• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 17:07:15

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Šiandien, rugsėjo 14-ąją, meldžiamės visi už Giedrę!

Pradėjo Silvija, rugsėjo 14, 2012, 03:41:56

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Dėkojame Dievui, kad iš Jo malonės šiandien mes turime šią nuostabią seserį Kristuje ir galim pažinti jos dovanas, kuriomis Tu, Tėve, ją apdovanojai dar motinos įsčiose, o taip pat ir kasdien dalini jas Šventosios Dvasios veikimu.

Meldžiame Giedrei atvirumo viską priimti iš Tavo Rankų, džiaugsmo dalintis širdžių bendrystėje, ryžto siekti Dangaus ir tvirto pasitikėjimo Tavo Sūnumi Jėzumi. Meldžiame, kad Švenčiausiajai Mergelei Marijai užtariant Giedrė taptų tuo žmogumi, kokią, Viešpatie, Tu esi ją sukūręs ir numatęs amžinybei.

Jau dabar atpažįstamas ir toks gilus tavo, Giedre, pamaldumas Mergelei Marijai težadina tave meilei ir kilnumui. Mūsų mielas popiežius Jonas Paulius II-asis pasiaukojo Mergelei žodžiais totus tuus, šiais žodžiais giesmėje ir
mes tave patikim Jos motiniškai globai ir rūpesčiui. Amen.

Jazminas

Prisidedu malda :)
Ir sveikinu Tave, Giedre, su Gimtadieniu  :)

Giedrė

Labai ačiū už maldas ir tokius gražius palinkėjimus. Vakar buvau išpažinties, tai gimtadienį pasitinku dvasiškai atsinaujinusi. Visi Jūs mano mintyse ir maldose. Te Dievas visus Jus laimina ir apdovanoja tuo, ko labiausiai trokšta Jūsų širdys.  :D

Diak. Tomas M.

Prisidedu ir aš malda prie tokių gražių sveikinimų! :D

Giedrė