• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 16:01:45

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Rekolekcijos

Pradėjo Emilija, gegužės 17, 2013, 15:13:21

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

kukulis

O kas yra rekolekcijos iš principo? Tipo kažkas kažką papasakoja, tu paklausai ir tai rekolekcijos?  :swoon:
Tokiu atveju aš kas savaitę pasidarau po rekolekciją per internetą paklausydamas kokio nors įrašo  :D

Pilgrim

KAs yra rekolekcijos ?
Tai laikas skirtas Tavo ir Dievo susitikimui, sustojant ir skiriant laiką pabūti su Dievu, su Jėzumi.

CitataAr Jūs kada nors mąstote, kad norite kurį laiką atsitraukti į nuošalią vietą ir ten pabūti maldoje? 
Ar Jūs mąstote, kad norite praleisti kelias dienas tyloje vien tik su Jėzumi?
Ar Jūs ieškote naujų būdų suartėti su Dievu?
http://trinapolis.eu/index.php/lt/apie-mus

CitataPer rekolekcijas pamatome, jog esame sau dovana. Ne tik pažįstame savo trūkumus ar žaizdas, bet ir savo dovanas,  privalumus. Suvokiam, kad jokia, kad ir pati blogiausia, praeitis nėra priežastis Dievui mus atstumti.
http://www.bernardinai.lt/archyvas/straipsnis/40234

CitataRekolekcijos tai metas kai meldžiantis ir vadovo pagalba peržiūrimas tam tikras nueitas dvasinio gyvenimo kelias, bei pramatoma keletas darbų į ateiti kaip bandysiu aklėtis. Nauda: gyvenimo ritmingumas, brendimas dvasiškai, įžvalgumas sau.
http://www.klauskkunigo.lt/1064/kas-yra-rekolekcijos-ir-kokia-i%C5%A1-j%C5%B3-nauda

Augucka

Rekolekcija mano manymu yra "dvasinis savęs susirinkimas", nes angl. žodis "recollect" reiškia: iš naujo susirinkti.
Mes esame visi dvasiškai "išsibarstę", pasimetę, kai kurie - sudužę į šipulius. Rekolekcijos padeda save surinkti per maldą, kontempliaciją ir pan., nes tik Viešpats geba mus pagydyti ir mus "surinkti".  [-O<

Aš nežinau ar galiu prisijungti prie šių rekolekcijų. Bijau prisižadėti ir poto neįvykdyti. Bet norėčiau pabandyti  [-O<

arabele

gal galima plačiau paaiškinti ka reiks ir kaip daryti nes aš matyt per mažai žinau kad viska suprasčiau,o gal jei nesuprantu tai dar nedaaugau iki to :ashamed:

Pilgrim

Užduotys bus ...
ka reiks ir kaip daryti ...
dalyviams bus paaiškinta atskirai

arabele

o kur ir kaip registruotis ir ar visi bus pajėgūs tai daryti???

Pilgrim

visi visi  ;)
dėl registracijos dar parašysiu

Augucka

Aš prisijungsiu prie šių rekolekcijų. Norėčiau pabandyti, nors neįsivaizduoju kaip tai bus daroma. Jei Viešpats suteikia tokią progą per brolį Pilgrim, reikia priimti  :happy:

Silvija


Jazminas

Sveiki, labai ačiū už šį puikų pasiūlymą  :thumbup:
Norėčiau, tiksliau, noriu!  :celebrate:

Tačiau ne kasdien galiu naudotis kompiuteriu asmeninėmis reikmėmis.
Tikiuosi, tai netaps lemtinga kliūtimi  :-\

Pilgrim

Pradėkime registraciją:thumbup:
Savaitės laiko užsiregistravimui turėtų pakakti.
Virtualios rekolekcijos  :) spėju užsitęs iki Verbų sekmadienio.

Ką reikia padaryti norint užsiregistruoti ?
1. Atsiųsti man asmeninę žinutę e-paštu su pageidavimu dalyvauti (einant per mano profilį forume ar spaudžiant voko ženklą šalia bet kurio mano pasisakymo).
2. Žinutėje pateikti šią informaciją:
* Dievas pašaukė žmogų ir paklausė: ,,Kur tu esi?". Šis kvietimas asmeniškas, kur tu esi Adomai ?
Mus taip pat Dievas pašaukia vardu, Jonai, Petrai, Onute ... tai pirmas dalykas ir bus vardas, ne nick'as ...
* kokia kalba galite skaityti gaunamą medžiagą, lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, ispanų, prancūzų ir t.t.
* koks laiko skirtumas palyginus su Lietuva
* parašyti papildomą informaciją, kuri Jūsų manymu būtų reikšminga, pvz. darbas pamainomis, liga, kelionė, komandiruotė ir t.t.
* elektroninio pašto adresą kuriuo būtų galima siųsti medžiagą ir informaciją.
* ar turite rekolekcijų dalyvavimo patirties
3. laikytis grupės bendravimo ir darbo taisyklių
4. būtinai įsipareigoti atlikti namų darbus

Daugiau nepamenu ar reikėtų ko nors daugiau ... Jei kas parašysiu arba gausite jau asmeniškai.

