• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 09:47:33

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Adoruokime Švč. Sakramentą kartu!

Pradėjo Diak. Tomas M., lapkričio 07, 2013, 01:38:22

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Mes duodame sau patiems mažyčius įsipareigojimus ir paskelbdami šioje temoje, padedame savo virtualų "parašą". O kai darai dalykus kartu, tai ir drąsiau, ir linksmiau :D

Pasirinkite įsipareigojimus pagal savo galimybes, sakysime: 1 mėn. kiekvieną savaitę bent po dvi valandas praleisti Eucharistijos adoracijoje ir pan. Prie kiekvieno įsipareigojimo galima ir savo intenciją pridėti. Praėjus sutartam laikui, esant galimybėms, pasistenkime pratęsti savo įsipareigojimą ;)

Idėją nusižiūrėjau pas amerikiečius - pagal Čikagos Arkivyskupijos nematomą "vienuolyną".

Įsipareigoju lapkričio mėnesiui.

Bent kartą savaitėje budėti prie Švč. Sakramento. Intencijos keisis kiekvieną savaitę, bet visi būsite mano mintyse  :hug:

Silvija

Pas mus katedroje adoracija vyksta ketvirtadieniais. Jau šiandien 1 val. adoruosiu turėdama jus širdyje. Įsipareigoju lapkričio ketvirtadieniams.

Varlė keliauninkė


Jazminas

Tomai, puiki mintis dėl Adoracijos  :thumbup:

Lapkričio mėnesį įsipareigoju 4 Adoracijos valandoms.

A.M.D.G.  :)

Augucka

Prisijungčiau, bet nežinau kur aplinkui mane vyksta adoracijos. Pradėsiu važinėti po apylinkės bažnyčias, užklausiu. Jei tik kur rasiu - prisijungsiu būtinai.

Silvija


Varlė keliauninkė


Diak. Tomas M.

Atnaujinu įsipareigojimą gruodžiui.

Bent kartą savaitėje budėti prie Švč. Sakramento. Intencijos keisis kiekvieną savaitę, bet visi būsite mano mintyse  :hug:

Augustas

Citata iš: Tomas M.  gruodžio 02, 2013, 13:58:25
Bent kartą savaitėje budėti prie Švč. Sakramento. Intencijos keisis kiekvieną savaitę, bet visi būsite mano mintyse  :hug:

Ačiū, Tomai.  :thumbup:

Silvija


Diak. Tomas M.

Atnaujinu įsipareigojimą sausiui.

Bent kartą savaitėje budėti prie Švč. Sakramento. Intencijos keisis kiekvieną savaitę, bet visi būsite mano mintyse  :hug:

Silvija

Atnaujinu. Ketvirtadieniais. Už visus man pavestuosius.

Varlė keliauninkė


Diak. Tomas M.

Atnaujinu įsipareigojimą vasariui.

Bent kartą savaitėje budėti prie Švč. Sakramento. Intencijos keisis kiekvieną savaitę, bet visi būsite mano mintyse  :hug:

Silvija

Atnaujinu. Ketvirtadieniais. Už visus man pavestuosius.

Diak. Tomas M.

Atnaujinu įsipareigojimą kovui.

Bent kartą savaitėje budėti prie Švč. Sakramento. Intencijos keisis kiekvieną savaitę, bet visi būsite mano mintyse  :hug:

Diak. Tomas M.

Atnaujinu įsipareigojimą gegužei.

Bent kartą savaitėje budėti prie Švč. Sakramento. Intencijos keisis kiekvieną savaitę, bet visi būsite mano mintyse  :hug:

Diak. Tomas M.

"Žinok taip pat, kad tu tikriausiai pelnysi daugiau, meldžiantis 15 minučių prieš Švč. Sakramentą, nei visomis kitomis tos dienos dvasinėmis praktikomis. Šv. Alfonsas Liguori"


Diak. Tomas M.

Atnaujinu įsipareigojimą birželiui.

Bent kartą savaitėje budėti prie Švč. Sakramento. Intencijos keisis kiekvieną savaitę, bet visi būsite mano mintyse  :hug:

Diak. Tomas M.

Atnaujinu įsipareigojimą rugpjūčiui.

Bent kartą savaitėje budėti prie Švč. Sakramento. Intencijos keisis kiekvieną savaitę, bet visi būsite mano mintyse  :hug: