• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 28, 2024, 03:39:38

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Melskimės už abortų uždraudimą / apribojimą Lietuvoje

Pradėjo Giedrė, balandžio 14, 2013, 14:41:06

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Giedrė

Seime bus netrukus  svarstomas abortų uždraudimo ar bent jau apribojimo klausimas. Visus neabejingus kviečiu melstis, kad toks ribojantis įstatymas būtų priimtas. Kiekvienas pagal jėgas palaikykime tą reikalą maldoje.

Diak. Tomas M.



Varlė keliauninkė

Gvadelupės Dievo Motina yra gyvybės globėja, o tuo pačiu ir negimusių kūdikių. Šia intencija taip pat meldžiasi keliaudami ir Gvadelupės piligrimai.

Dėl to negimusių kūdikių rožinio: nemanau, kad reikėtų jo atsisakyti melstis tiems, kam reikia.. Šitas rožinis niekuo nesiskiria nuo įprasto, išskyrus pabaigos maldą - "Jėzau, Marija, Juozapai šventas, mylime jus saugokit ir gelbėkit negimusius" arba "Jėzau, saugok ir gelbėk negimusius". Taip pat galima pridurti - "Gvadelupės Dievo Motina, negimusiųjų užtarėja, melski už juos".

Silvija

Citata iš: homo viator  birželio 10, 2013, 06:14:32
Dėl to negimusių kūdikių rožinio: nemanau, kad reikėtų jo atsisakyti melstis tiems, kam reikia..

Stačiatikiai sako, kad negimusieji - tolygu kankiniai, melstis reikia ne už juos, o už motinas (aš dar manyčiau, kad ir už tėvus O:-)). Aišku, mes - katalikai, ne stačiatikiai, bet kaip kartais gerai yra atsigrįžt į rytus, iš kur tradicija kilus, nes vakaruos įvairios protestantiškos praktikos kartais visai be reikalo ima ir susuka smegenis.

Galvoju dabar, kodėl mes "įkritom" į šią diskusiją (o juk nieko nėra atsitiktinai), tai man taip "šviečia", kad taupydamas mūsų jėgas, Viešpats nukreipia prie svarbesnių dalykų. Nes viskas iš tikrųjų yra labai paprasta, tik žmonės, nepažindami Dievo valios ir klaidžiodami prisikuria sudėtingumų, kad paskui į juos įsivėlę nepastebėtų svarbiausio...