• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 07:45:29

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Renginiai 2017 metais

Pradėjo vida, sausio 27, 2017, 07:01:20

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

vida

Mes klaipiediečiai nemažas būrys dalyvausime sausio 29 atsinaujinimo dienoje. Įdomu kaip kauniečiai ir aplinkiniai?
Su Silvija praeitą kartą taip ir nesusitikome, su Giedre matėmės. Gal šį kartą pasimatysime/

Silvija

Taip, Vida, planuoju būti :) parašyk man į paštą, pasikeisime telefonų nr.

http://www.gyviejiakmenys.lt/naujienos.htm

vida

Atsiprašau , Silvija, po to , kai parašiau nebeatsidariau forumo.
Pasižvalgiau, galvoju gal pažinsiu iš minios , deja.

Silvija

Ačiū tau jau vien už tai, kad turėjai tokį norą :)

Kaštonas

  ,,AŠ + TU. Ar mes pora?"

Buvimas dviese - tai kelionė, kupina ne tik atradimų, nuostabos  ir džiaugsmo, bet ir išbandymų bei įvairių kliūčių... Kaip šioje kelionėje atpažinti ženklus, įspėjančius apie nutolimo, susvetimėjimo pavojus? Kaip kurti darnius ir stiprius santykius, kad atskiri AŠ ir TU taptų MES? Į šiuos ir kitus rūpimus klausimus ieškosime atsakymų teoriniuose-praktiniuose seminaruose, skirtuose poroms. Seminarų metu ne tik klausysitės teorijos, bet ir  turėsite galimybę patys atidžiau pažvelgti į savo santykius, poroje atlikdami Jums siūlomas praktines užduotis.


Seminaras: ,, Savęs ir kito pažinimas - tai kelias į darną poroje".    
  2017 metų vasario 17 d. (penktadienis) 16.30 – 20.00 val.
Gilinsimės į šiuos klausimus: Kaip bendraujame poroje? Kaip vienas kitą matome ir pažįstame? Kaip atsiveriame vienas kitam? Kiek laiko ir kaip būname dviese? Kiek ir kaip kalbamės? Kaip sprendžiame konfliktus?


Seminaras: ,,Ritualai ir tradicijos poroje sustiprina santykius"
2017 m. Gegužės 12 d. (penktadienis) 16.30 – 20.00 val.
Kalbėsimės apie tai, kaip poros gyvenime savaime kuriasi ir kaip gali būti sąmoningai kuriami ritualai ir tradicijos, apie jų reikšmę poros gyvenime, apie tai, kaip atrasti ir realizuoti  bendras vertybes ir siekti bendrų tikslų.

Seminarus ves psichologė – psichoterapeutė Loreta Gudienė

Būtina išankstinė registracija:
Tel.nr. (8 41) 52 06 26
El paštu: svscentras@gmail.com

Seminarai nemokami.

Organizatorius:                    Šiaulių vyskupijos Šeimos centras