• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 16, 2024, 06:13:59

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Sėkmės ir nesėkmės tikėjimo kelionėje. Kaip jos mane skatina eiti į priekį?

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 15, 2012, 02:58:58

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Luko evangelija, 21 skyrius
CitataArtėjančios nelaimės ženklai

8 Jis pasakė: ,,Žiūrėkite, kad nebūtumėte suklaidinti, nes daugelis ateis, prisidengę mano vardu, ir sakys: 'Tai aš!' ir: 'Atėjo metas!' Jūs neikite paskui juos! 9 O kai išgirsite apie karus ir maištus, nenusigąskite. Visa tai turi pirmiau įvykti, bet dar negreit galas".

10 Ir dar sakė: ,,Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę. 11 Šen ir ten bus didelių žemės drebėjimų, ligų ir badmečių. Bus baisenybių ir didelių ženklų iš dangaus.

12 Pirmiausia žmonės pakels prieš jus rankas ir ims jus persekioti. Dėl mano vardo tąsys jus po sinagogas ir kalėjimus, vedžios pas karalius ir valdytojus. 13 Tada jums bus proga liudyti. 14 Taigi įsidėkite sau į širdis iš anksto negalvoti, kaip ginsitės; 15 aš jums duosiu tokios iškalbos bei išminties, kad negalės nei atsispirti, nei prieštarauti nė vienas jūsų priešininkas.

16 Jus išdavinės tėvai, broliai, giminės ir draugai; kai kuriuos net žudys. 17 Visi jūsų nekęs dėl mano vardo. 18 Vis dėlto nė plaukas nuo jūsų galvos nenukris. 19 Savo ištverme jūs išlaikysite savo gyvybę".

zulija

Aciu Silvija,net baugina tokie zodziai,bet su Dievu viskas yra imanoma,kai kurie krikscionys zodi priima paraidziui ir elgiasi pagal raide.As kiekviena diena prasau Dievo,kad duotu isminties suprasti jo zodi,nes be jo dvasios galima ir nusigrybauti.

Silvija

Tu visiškai teisi, Bibliją reikia skaityti toje Dvasioje, kurioje Ji ir parašyta ;)

Silvija

Pabandžiau į biblija.lt paieškos langelį įvesti žodį "nebijok" ir "nebijokite" - daugiau nei šimtas rezultatų :), gali pabandyti ir tu: http://biblija.lt/index.aspx?cmp=search

Iš tiesų tai Jėzus ir anais laikais atėjo pas patyrusius nesėkmes, kaip ir dabar, pastebiu, Jį atranda dažniausiai tie, kuriems gyvenimo kelyje, švelniai tariant :), ima kažko trūkti. Ir atrastas Jėzus netikėtai duoda su kaupu. Jis atstato mūsų orumą pamokydamas naujų elgesio taisyklių. Nes kai įsiveliam į savo pačių nusistovėjusias praktikas, dažniausiai nieko pakeisti negalime.

Todėl norėdami atsikelt po kritimo, turime paklusti Jėzui kaip jo mokiniai, nors kartais ir sunku, ir galbūt nelabai malonu tai daryti.


zulija

Aciu Tau Silvija,labai malonu,kai gali rasti Biblijoje paguodos ir pastiprinimo zodzius :read:

Silvija

Visgi galvoju, kad labai didelis pavojus pasilikti tikėjimo kelionėje vienam. Gi būna (manau, kad visiem yra tekę patirti), kad pati Bažnyčia nuvilia, yra net ir taip šmaikščiai pasakyta:  ,,Jei nori rasti Dievą, saugokis Bažnyčios!", bet kaip patirtis rodo, pereiti reikia ir šį gundymo etapą :) Štai Ignacas Lojola turėjo labai dramatišką santykį su Bažnyčia, bet dar iki šiol Ji cituoja jo raštus.

O
čia - asmeniškai Žanai ;)