• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 19, 2024, 18:25:24

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


NEKALTOSIOS - Les Innocentes

Pradėjo Kaštonas, lapkričio 26, 2016, 12:31:46

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

NUTYLĖTOS ISTORIJOS PUSLAPĮ ATVERČIANTIS FILMAS ,,NEKALTOSIOS"

"Per visą karinių konfliktų istoriją prieš moteris nukreiptas seksualinis smurtas buvo ir tebėra viena žiauriausių ir labiausiai traumuojančių praktikų. Pripažinti bei smerkiami kaip nusikaltimai žmogiškumui, prievartos aktai vis dar retai sulaukia adekvataus baudžiamojo persekiojimo, dėl įvairių socialinių, politinių bei religinių priežasčių nusikaltimai dažnai slepiami, o aukos – stigmatizuojamos. Šią sudėtingą temą paliečiantį filmą – realiais įvykiais paremtą sukrečiančią režisierės Anne Fontaine dramą ,,Nekaltosios" (Les innocentes, 2016) – išvys 10-ojo tarptautinio filmų festivalio ,,Šeršėliafam" žiūrovai. ...

.... Filmą galima pamatyti Tarptautinio moterų filmų festivalio ,,Šeršėliafam" metu ir internetinėje platformoje ,,Namų kino pasaka" ČIA. Festivalis vyks lapkričio 25 – gruodžio 4 d. kino teatruose ,,Pasaka" ir ,,Multikino" Vilniuje, T.Ivanausko muziejuje Kaune, ,,Kultūros fabrike" Klaipėdoje ir kino teatre ,,Minija" Gargžduose. "
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-11-25-nutyletos-istorijos-puslapi-atverciantis-filmas-nekaltosios/151892

Trailer;

https://www.youtube.com/watch?v=Go63ZVVwivI

Silvija

Premjera 12.09 (penktadienis) 20:15

Vilnius, kino teatras PASAKA,
Didžioji salė

http://www.tiketa.lt/LT/nekaltosios_15782

Giedrė

Filmą esu mačiusi. Psichologinis ir istorinis. Nepatarčiau rodyti jaunesnio amžiaus žiūrovams (paaugliams). Yra gana brutalių scenų: mėginimas išprievartauti, gimdymo scena ir t.t.  Statytas iš dalies pagal tikrą istoriją, bet daug kas prikurta. Gydytoja Mathilde - realus asmuo, tačiau tikrovėje ji buvo labai tikinti, o filme vaizduojama kaip ateistė. Yra ir kitų manipuliacinių momentų, kurie kėlė skandalą viešumoje, bet vaidyba - puiki. Kaip tik rašiau recenziją apie šį filmą, lankydama lenkų kultūros paskaitas, tad teko pasigilinti. Tai - bendras prancūzų ir lenkų projektas. Popiežius Pranciškus jį pavadino "tikra terapija Bažnyčiai."

Silvija

Man pasirodė įdomu, kad filmą rodo gruodžio 9-tą, tuo tarpu gruodžio 8-ta - Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventė.

vida

Gruodžio 3 d.  rodė Klaipėdoje, deja, buvau išvykusi, todėl negalėjau pažiūrėti filmo.
Manau, kad bus kitų progų. Įdomu, kad Tu , Giedre , recenziją rašai.