• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 24, 2024, 19:18:30

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


citizenGO

Pradėjo kukulis, liepos 15, 2014, 05:02:17

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

kukulis

Sveiki,

karts nuo karto sulaukiu laiškų iš citizenGo asociacijos, kur kviečiama prabalsuoti kokiu nors globaliu klausimu. Štai dabar paprašė paaukoti 5 eurus.

Ką manote apie šią organizaciją? Ar verta?

Diak. Tomas M.

Aš kol kas prisidedu prie svarbių temų, jas paskleisdamas savo draugų tarpe per FaceBook ir pan. Manau tai yra taip pat labai svarbus prisidėjimas, nekalbant apie patį balsavimą, nes balsai leidžia toms temoms būti pastebėtoms.

Anksčiau esu skaitęs straipsnį, kad noras "padėti Afrikos vaikams" iš tiesų yra gailestingumo apgaulė, nes padėti artimam žmogui yra žymiai sunkiau - kartais reikia pamiršti senus pykčius, skirti laiko nuvažiuoti, pakalbėti ir t.t., o tuo tarpu su Afrika viskas paprasta - internetu pervedei $5 ir vaikštai visas laimingas - štai koks filantropas...

Taigi, manau, kad skleisti žinias yra svarbu, kad žinotume, kas vyksta, bet pinigus ir rimtesnę pagalbą pirmiausiai reikia skirti šalia esantiems žmonėms, nes kol mūsų mieste klesti skurdas, nesupratimas, nusikaltimai ir pan., kol apšepę ir apduję nuo klijų, laksto vaikų namų auklėtiniai, bandydami pavogti skanesnį duonos kąsnį, kol kūdikiai, neišvydę dienos šviesos, miršta abortų klinikoje ant sekančios gatvės, tol spręsti globalias problemas yra beprasmiška. Mūsų pinigai ir laikas turi būti panaudoti ČIA ir DABAR  :-\

Silvija


kukulis

Kažkaip dar nepasigilinau..