• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 10:42:00

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Prasau maldos...

Pradėjo Romas, sausio 27, 2014, 16:21:33

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Romas

Mieli broliai ir seserys. Labai prasau pasimelskite uz mane. Po 8 metu alkoholizmo ir depresijos, kad pagaliau rasciau savo vieta gyvenime. Kad greiciau rasciau megstama darba ir prasme gyventi. Pats nebesusitvarkau. Labai pavargau nuo visko. Nezinau daugiau, kur kreiptis. Man labai reikia Dievo pagalbos. Su Jusu malda,su tikejimu ,tikiuosi viskas pasikeis. Taip pat prasau maldos uz mama. Po insulto ji yra labai silpna ir prastai jauciasi. Aciu Jums

Silvija

Romai, mes būtinai pasimelsim ir Tavo intencija (į Rožinio vėrinį suveriame visus mūsų prašymus), taip pat ir šį vakarą melsiuos, bet dar noriu pasiūlyti porą galimybių, apie kurias galbūt nežinai. Kiek man žinoma, iš tokių bėdų išsikapstyti vienam labai sunku, todėl geriausia jungtis į kokią nors bendruomenę, kur ir kiti su panašiom problemom kovoja. Vilniuje tokia bendruomenė "Aš esu" - pasiskaityti ir rasti kontaktus galima čia.

Taip pat esu girdėjusi daug nuostabių pasveikimo istorijų iš Veikliųjų žmonių bendrijos vyrų.

Marijos Radijo Bendruomenių laidose taip pat dalyvauja AA nariai, kurie liudija savo istorijas, palieka kontaktus ir siūlo pagalbą.

Labai gerai būtų, kad susirastumei sau tinkamiausią variantą ir neliktum vienas. Viešpats tebūna gailestingas ir jau dabar teateina Tau į pagalbą  [-O<

Diak. Tomas M.

Romai, Dievo pagalba jau veikia, nes kiekvienas tavo žvilgsnis į Dangų yra realus tos pagalbos įrodymas.

Atiduok visas kovas į Dievo ir Švč. Mergelės Marijos rankas, kiekvienos pagundos metu mintyse ar net balsu pasakyk, kad tu nepritari tam gundymui, persižegnok ir kreipk savo mintis į Dievą ir pergalė bus ne už kalnų. Juk prieš rytą sutemos būna pačios tirščiausios.

Nepamiršk melstis savo angelui sargui, bei šventiesiems savo globėjams, jie juk visada už tave kovoja ir meldžia tau stiprybės.

[-o<

arabele

 [-O<, Stiprybės tau Romai esi stiprus Dievuje jame ir pasilik.

Giedrė

1 SM - Romo intencija, o šiaip, Romai, kaip Silvija jau minėjo, aš irgi patarčiau apsilankyti Anoniminių Alkoholikų susirinkimuose, jei gėrimas yra tokia rimta problema. Dar yra tokia Veiklių žmonių bendrija - daugiau protestantiškos krypties, bet dalyvauja ir katalikai. Iš savo draugės aktyvios katalikės girdėjau, kad jie reguliariai rengia Dievo šlovinimo ir maldos vakarus-banketus (be alkoholio). Veikia visoje Lietuvoje, net ir mažuose miesteliuose. Esu girdėjusi, kad daug kas per juos įtikėjo, atsikratė priklausomybių, sustiprėjo. Ten daugiausia renkasi vyrai, bet yra ir su šeimomis. Gal surasit atramą - tikėjimą ir gerų draugų. Įdedu interneto nuorodą: http://www.vzb.lt/ . Panaršykite, gal rasite grupelę netoli savo gyvenamosios vietos, ar šiaip atrasite įdomios informacijos. Svarbiausia - nelikite vienas savo kiaute, o Jūsų Mamai - linkiu sveikatos.

Varlė keliauninkė

Romai, jeigu gyveni Kaune, kviečiu ateiti rytoj Jakšto g. 4 (durys priešais kunigų seminariją, kitoje gatvės pusėje) į vidinio išgydymo programą "Pradžia" (klausti Vilmos). Jeigu kitame mieste, tai irgi kviečiu pagal galimybes dalyvauti vidinio išgydymo pamaldose. Informaciją rasi čia http://gailestingumoversme.weebly.com/vidinio-iscarongydymo-pamaldos.html arba http://gailestingumoversme.weebly.com/asmenin279s-konsultacijos.html

Nesenai teko būti Lodzėje, Lenkijoje, tai nudžiugino reklama gatvėje - nemokama dvasinė pagalba žmonėms (žr. foto). Norėčiau, kad ir pas mus tokių pasišventusių pasauliečių ar bendruomenių daugiau atsirastų ir, kad jos nebijotų viešintis tokia reklama, nes žmonėms reikia, o susirasti pagalbą nėra lengva.

Ir prižadu užtart maldoj.

Diak. Tomas M.

"Kur buvo pilna nuodėmės, ten dar apstesnė tapo malonė" (Rom 5, 20)

Romas gerame kelyje, bet komentarai atskleidžia svarbų dalyką - katalikams reikia būti aktyvesniems šioje pagalbos kenčiantiems sektoriuje.

Diak. Tomas M.

Romai, skaitydamas šią maldą, nejučia padėjau galvoti apie tave, kartais psalmių žodžiai taip gerai atspindi mūsų situacijas. Pamaniau, gal ir tau padėtų melstis į Dievą būtent šiais žodžiais:

Prašymas padėti: 143 Psalmė

Silvija

O aš radau radijo laidą su bendruomenės "Aš esu" vadovu, kunigu Kęstučiu Dvarecku, kuris pats turi priklausomybę ir su kitais, ją turinčiais, kartu gyvena bendruomenėje. Kalba bus ne tik apie tai, bet ir apie kitą, sielos ligą - depresiją. Taip pat jis pristato knygą "Viešpatie, išgydyk mane savo meile".

Tuo pačiu meldžiu visiems vargus kenčiantiems mūsų Motinos, švč. Mergelės Marijos užtarimo [-O<

Egidija


Jazminas

 [-O<   
Stiprybės ir širdies ramybės jums, Romai.
Telaimina Viešpats!

Sigitas

 :-\ Gal Romui arčiau yra Klaipėda? Tada kviečiu atvykti į vasario 20 d, ketvirtadienį, vyksiančias vidinio išgydymo pamaldas Klaipėdos švento Juozapo darbininko parapijos koplyčioje, prasidės su 18 valandos šventomis Mišiomis. Ateik, nesėdėk užsidaręs, ieškok pagalbos ir ją rasi.  :hug: