• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 29, 2024, 10:02:58

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


katalikiškas flashmob'as

Pradėjo kukulis, gegužės 18, 2015, 17:45:06

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

kukulis

Sveiki,

Dar kartą įdedu nuorodą į įrašą, kurį jau dėjau į muzikos skyrių.

https://www.youtube.com/watch?v=o0ZS9o6NLnM

Tokio tipo renginys vadinasi flashmob'u. Išskaidžius šį žodį dalimis ir išvertus į lietuvių kalbą flash - blyksnis, mob - minia.
Blyksnis minioje. Maždaug iš niekur nieko minioje įvyksta organizuotas suderintas veiksmų arba kokios dainos atlikimas. Tai tarsi toks socialinis reiškinys ar tam tikra meno rūšis.

Mano pasiūlymas - sekminių proga kažką panašaus suorganizuoti Kaune. Siūlau sugiedoti Šventosios Dvasios giesmę pvz. Laisvės Alėjoje :)
Laiko pasiruošti liko nedaug, bet juk galima ir eksprontu. Reiktų gerų ir stiprių balsų ir, be abejo, drąsos :)

Diak. Tomas M.

Kiek suprantu, tie renginiai pritraukia dėmesį, nes vyksta kažkuria prasme uždaroje erdvėje, kaip pvz parduotuvėje ar pan. Jei būtų lauke tikriausiai žmonės praeitų pro šalį ne visai supratę, kas vyksta.

Gal geriau pakalbėti su kokio Akropolio administracija, gal jie leistų? Tuomet daugiau šansų, kad tas vyksmas pasiektų tikslą ;)

Rodos matęs kažką tokio ir lauke, bet ten atrodo instrumentais buvo grojama.

Silvija

Aš tai per Sekmines užsiėmus. Ir pritarčiau, kad uždaroje erdvėje būtų geresnis efektas, o tokioje Laisvės alėjoje reiktų kaip minimumo choro  :-\