• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 17, 2024, 23:31:47

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Antrasis mūsų bendruomenės susitikimas

Pradėjo Giedrė, kovo 08, 2014, 07:45:23

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Tai gal vis dėlto planuojam 17-18d.? Pilgrim, tu atvažiuotum į susitikimą 18 d.?

Dėl nakvynės, tai matyt nedaugeliui prireiks, sutilptume, kad ir daug piligrimų ten būtų, ką manai, keliauninke?

arabele

iš mano pusės nėr nei vieno? Smagiau būtų keliaut keliese. Aš ko gero mašina jei nepasiklysiu.

Varlė keliauninkė

Arabele, gal dar Jazminas atsilieps?
Pilgrim, o kaip tau gegužės 24-25 savaitgalis, gal galėtum? Tada bandyčiau tartis dėl šitos datos.
Silvija, vietos nakvynei yra maždaug 20čiai piligrimų.
Gaila, kad vilniečiai nė vienas neatsiliepė..

Kai susitarsiu dėl nakvynės, pranešiu tikrą datą (17-18 arba 24-25), tikslius laikus ir kitas smulkmenas.
Jeee... ačiū, kad esat tokie šaunūs :) +

Sigitas

Man piligriminės kelionės netinka. Prastas iš manęs pėstysis, dar prastestins piligrimas. Galėčiau nebent į Šiluvą atvažiuoti ir laukti, pasitikti "su duona ir druska" bet viena problemėlė - nepažįstu jūsų, galiu duoną ne tiems atiduoti.  :ashamed:  :-\
Kokia programa po ėjimo? Miegot? Suprantama, prieš miegą ir pokalbiai, bet jeigu ne keliauti pėsčiomis ir dar nenakvoti tai gaunasi kaip ir ne prie ko.

Gal geriau tiesiog susitikt kur prie laužo, gamtoje, pasismardinti dūmais, pabūt maistu uodams ir musėms, pakepinti šašlyką ir pasikalbėti ramioje aplinkoje niekur neskubant?  ;)

Yra tokia sodyba "gyvųjų akmenų" bendruomenės, brolis Kristuje Kukulis žino kelią į tą vietą. Pasiteirautų žmonių kada laisva. Netoli Kauno.
Galima ir prie Klaipėdos, kur dabar gyvenu, geras kaimas ir nakvynei vietos ~13 žmonių. Galėčiau paprašyti klebono mikriuką atvežti nuo Klaipėdos autobusų ar geležinkelio stoties.

Jums spręsti. Mylintis jus, brolis Kristuje Jėzuje, Sigis.

Jazminas

Sveiki :)
Gaila, šiuo metu ilgesni žygiai pėsčiomis ne man :ashamed:
Mąsčiau galbūt išeitų atvažiuoti į Šiluvą 05.18, deja, negalėsiu.


Giedrė

Aš ,deja, turbūt irgi negalėsiu. Gal tikrai darome kur netoli Kauno, kaip siūlė Sigitas. Visai gera būtų idėja ...

kukulis

Tai kuri vis dėl to diena nusimato piligriminė? :)

Varlė keliauninkė

Nakvynė jau suderinta. Taigi, antrasis TR bendruomenės susitikimas įvyks gegužės 17-18.
Renkamės 7.00 Kauno autobusų stotyje arba prie Ariogalos bažnyčios 8.30-9.00. Iš ten eisim į Šiluvą. Gali būti, kad važiuosiu iš Kauno mašina, tai iki Ariogalos norinčius nuvešiu (galėtų kas iš vilniečių prisijungt Kaune:)) , o jeigu atsirastų neinantis, bet galintis važiuoti kartu ir mašiną nuvairuoti į Šiluvą - tai iš vis būtų puiku.

Žygiui būtina: rožinis, pamaldus nusiteikimas :), patogūs batai, šiltas drabužis, kažkas nuo lietaus, gerti ir nusinešti savo maisto.
Iki greito +

ps Giedre, Sigitai, Pilgrim, Jazminai, sparnai, vistiek labai jūsų lauksim.

Varlė keliauninkė

Patikslinu. Einantys renkamės gegužės 17 d. 7.00 Kaune arba 8.30-9.00 Ariogaloj. Visų kitų laukime Šiluvoje :)

Varlė keliauninkė

Ariogalos foto. Gal arabelei pravers, kad nepasiklystų :)

Silvija

Labai graži idėja eiti pas Mariją, ypač gegužės mėnesį :), todėl manau vien dėl to neverta mesti kelio dėl take..., t. y. dėl kitų pasiūlymų (atsiprašau tų, kurie siūlė [-O<). Juo labiau, kad viską suorganizuoti tikrai nėra taip lengva. Galbūt kitąsyk bursimės arčiau Kauno (gal kai atvažiuos Tomas ir Augucka? O:-)), o šįsyk prašau visų palydėti šią iniciatyvą malda.

Manyčiau dar yra laiko apsispręsti prisijungti prie piligriminio žygio ne tik čia pasisakantiems, bet ir visiems, kurie mus skaito ;)

Diak. Tomas M.

Varlytė keliauninkė išjudins mus - tinginukus :D

Silvija

Sigitai, garantuoju atpažinsi mus po tų 40 km ėjimo :D

arabele

Labai tikiuosi kad rasiu pakeleivių, nes nerasiu nei Ariogalos nei Šiluvos labai prastai orentuojuosi aplinkoje nu bet jei neatsiras atvarysiu į Kauną ir draugiškai su visais važiuosiu autobusu, arba paskui varlytę seksiu mašina.

kukulis

Šiaip tai į Ariogalą yra rodyklė, važiuojant autostrada į Klaipėdą :) Tai jei kada teko važiuoti į Klaipėdą, tai turėtum ir Ariogalą rasti :)

arabele

Kai važiuoji iš Mažeikių į Klaipėdą autostrados nereikia. Na manau gal visdėlto kas nors prisijunks jei ne darysiu kaip sakiau atvyksiu per Kauną nes į Kauną atvažiuoti moku.

Sigitas

Nedalyvausiu.
Gal trečiame galėsiu, dabar nesigauna. Atsiprašau.
Meldžiuosi už forumo narius ir forumiečių susitikimą.
Labai noriu susipažinti su jumis visais gyvai, realybėje, apkabint ir pabučiuoti!  :hug:
Myliu jus, broliai ir sesės tikėjimu Kristų Jėzų!

Jazminas

Šįkart prisijungiu mintimis ir malda.
[-O<

Kitaip, deja, negaliu.

arabele


Silvija

Kiek jų buvo, tiek ir liko ;) Gal dar prisidės keletas žmonių iš kitur.

Galvokite visi (neinantys - taip pat) intencijas, kuriomis eidami melsimės ir nešime Marijai. Susitikimas gali įvykti ir tokiu būdu (o aš dar labai tikiuosi, kad mums atsitiks kaip ir ėjusiems į Emausą :))