• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 10:46:12

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Gyvasis Rožinis

Pradėjo Agnietė, liepos 15, 2013, 11:58:00

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Jazminas


Trečiasis slėpinys. GIMIMAS (Gimsta pasaulio Atpirkėjas).
+ TM
+ 10 SM
+Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija, melski už mus, kurie šaukiamės Tavo pagalbos.

O mano Jėzau, atleisk mums mūsų nuodėmes, apsaugok mus nuo pragaro ugnies, nuvesk į dangų visas sielas, o ypač tas, kurios labiausiai reikalingos Tavo gailestingumo.

[-O<

Silvija

DŽIAUGSMO SLĖPINIAI  [-O<

Giedrė

Nesupratau Silvija, ar mes po vieną paslaptį kalbam, ar visus penkis slėpinius iš karto?

Agnietė

Pirmadienis - Džiaugsmingosios paslaptys

,,Tikiu Dievą Tėvą", ,,Tėve mūsų", 3 ,,Sveika, Marija", "Garbė Dievui Tėvui"

1. Pirmoji paslaptis. Viešpaties Angelas apreiškia Marijai, kad ji taps Išganytojo Motina. Melskime nuolankumo dorybės.

+ TM
+ 10 SM
+Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija, melski už mus, kurie šaukiamės Tavo pagalbos.

O mano Jėzau, atleisk mums mūsų nuodėmes, apsaugok mus nuo pragaro ugnies, nuvesk į dangų visas sielas, o ypač tas, kurios labiausiai reikalingos Tavo gailestingumo.


Silvija

Citata iš: Giedrė  liepos 22, 2013, 08:05:07
Nesupratau Silvija, ar mes po vieną paslaptį kalbam, ar visus penkis slėpinius iš karto?

Meldžiamės kasdien visus penkis slėpinius tos dalies, kuri pagal planą:



DŽIAUGSMO SLĖPINIAI (pirmadienį ir šeštadienį)

ŠVIESOS SLĖPINIAI (ketvirtadienį)

KANČIOS SLĖPINIAI (antradienį ir penktadienį)

GARBĖS SLĖPINIAI (trečiadienį ir sekmadienį)



Kai įsipareigos penki žmonės melstis kasdien, melsimės kiekviena po vieną slėpinį (10 SM). Kol kas kasdien melstis įsipareigojo Erika ir aš, todėl kasdien matysite jos pradžią ir mano pabaigą. O jei kas nors sugalvos tą dieną pasimelst savu ruožtu, pavyzdžiui tu, Giedre, pirmadieniais ir šeštadieniais, tai parašykite savo indėlį. Janina, kaip suprantu, melsis kada galės trečiąjį slėpinį. Gal tu tada paimk antrą, tai pirmadieniais ir šeštadieniais jau bus šiokia tokia tvarka?

p.s. jei pasikartosim tą dieną su slėpiniais, tai nieko tokio! ;)

Silvija

2. Antroji paslaptis. Marija aplanko šventąją Elzbietą. Melskime, kad taip mylėtume artimą, kaip Marija.

+ TM
+ 10 SM
+Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija, melski už mus, kurie šaukiamės Tavo pagalbos.

O mano Jėzau, atleisk mums mūsų nuodėmes, apsaugok mus nuo pragaro ugnies, nuvesk į dangų visas sielas, o ypač tas, kurios labiausiai reikalingos Tavo gailestingumo.

3. Trečioji paslaptis. Viešpats Jėzus gimsta Betliejaus tvartelyje. Melskime, kad galėtume pamilti neturtą savo gyvenime.

+ TM
+ 10 SM
+Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija, melski už mus, kurie šaukiamės Tavo pagalbos.

O mano Jėzau, atleisk mums mūsų nuodėmes, apsaugok mus nuo pragaro ugnies, nuvesk į dangų visas sielas, o ypač tas, kurios labiausiai reikalingos Tavo gailestingumo.

4. Ketvirtoji paslaptis. Marija aukoja Kūdikėlį Jėzų šventykloje. Melskime paklusnumo dorybės.

+ TM
+ 10 SM
+Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija, melski už mus, kurie šaukiamės Tavo pagalbos.

O mano Jėzau, atleisk mums mūsų nuodėmes, apsaugok mus nuo pragaro ugnies, nuvesk į dangų visas sielas, o ypač tas, kurios labiausiai reikalingos Tavo gailestingumo.

5. Penktoji paslaptis. Marija ir Juozapas randa Jėzų šventykloje tarp mokytojų. Prašykime, kad nuolat ieškotume Jėzaus.

+ TM
+ 10 SM
+Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija, melski už mus, kurie šaukiamės Tavo pagalbos.

O mano Jėzau, atleisk mums mūsų nuodėmes, apsaugok mus nuo pragaro ugnies, nuvesk į dangų visas sielas, o ypač tas, kurios labiausiai reikalingos Tavo gailestingumo.



