• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 17:45:38

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Antrasis mūsų bendruomenės susitikimas

Pradėjo Giedrė, kovo 08, 2014, 07:45:23

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

kukulis

Tai Ariogaloj renkamės gegužės 17 dieną, 8:30 prie bažnyčios?

Ten prieš kelionę eisim į mišias, ar kaip?

Varlė keliauninkė

Kas atvažiuos į Ariogalą - renkamės gegužės 17 d. prie bažnyčios 8.00-8.30. Automobilius galima bus palikti klebono kieme.
Visi kiti - Kauno autobusų stoties kasų salėje 6.45, nes autobusas išvažiuoja 7.00.
Ariogaloje šiokiadieniais mišios tik vakare, jeigu pavyks - galbūt spėsim nueiti 18.00 į mišias Šiluvoje, jei ne - tai sekmadienį mišios ten 8, 10 ir 12 - kaip kam pavyks atsikelti.
visas kitas smulkmenas parašysiu keliaujantiems asmeniškai į paštus.

Silvija

Kas dar nesate susiplanavę savaitgalio, braukit šeštadienio rytą į Ariogalą ir junkitės prie mūsų! :)

Orai Šiluvoje nusimato puikūs, tiesa momentais dramatiški (su griaustiniu ir žaibais), bet juk taip dar įdomiau :celebrate::

Št(17.05)
+10..+21

Sk(18.05)
+15..+23

Šeštadienis (kas valandą):

6:00           Giedra   Giedra   +10   
9:00           Giedra   Giedra   +13   
12:00         Giedra   Giedra   +18   
15:00         Giedra  Giedra    +21   
18:00   Debesuota, nedidelis lietus, griaustinis   +20   
21:00   Mažas debesuotumas                   +18   

Varlė keliauninkė

Linkejimai visiems nuo Siluvos Marijos. Su Jos pagalba keliones tiksla pasiekeme visi - arabele, Silvija, kukulis su mazaja kukulyte (!) ir as su sunum :-)
Kaip jauciames, tai kitas klausimas, bet kareiviska kose po zygio buvo pats tas.
Aciu visiems uz jusu maldas :-)

arabele

Tikrai buvo nuostabus sustikimas su visai dalyvavusiais ir  su Šiluvos Marija. Ačiū visisems.

kukulis

Aš vis dar bandau atsigauti ... :)
Bet kad pabuvau su dukra ištisas 10 valandų, tai man kaip tėvui, kuris vis neranda laiko pabendrauti su vaikais, tai buvo pliusas :)

Augucka


Giedrė

Smagu. Pasidalinkit įspūdžiais daugiau... :D

Varlė keliauninkė

Tikiuosi nekeikiate manęs šiandien..::)
:)

ps Giedre, ir aš tikiuosi, kad ėjusieji pasidalins, kai atsigaus ;)

Silvija

Įspūdžių daug ir visi teigiami :thumbup: vienintelis trūkumas - kad nesusitikome Šiluvoje visi. O laikas tam buvo tikrai labai palankus - Šiluva tuščia, Močiutės namas erdvus :) Gal tik nėjusiems kartu būtų kiek nuobodoka su mumis, kurie nebegalėjome ilgiau likti vertikaliose pozicijose :D, todėl aš būčiau iš tų, kurie siūlytų kitąkart eiti kiek trumpesnį atstumą, pavyzdžiui, nuo Betygalos.

(Man žinokit vakar labai pasisekė - Keliauninkė mane parvežė iki namų durų! Ačiū jai! :happy:)

Diak. Tomas M.

Džiugios naujienos! Gal dar ir kokių nuotraukų iš žygio bus?  :happy:

O jei vaikai nuėjo šitokį atstumą, tai vadinasi paaugę, galės ir Camino de Santiago įveikti!

Mūsų pažįstama šeima Camino de Santiago su mažu vaikučiu įveikė, vaikutis specialioje kuprinėje sėdėjo :)

Silvija

Pora kelio nuotraukyčių. Dėl kitų reikia atsiklausti keliauninkų: ar sutinkate viešintis? :)

kukulis

Paskutinius 8 km ėjau per didelį vargą. Jau buvo pradėjęs nervas imti. Užtai pasiėmiau rožančių ir toliau su rožiniu ėjau ...

Tos palaimos, kuri būdavo kitais kartais nuvykus į Šiluvą, šį kartą nepatyriau. Matyt man dabar toks laikas :)

Jazminas

Sveikinu šauniuosius piligrimus :thumbup: :)

Dėkoju už įspūdžius ir nuotraukas.

Diak. Tomas M.

Citata iš: kukulis  gegužės 20, 2014, 09:29:01
Tos palaimos, kuri būdavo kitais kartais nuvykus į Šiluvą, šį kartą nepatyriau. Matyt man dabar toks laikas :)

Palaimos jausmas reikalingas tau, Dievui reikalinga auka, kažkuris vienas turi užleisti kelią ;)

Vėtra

Džiaugiuosi už jus. Atstumas nemažas, ypač su vaikais.
Niekad nebuvau Šiluvoje  :-\

arabele

Palaima atsirado antrą dieną, bent jau man nes po kelionės labai jau pavargus aš buvau.

Silvija

Aha, man irgi :) Ypač stipru galimybė visiškai vienam pabūti koplyčioje ankstų rytą.

Giedrė

Šaunuoliai :thumbup: Gaila, kad negalėjau būti Šiluvoje. Na, bet gal kitą kartą ...

Varlė keliauninkė

http://kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala/naujienos.php?nid=1503

Saunuolis Ariogalos klebonas, jau idejo i savo svetaine musu piligriminio nuotraukas ir ispudzius. Aciu jam ir telaimina ji Viespats :)