Silvija

Citata iš: Pilgrim  kovo 15, 2014, 16:24:29
Daugiau nepamenu ar reikėtų ko nors daugiau ... Jei kas parašysiu arba gausite jau asmeniškai.

Ruošti širdis  :angel-2:

Mielieji, pažiūrėkime į šitą galimybę labai rimtai. Jau ne kartą per tuos du metus esu patyrus, kaip Viešpats eina kartu, tikėkime, kad Jis ir šįkart mus lydės. O visus, kurie nedalyvaus rekolekcijose tomis dienomis nuolankiai prašysime užtarimo maldos [-O<.

Augucka

Na, pagaliau užsiregistravau. Turbūt esu paskutinė užsiregistravusi  ::) Dukrytė sunkiai sirgo, aukšta temperatūra laikėsi kelias dienas, bet dabar jau lyg į sveikimą, tai galėsiu ramiai atsiduoti šioms rekolekcijoms. Neįsivaizduoju kaip tai vyks, bet pamatysim.  [-O<

kukulis

Aš tai pasimeldęs užsiregistravau, nes prieš tai atrodė kad nesąmonė, bet maldos metu supratau, kad reikia savo puikybės kipšą biškį pamušt :D .
O tai bjaurybė visai jau, ir ragais ir kanopom spardosi :P

Pilgrim

Rekolekcijos kasdienybėje 2014
šiandien startavo ...  :thumbup:
Mielieji melskitės  [-o< melskitės  [-O< ir dar kartą melskitės
nes "žiauriai" reikia

Jazminas

Taip, Pilgrim, pritariu. 
[-O<

VMI

Aš čia su kitokia "reklama". (P.S. tikiuosi negausiu bart, kad kitu vartotojo vardu nei kadais, senųjų prisijungimo duomenų tiesiog neprisimenu).
Artimiausias "Sutuoktinių susitikimų" rekolekcijų savaitgalis

Savaitgalio rekolekcijos sutuoktiniams – tai vieno kitam padovanotas laikas!

Jei per įvairius darbus nerandate laiko sau ir savo sutuoktiniui (ei);
Jei nesusikalbate;
Jei manote, kad Jūsų santuoka ,,normali" ir nieko kito nenorite;
Jei Jūsų santuokinis gyvenimas tapo ,,pilkas";
Jei nieko naujo nebesitikite iš jo (jos);
Jei norite tobulėti, – tai šie ,,Sutuoktinių susitikimai" kaip tik Jums!


Kam skirti ,,Sutuoktinių susitikimai"
Pirmiausia jie skirti sutuoktinių poroms. Taip pat juose gali dalyvauti kunigai, seserys ir broliai vienuoliai, seminaristai. Paprastai dalyvauja apie 10 -15 sutuoktinių porų. Dalyvių amžius ir santuokos stažas neribojamas.

Kaip vyksta ,,Sutuoktinių susitikimai"
Programą veda trys-keturios sutuoktinių poros ir kunigas. Ši komanda savo liudijimais padeda dalyvaujantiems apmąstyti tarpusavio ryšį, naujai išgyventi tarpusavio dialogą ir suvokti Dievo planą santuokai.
Padrąsinimas droviesiems: dalyviams nereikia viešai kalbėti, dalytis patirtimi.

Trukmė
Rekolekcijos prasideda penktadienį 18 val., tęsiasi visą šeštadienį ir baigiasi sekmadienį apie 14 val.
Prasminga dalyvauti tik visoje savaitgalio programoje.
Šiam laikui pasirūpinkite namuose likusių mažamečių vaikų priežiūra – savaitgalio programa skirta tik sutuoktinių poroms. Jei iš anksto numatote, kad vėluosite ar privalėsite išvykti anksčiau – verčiau atidėkite dalyvavimą kitam kartui ištisoje programoje.

Organizaciniai dalykai
Savaitgalio metu maitinimu rūpinasi organizatoriai.
Dalyvių prašome atsivežti baltą patalynę ir tualetinius reikmenis.
Tokio savaitgalio išlaidos vienai porai yra apie 250 Lt. Lėšų stoka neturi trukdyti norintiems dalyvauti savaitgalyje.

Artimiausi savaitgaliai 2014 metais:

PAMATINIS, 2014 m. balandžio 25-27 d. Žemaičių Kalvarijoje
KVIEČIAME REGISTRUOTIS!

INFORMACIJA tel.: 8(37) 208263, El. paštas: lsc@lcn.lt

sparnai

Audra, gal su vyru animatoriai Kalvarijoje busite?

kukulis

Kas tie "animatoriai" ?

sparnai

Tos sutuoktiniu poros kurios veda rekolekcijas "Sutuoktiniu susitikimai"