• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 28, 2024, 02:54:12

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Pirmieji menesiu penktadieniai - garbinimas Sv. Jezaus sirdies

Pradėjo Agnietė, sausio 04, 2013, 13:20:40

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Agnietė

Sv Jezaus Sirdies pazadai Sv. Margaritai Marijai (1647-1690): "Iš savo Širdies gailestingumo pertekliaus aš tau pažadu, kad jos visagalė meilė suteiks galutinės atgailos malonę visiems, kurie devynis kartus iš eilės pirmąjį mėnesio penktadienį priims šv. Komuniją. Jie nemirs mano nemalonėje ar nepriėmę sakramentų, o mano dieviškoji Širdis tą paskutinę valandą bus jiems užtikrinta prieglauda".

Norint gauti šią didžiulę malonę, reikia:

Devynis kartus priimti šv. Komuniją;
Pirmąjį mėnesio penktadienį (ispazintis turi buti atlikta 8 dienu begyje);
Per devynis menesius iš eilės be pertraukos;
Su intencija atsilyginti Sv. Jezaus Sirdziai ir tam, kad igyti sio pazado malones.

Sv. Jezaus Sirdies pazadai apreiksti Sv. Margaritai Marijai yra suskirstyti i 12 punktų:

1. Aš duosiu jiems visų malonių, reikalingų jų gyvenimo situacijose.
2. Aš suteiksiu ramybę jų šeimoms.
3. Aš paguosiu juos visuose jų varguose.
4. Aš būsiu jiems saugus prieglobstis jų gyvenime ir ypač jiems mirštant.
5. Aš išliesiu gausių palaiminimų visiems jų sumanymams, darbams.
6. Nusidėjėliai ras mano Širdyje malonės šaltinį ir begalinį jos vandenyną.
7. Atšalusios sielos taps uolios.
8. Uolios sielos greitai pakils iki didelio tobulumo.
9. Aš laiminsiu namus, kuriuose bus išstatytas ir garbinamas mano Švenčiausiosios Širdies atvaizdas.
10.  Aš suteiksiu kunigams galią sugraudinti net labiausiai užkietėjusias širdis.
11. Vardai tų, kurie platins šį pamaldumą, bus įrašyti mano Širdyje ir nebus iš jos ištrinti.
12. Iš savo Širdies gailestingumo pertekliaus aš tau pažadu, kad jos visagalė meilė suteiks galutinės atgailos malonę visiems, kurie devynis kartus iš eilės pirmąjį mėnesio penktadienį priims šv. Komuniją. Jie nemirs mano nemalonėje ar nepriėmę sakramentų, o mano dieviškoji Širdis tą paskutinę valandą bus jiems užtikrinta prieglauda.

Diak. Tomas M.

Citata iš: Erika  sausio 04, 2013, 13:20:40
11. Vardai tų, kurie platins šį pamaldumą, bus įrašyti mano Širdyje ir nebus iš jos ištrinti.

Aha, bandai papulti į sąrašą ;D

Be abejo, kiekvienas norėtų tame sąraše būti ;)

Turiu iš kaimo didelį Švč. Jėzaus Širdies paveikslą su šeimos pavardėmis, kurį iš sibiro mano močiutė parsivežė, dabar tai mūsų šeimos relikvija.

Agnietė

Citata iš: Tomas M.  sausio 04, 2013, 14:52:45
Aha, bandai papulti į sąrašą ;D

Taip ir maniau, kad kam nors sis punktas uzklius  ;D
As asmeniskai nusiziurejusi buvau antra punkteli.
Radusi buvau info apie tai jau ne viena karta. Bet uzstrigo, kai perskaiciau atsiminimuose apie Sv. Teva Piju, jog jis irgi paminejo pirmuju penktadieniu Sv. Jezaus Sirdies garbinimo malones.