Šventasis Mykolai Arkangele, gink mus kovoje, būk apgynėju nuo velnio nedorybių ir žabangų. Tesudraudžia jį Dievas, nuolankiai meldžiame, o tu, dangaus galybių Kunigaikšti, šėtoną ir kitas piktąsias dvasias, kurios pasaulyje slankioja, tykodamos sielų pražudyti, Dievo galybe nugramzdink į pragarą. Amen.

Švenčiausioji Jėzaus Širdie, pasigailėk mūsų! (3 kartus)
Nekaltoji Marijos Širdie, melski už mus!

Agnietė

Antradienis - Kancios slepiniai.

  Tikiu i Dievą Tėvą, TM, 3 SM, GDT

1. Pirmoji paslaptis. Viešpats Jėzus Alyvų sode krauju prakaituoja. Prašykime gailesčio už savo nuodėmes.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

Silvija

2. Antroji paslaptis. Viešpats Jėzus skaudžiai plakamas. Melskime apsimarinimo dorybės.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

3. Trečioji paslaptis. Viešpats Jėzus žiauriai karūnuojamas erškėčiais. Melskime, kad mokėtume priimti pažeminimus.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

4. Ketvirtoji paslaptis. Viešpats Jėzus neša kryžių ir keliskart suklumpa. Prašykime, kad kantriai pakęstume vargus.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

5. Penktoji paslaptis. Viešpats Jėzus, prikaltas prie kryžiaus, miršta. Melskime, kad taip mylėtume Dievą, kaip jis mus mylėjo ir mokėtume aukotis už kitus.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....



Šventasis Mykolai Arkangele, gink mus kovoje, būk apgynėju nuo velnio nedorybių ir žabangų. Tesudraudžia jį Dievas, nuolankiai meldžiame, o tu, dangaus galybių Kunigaikšti, šėtoną ir kitas piktąsias dvasias, kurios pasaulyje slankioja, tykodamos sielų pražudyti, Dievo galybe nugramzdink į pragarą. Amen.

Švenčiausioji Jėzaus Širdie, pasigailėk mūsų! (3 kartus)
Nekaltoji Marijos Širdie, melski už mus!

Jazminas

Trečiasis slėpinys. VAINIKAVIMAS ERŠKĖČIAIS (Viešpats Jėzus vainikuojamas erškėčiais).
+ TM
+ 10 SM
+ GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

[-O<

Agnietė

 Garbes Slepiniai

Tikiu i Dievą Tėvą, TM, 3 SM, GDT

1. Pirmoji paslaptis. Viešpats Jėzus trečią dieną keliasi iš numirusių. Prašykime, kad išaugtų mūsų tikėjimas.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

Silvija

2. Antroji paslaptis. Viešpats Jėzus įžengia į dangų. Melskime vilties dorybės ir dangaus troškimo.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

3. Trečioji paslaptis. Jėzus atsiunčia Marijai ir apaštalams Šv. Dvasią. Prašykime meilės dorybės ir
apaštališko uolumo.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

4. Ketvirtoji paslaptis. Dievo Motina su kūnu paimama į dangų. Prašykime laimingos mirties malonės.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

5. Penktoji paslaptis. Marija vainikuojama dangaus ir žemės Karaliene. Melskime gilaus pamaldumo Dievo Motinai.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....



Šventasis Mykolai Arkangele, gink mus kovoje, būk apgynėju nuo velnio nedorybių ir žabangų. Tesudraudžia jį Dievas, nuolankiai meldžiame, o tu, dangaus galybių Kunigaikšti, šėtoną ir kitas piktąsias dvasias, kurios pasaulyje slankioja, tykodamos sielų pražudyti, Dievo galybe nugramzdink į pragarą. Amen.

Švenčiausioji Jėzaus Širdie, pasigailėk mūsų! (3 kartus)

Nekaltoji Marijos Širdie, melski už mus!


Jazminas

Trečiasis slėpinys. ŠVENTOSIOS DVASIOS ATSIUNTIMAS (Į žemę atsiunčiama Šventoji Dvasia).

+ TM
+ 10 SM
+ GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

[-O<

Agnietė

 Šviesos slepiniai

,,Tikiu Dievą Tėvą", ,,Tėve mūsų", 3 ,,Sveika, Marija", "Garbė Dievui Tėvui"


1. Pirmoji paslaptis. KRIKŠTAS JORDANE - Tyriausioji Motina, padėk mums, Žemės planetos vaikams, nuolankiai ir dėkingai naudotis Atgailos sakramentu..

    +TM
    +10 SM
    +Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau...

Silvija

2. Antroji paslaptis. APSIREIŠKIMAS KANOS VESTUVĖSE - Marija, mūsų linksmybės priežastie, užtark mus pas Jėzų, nepritekliams perdaug prislėgus mūsų kasdienybę.

    +TM
    +10 SM
    +Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau...

3. Trečioji paslaptis. DIEVO KARALYSTĖS SKELBIMAS RAGINANT ATSIVERSTI - Marija, ligonių sveikata, užtark ir mus pas Jėzų.

    +TM
    +10 SM
    +Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau...

