• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 07:25:19

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Ar mums reikia ginti(s)?

Pradėjo Silvija, liepos 19, 2017, 04:11:26

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Viktoras

Ka atsakyti krisnaistui kuris teigia;
 Perkūno Paukštis 2018-06-11 22:06 IP: 78.58.141.8 Kryžiaus su kruvinu pakaruokliu rodymas prilygsta smurto propagandai.


kukulis

Nieko neatsakyti.

Nebarstyti perlų kiaulėms.

Aš tai atsakyčiau taip:
storulio statulos garbinimas, yra tas pats kaip apsirijimo skatinimas. Apskritai pas juos viskas susiveda į ėdalą.

Silvija

Kukuli, labai sąmojinga, bet nejau pasielgtum pagal principą "akis už akį"? ;)

GGK (Gerojo Ganytojo katechezėje, skirtoje mažiems vaikams) iki tam tikro amžiaus nerodoma įprasto krucifikso, o naudojamas šv. Damiano kryžius (http://www.kapucinai.net/sv-pranciskus-2-2/san-damiano-kryziaus-ikona/), kur Jėzaus mirties išraiška labiau primena jo prisikėlimą. Nes tikrai, yra būta atvejų, kada mažiem vaikam ta smurto scena sukelia šoką. Taip ir su šiuolaikiniu pasauliu, - daugelis suaugusiųjų yra kaip maži vaikai, nebesuprantantys krikščionybės.

Kai bus uždrausta mums šį ženką nešioti viešai, aš dalinai suprasiu kodėl - ne be pačių mūsų, krikščionių, nemokėjusių evangelizuoti pasaulio, kaltės tai bus padaryta. O į tokius, krikščionių atžvilgiu piktai nusiteikusius pagonis, turime išmokti žiūrėti su gailestingumu. Kaip girdėjau vieną kunigą sakant, mes nieko nenuveiksime, jei savo žodžiais ar veiksmais patvirtinsime tai, kuo tas žmogus dabar gyvena. Bet mes galime keisti jo gyvenimą galvodami apie jį geriau, aukodamiesi ir mylėdami besąlygiškai.

Donatas

Kažin ar tas krišnaitas kažko klausia, jog jam reiktų atsakyti.


Augustas

Citata iš: Viktoras  birželio 11, 2018, 16:13:38Ka atsakyti krisnaistui kuris teigia;
 Perkūno Paukštis 2018-06-11 22:06 IP: 78.58.141.8 Kryžiaus su kruvinu pakaruokliu rodymas prilygsta smurto propagandai.

Na, aš pamėginčiau sužinoti daugiau, kodėl jam taip atrodo. Bet šiaip jau rimtos, konstruktyvios diskusijos su taip parašiusiu žmogumi nesitikėčiau, nes aiškiai matosi, kad emocijos anam liejasi per kraštus.

michael480

Sveiki, gerbiamasis, aš esu Michaelas, prašau su malonumu susisiekti su jumis iš šios svetainės, nesivaržykite susisiekti su manimi el. Paštu, nes aš ne visada čia. Atsakykite man, nes turiu ką nors svarbaus, man patiks, kad mes kalbėsimės, Prašau atsakyti, kad galėčiau taip pat pateikti jums savo nuotrauką. Palaukite atsakymo El. paštas: (michaelgeorge4800@gmail.com)