• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
birželio 21, 2024, 16:44:13

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Kam pasaulis buvo sutvertas?

Pradėjo Andrius4, gegužės 04, 2017, 17:02:47

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Andrius4

Citata iš: kukulis  gegužės 04, 2017, 02:38:28
Kam apskritai tada pasaulis sutvertas, jeigu čia viskas blogai?
Žmogui, bet Dievas netoki pasauli sutvėrė. Pradžioje nebuvo blogai, kol nuodėmė neįėjo ir neiškreipė pasaulio. Ir šiandienai pasaulis yra toks sugedęs ir pradvokęs. Jame taip viskas užteršta, virusai, bakterijos ir t.t. Kad Dievas leis sudegti žemei didžiulio karščio ugnimi. Kad viskas atgimtu iš naujo, be užteršimo, be virusu, bakterijų ir be nuodėmės. Taip pat ir žmogaus protas yra toks užterštas pasaulio išminties, kad žemė yra dideliuose kančiose, dėl žmogaus beprotybės. Žmogus baigę viską sunaikinti ir susinaikinti save pati. Ir prie viso to privedė tai, kad žmogus atmetė Dievo žodį ir buvo atskirtas nuo Dievo. O be Dievo niekas, nežino, kaip teisingai eksploatuoti žeme. Ką žmogus be išrastu ir bedarytu viskas eina tik blogyn. Ir ką jau kalbėti apie nuodėmę, kuri iškreipė net patį žmogų, net jo sielą ir tuo pačiu pasaulio atmosfera. 

Ištikrųjų  tai reikėtu klausti, kodėl Dievas leido tam įvykti? Nes Dievas matė ir žinojo, kad tai įvyks. Juk butu užtekę apsaugoti Ievą nuo nudėmės ir niekas nebūtu pražuvę. O tiksliau nesuteikti žmogui spragos nusidėti ir pan. Tad kodėl Dievas leido? Nes tai įėjo  į Dievo planą. Kai dar nieko nebuvo, kol Dievas dar nebuvo Dievas, kol dar tik buvo tiesiog Jis Esantis. Mintis ir planas buvo Jame. Ir kas svarbiausia tas planas ištemtas iki amžinybės :)

Pilgrim

CitataKai dar nieko nebuvo, kol Dievas dar nebuvo Dievas....
Nu jooooo  :swoon:

Andrius4

Pilgrim, pilnas sakinis skamba taip.

"Kai dar nieko nebuvo, kol Dievas dar nebuvo Dievas, kol dar tik buvo tiesiog Jis Esantis."

Kol dar nebuvo nei angelų, kol dar nebuvo nieko, kol buvo tik Jis Esantis. Kas Ji garbino? Kad Jis butu galėjęs buti Dievu? Pilgrim?

Kaštonas

"Kas Ji garbino?"
Butkutės dainą prisiminiau. "Vienas namuose tu darai ką nori...."
Jei Andrius visai dienai paliktas namuose jis ne žmogus.....


" Ir šiandienai pasaulis yra toks sugedęs ir pradvokęs. Jame taip viskas užteršta, virusai, bakterijos ir t.t"

veee.

Atvaryk pas mus "2Kor:5:19   Tai Dievas Kristuje sutaikino su savimi pasaulį, nebeįskaitydamas žmonėms jų nusikaltimų, ir davė mums sutaikinimo žodį.

oi SVEIKI

Jonatanas2

Žyd 2:10 Tasai, kuriam ir iš kurio yra visata...

http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_%C5%BDyd_2Lyg ir aiškus Tasai, kuriam pasaulis [/ visata] buvo sutvertas?...

Pavymui: Žyd 2:1 Todėl mes turime kuo rūpestingiau apmąstyti, ką girdėjome, kad nepraplauktume [tarsi laivas] pro uostą...