• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 14:39:07

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Prašau užtarimo maldos uz savo vyrą

Pradėjo Ramybe, spalio 09, 2013, 15:58:42

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ramybe

Reikia pagalbos. Jau kuris laikas meldziuosi uz savo šeimos santarvę ir darna. Auginame du sūnus 14 ir 2 m.  Vyras turi kita, nors tai neigia, mumis nebesirupina, beveik nebūna namie, patiriame psichologini smurtą.Esame bažnytineje santuokoje. Jis nėra dvasingas ir dievobaimingas. Prašau užtarimo maldos už ji, kad Jėzus pripildytu ji savo meile ir šviesa, kad grąžintų ji i tikėjimą, kad palaimintu jo mintis žodžius ir poelgius. Su juo mes kartu nuo mokyklos laiku. Jis visada būdavo rūpestingas, doras garbingas žmogus. Nesvarbu kokį sprendimą jis priims mūsų santuokos atzvilgiu, noriu ir linkiu jam laimes ir kad rastu dvasine ramybe.

Silvija


Varlė keliauninkė


Giedrė


Augucka

Aš ir sukalbėsiu už jūsų šeimą maldeles  :hug:
Graudu girdėt, kokia situacija šiuolaikinėse šeimose. Ypatingai pasimelsiu, kad piktosios jėgos paliktų jūsų vyrą, nes akivaizdu, kad jos vis giliau jį klampina į nuodėmę ir pražūtį.  :(

Diak. Tomas M.


Povilas

Pasimelsiu už jūsų šeimą. Stiprybės jums ir vaikams. Viskas bus gerai, bet kuriuo atveju. Tėvas mumis rūpinasi, stengiasi, kad mums būtų gerai, gal mes ne visada tai suprantam, bet dažnai pažvelgę į praeitį galim nusišypsoti, kaip tobulai viskas buvo sutvarkyta ...

Ramybe

Ačiū uz Jūsų palaikymą ir maldas. Tegu Dievo palaima buna su Jumis ir Jūsų artimaisiais. Tikiu ir pasitikiu Viešpačiu. Nuo šiolei Jus visi mano maldose, dėkoju tiems kam kilo idėja sukurti tokį tinklalapį.

Silvija

O mes kasdien meldžiamės Rožinį mūsų intencijomis, tėviškė taip pat bus ten ;)

Ona


arabele

Mano gyvenime buvo tokia pat situacija todėl tave labai suprantu ir  [-O<