• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
liepos 14, 2024, 22:30:18

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


"Roma - mieli namai. Mūsų kelionė į katalikybę" Kimberly Hahn, Scott Hahn

Pradėjo Pranciškus, gruodžio 29, 2017, 20:46:19

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Pranciškus

Roma - mieli namai. Mūsų kelionė į katalikybę
Kimberly Hahn, Scott Hahn

 Citata apie šią knygą:

"Knygos autoriai Scottas Hahnas, teologas, vos per plauką netapęs juvelyru, ir Kimberly Hahn, jaunystėje puoselėjusi svajonę ištekėti būtent už presbiterijonų pastoriaus, garsėjo kaip aršūs antikatalikai. Iki nepajuto vedančios Dievo rankos savo gyvenime. Pasak Scotto Hahno, jų tikėjimo kelionė prasidėjo kaip tikras detektyvas, netrukus virto siaubo istorija, o pasibaigė kaip didingas romantinis pasakojimas, kai Kristus juos, nenuilstančius tikėjimo piligrimus, parvedė namo – į Romos Katalikų Bažnyčią.
Dėl vidinės asmens dramos – žmogus ieško savo Kūrėjo ir atvirkščiai – visos atsivertimo istorijos vertos, kad jas išklausytume. Tačiau ne visos prikausto dėmesį ir nusineša su savimi kaip galinga upės srovė. Ši istorija būtent tokia. Patraukia bekompromisis autorių noras būti gyvo tikėjimo deglu. Iš kiekvienos eilutės sklinda primygtinis raginimas branginti savo tikėjimą, mokytis jo, sąmoningai suprasti, ką ir kodėl tikime.

Labai gera knyga!
Ypač ta pradžia  į katalikybę. Du jauni puikūs perspekyvūs protestantai, giliai tikintys, iškelia sau giluminį klausimą:kaip Dievas žiūri į negimusios gyvybės apsaugą Šventajame Rašte. Jaunai porai iškyla dilema dėl kontraceptinių priemonių naudojimo. Pirmoji pradeda domėtis Kimberley, paskui įsijungia ir Scott. Abu didžiai nustemba, kai atranda, kad tik Romos Katalikų Bažnyčia aktyviai gina  negimusią gyvybę, pasisako prieš abortus. Scott aktyviai įsijungia į atsakymo paieškas ir atranda Dievo sandoras Šventajame Rašte, kurios ir atskleidžia atsakymą, ir išveda į kelią į Katalikų Bažnyčią.


Diak. Tomas M.

Man labai patinka žiūrėti EWTN laidas "Sugrįžtant į namus", pastebėjau, kad iš atsivertusių žmonių istorijų labai galima daug svarbių dalykų apie savo tikėjimą išmokti:


EWTN Journey Home