• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 12:18:45

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Prašau maldos

Pradėjo Saulė, sausio 16, 2014, 12:57:31

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Saulė

Labas vakaras,
prašau maldos mano šeimos draugui Vygintui, kuris guli ligoninėje po sunkios operacijos. Jūsų visų palaikymas jam labai padėtų sustiprėti po ligos.
Telydi jus Dievas,
Saulė

Giedrė

1 Sveika Marija ir 1 Tėve Mūsų  [-O< sukalbėjau čia pat prie kompiuterio ekrano. Te Dievas duoda sveikatos.

Varlė keliauninkė


Diak. Tomas M.


arabele


Silvija


Silvija

Viešpatie, būk arti...  [-O<

Giedrė

1 SM už Jus, Silvija...

Silvija

Kaip ačiū, Giedre! man visai neprošal malda :)

Bet tu turbūt ne taip supratai, aš tęsiu už Vygintą. Saule, būtų gera išgirst kaip jis laikosi.

Jazminas


arabele


kukulis

Sveiki,

prašau maldos už savo žmoną. Ji labai prislėgta dėl savo darbo. Į bažnyčią pakviesti jos nepavyksta, nes "nemato prasmės eit į bažnyčią". Nežinau ko prašyti ...   :'(

Gal atsivertimo malonės?

Silvija

Jau vien tai, kad tu esi šalia jos ir rūpiniesi, yra malda. Taip pat ir šis prašymas labai sujudina mūsų širdis rūpintis kartu su tavimi, todėl būk tikras, pulsim į darbą ;)

Dabar galvoju... :-\ gal reiktų pasimelst už konkrečius žmones, kurie tavo žmonos darbe sukuria įtemptus santykius ar už tą susidariusią situaciją. Taip sakant, nukreipt meilės ugnį tiesiai į blogio širdį, kaip manai?

kukulis

Nežinau... Buvau pagalvojęs, kad sunkumai Dievo leidžiami, kad žmogus atsiverstų, nes ir pats taip atsiverčiau.

Silvija

Mano šeimoje taip pat šiuo metu sunkumai, bet nzn iki kokios kritinės ribos jie turi prieiti, kad žmogus patikėtų, jog tik Dievas gelbsti.. Pastebėjai, kad dažniausiai šitaip esame išmėtyti po vieną? Ar ne mums tai užduotis? Mylėti už jį, melstis vietoj jo... Nes šalia esantis dar gali būti nepajėgus atsivertimui. O gal aš klystu...

kukulis

Manau kad neklysti  :hug:

Silvija

:) Kažkada esu gavusi gerą patarimą - melstis Tėve mūsų ne "už", bet "kartu su" arba "vietoj", tai taip ir darau kai nebelieka nieko kito. Nes nepaaiškinsi, kai sunku, kad taip ir turi būt... duok Dieve tik, kad nepristigtume tikėjimo maldos galia [-O<

arabele


Varlė keliauninkė

Kukuli, aš buvusi visiška bedievė atsiverčiau tik Dievo Malonės ir mano vyro karštų maldų dėka. Linkiu tau ištvermės dorybės ir tikėjimo meldžiantis už savo moterį +

kukulis

Ačiū  :pentecostal: .
Aš prisidėsiu prie jūsų išsakytų ir neišsakytų intencijų :)