.