4. Ketvirtoji paslaptis. ATSIMAINYMAS - Marija, Aušros Žvaigžde, skubėk pas mus, kai mus apsupa tamsa ir prarandame viltį.

    +TM
    +10 SM
    +Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau...

5. Penktoji paslaptis. EUCHARISTIJOS ĮSTEIGIMAS - Marija, mūsų Motina, išmelsk mums malonę vertai pasinaudoti Jėzaus meilės palikimu - Eucharistija.

    +TM
    +10 SM
    +Garbė Dievui Tėvui.

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau...



Šventasis Mykolai Arkangele, gink mus kovoje, būk apgynėju nuo velnio nedorybių ir žabangų. Tesudraudžia jį Dievas, nuolankiai meldžiame, o tu, dangaus galybių Kunigaikšti, šėtoną ir kitas piktąsias dvasias, kurios pasaulyje slankioja, tykodamos sielų pražudyti, Dievo galybe nugramzdink į pragarą. Amen.

Švenčiausioji Jėzaus Širdie, pasigailėk mūsų! (3 kartus)

Nekaltoji Marijos Širdie, melski už mus!

Jazminas

Trečiasis slėpinys. DIEVO KARALYSTĖS SKELBIMAS RAGINANT ATSIVERSTI.

+ TM
+ 10 SM
+ GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

[-O<

Jazminas

Trečiasis slėpinys. VAINIKAVIMAS ERŠKĖČIAIS (Viešpats Jėzus vainikuojamas erškėčiais).
+ TM
+ 10 SM
+ GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

[-O<

Agnietė

Kancios slepiniai.

  Tikiu i Dievą Tėvą, TM, 3 SM, GDT

1. Pirmoji paslaptis. Viešpats Jėzus Alyvų sode krauju prakaituoja. Prašykime gailesčio už savo nuodėmes.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

romis

Labai trokštu  prisijungti prie šios grupės.Labai skauda širdį, kad savo MYLIMAI DANGIŠKAI MAMYTEI prižadu bent kartą savaitėje sukalbėti rožinį, ir deja niekad pažado neįvykdau..... Gal kas padės, parašys asmeniškai ar kitaip, kad išmokčiau atlikti pasižadėjimus. Nesuvokiu kaip tai padaryti: noriu melstis....nesigauna, noriu pasninkauti...nesigauna ir t.t Meldžiuosiu, bej jaučiu....chaotiškai.
  Atleiskit, jei čia ne į temą. Bet man taip svarbu....

Giedrė

Tu ne vienas toks. Aš irgi dažnai pasižadu sukalbėti Rožinį, bet vakare kartais užmiegu tik pusę atkalbėjusi. Visiems visko pasitaiko. Nuklysti žmogus ir vėl taisaisi.

Silvija

Man atrodo labai svarbu priimt sprendimą įsipareigot kam nors laisva valia. Aš irgi melsdavausi kartais Rožinį prie progos, bet jau seniai jutau, kad kažkas tarsi kalbina dažniau tai daryt. Ir vieną rytą pasijutau "pribrendusi" :D, dabar visai nėra sunku, tik reikia rast tinkamą laiką, kai tame "mūsų kambarėlyje" mūsų niekas netrukdo ir galiu lėtai tardama kiekvieną žodį ramiai tai atlikt (dažniausiai atsikeliu anksti ryte, kai visi dar miega, tada ir visa likusi diena palaiminta būna).

Todėl manau neverskite savęs ko nors daryti per greit ar dirbtinai, ateis laikas ;) Bet labai kviečiu kai tik galite prisijungt prie mūsų kad ir viena SM, padėkite tuomet kryželį ar kitą ženklą.




2. Antroji paslaptis. Viešpats Jėzus skaudžiai plakamas. Melskime apsimarinimo dorybės.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

3. Trečioji paslaptis. Viešpats Jėzus žiauriai karūnuojamas erškėčiais. Melskime, kad mokėtume priimti pažeminimus.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

4. Ketvirtoji paslaptis. Viešpats Jėzus neša kryžių ir keliskart suklumpa. Prašykime, kad kantriai pakęstume vargus.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....

5. Penktoji paslaptis. Viešpats Jėzus, prikaltas prie kryžiaus, miršta. Melskime, kad taip mylėtume Dievą, kaip jis mus mylėjo ir mokėtume aukotis už kitus.

   + TM
   + 10 SM
   + GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija...
O mano Jėzau....



Šventasis Mykolai Arkangele, gink mus kovoje, būk apgynėju nuo velnio nedorybių ir žabangų. Tesudraudžia jį Dievas, nuolankiai meldžiame, o tu, dangaus galybių Kunigaikšti, šėtoną ir kitas piktąsias dvasias, kurios pasaulyje slankioja, tykodamos sielų pražudyti, Dievo galybe nugramzdink į pragarą. Amen.

Švenčiausioji Jėzaus Širdie, pasigailėk mūsų! (3 kartus)
Nekaltoji Marijos Širdie, melski už mus!