• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 28, 2024, 09:07:02

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Meldžiamės už visas mūsų intencijas

Pradėjo Diak. Tomas M., sausio 14, 2013, 12:19:45

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Pamaniau, kad reikia ir tokios temos. Galbūt kiti, kaip ir aš, kartais neprisimename individualių intencijų, tai meldžiamės bendrai "už visus" mūsų maldos klubo narius ir jų intencijas :)

Savaime suprantama, kai tik gausis, būtinai ir individualiomis intencijomis stengsimės prisidėti  [-o<

+

Silvija

Tikrai reikia, Tomai.

Paminiu jus savo maldose, manau Dievas neatsitiktinai mus suveda ir Jam žinomos kiekvieno mūsų intencijos.

+

Agnietė


Dieve, palaimink visus sios svetaines narius ir suteik visa, ko kiekvienam is ju reikia.

+

Jazminas

Citata iš: Tomas M.  sausio 14, 2013, 12:19:45Galbūt kiti, kaip ir aš, kartais neprisimename individualių intencijų, tai meldžiamės bendrai "už visus" mūsų maldos klubo narius ir jų intencijas :)

Savaime suprantama, kai tik gausis, būtinai ir individualiomis intencijomis stengsimės prisidėti  [-o<


Geras pasakymas "už visus" :) taip kartais ir įvardiju už ką melsiuosi.

Aš taip gražiai nepasakysiu, kaip Silvija ir Erika, bet visi jūs ir jūsų širdžių intencijos esate prisimenami mano kasdieninėse maldose.

[-O<




Silvija

:) gera žinot, Janina.

Aš irgi kasdien. Kartais net be žodžių ir be minčių, tiesiog "nėščia" TR žmonėmis :D

Diak. Tomas M.

Tikrai unikalus išsireiškimas, labai gilus ir prasmingas :D

Silvija

Telaimina tave, broli/sese, Viešpats ir tesaugo!

+

Silvija

Viešpatie, tu pažįsti kiekvieno mūsų širdį, aplankyk mus savo Šventąja Dvasia, sustiprink kasdienybėje, teik išminties, apdovanok pažinimu ir Dievobaime, kad vertai tarnautume Tau ir kiekvienam sutiktam broliui/sesei!

[-O<

Diak. Tomas M.


Silvija

Rožinio I dalis. DŽIAUGSMO SLĖPINIAI.
(Maldos, kalbamos prieš Rožinį ar jo dalį (jei kalbama tik viena dalis):
,,Tėve mūsų", ,,Sveika, Marija" (tris kartus), ,,Garbė Dievui" .

Pirmasis slėpinys. APREIŠKIMAS (Angelas apreiškia Marijai Dievo Sūnaus įsikūnijimą)
Antrasis slėpinys. APLANKYMAS (Marija lanko šv. Elzbietą)
Trečiasis slėpinys. GIMIMAS (Gimsta pasaulio Atpirkėjas)
Ketvirtasis slėpinys. PAAUKOJIMAS (Išganytojas aukojamas šventykloje)
Penktasis slėpinys. ATRADIMAS ŠVENTYKLOJE (Viešpats Jėzus randamas šventykloje)

[-O<

Diak. Tomas M.


Jazminas



Diak. Tomas M.

Patogumo dėlei mūsų Gyvojo Rožinio žinutes perkėliau į atskirą temą:

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,453.0.html

Giedrė

Mano Mamai šiandien nustatė plaučių uždegimą ir sinustą. Labai neramu, liga staigi ir sunki. O aš jaučiuosi pikta ir bejėgė. Prašau visų maldos už mano Mamą, kad ji pasveiktų.

arabele

Tikiuosi kad tavo mama jau pasveiko bet vistiek  [-O<, otau stiprybės visur ir visada

Diak. Tomas M.


Silvija


vida

Aš irgi ,, įdedu'' visus forumiečius į gailestingumo vainikėlį. Viešpats tikrai žino ko kam reikia. Jums  ir Jūsų artimiesiems.
Vienintelę Giedrę ,, gyvai '' mačiau. Kitus tikiuosi pamatyti kažkokiuose renginiuose.
Palaimintos dienelės visiems.