• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 18:00:19

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Sveikiname

Pradėjo Silvija, balandžio 30, 2013, 03:54:46

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Kristiną su gimtadieniu! Kur Tu bebūtum, telaimina Viešpats Tavo žingsnius, o Švč. Mergelė Marija tegloboja ir moko tikėjimo, vilties ir meilės!


http://www.youtube.com/watch?v=0y67GDT2kwU

Diak. Tomas M.


Silvija

Kažkas yra gražiai pasakęs - dažnai stipriausias dalykas pasaulyje atrodo silpniausias, pavyzdžiui: švelnumas yra stipresnis už žiaurumą, kantrybė stipresnė už nekantrumą, gailestingumas stipresnis už kerštą ir meilė stipresnė už neapykantą.

Visus Tavo Rankose forumo narius sveikinu su mūsų gimtadieniu ir dėkoju, kad esate kartu, nors kartais galbūt ir nelengva taip būti ;)

Telaimina jus visus Dievas!


http://www.youtube.com/watch?v=ai3UhslbPOk

Giedrė

Telaimina Dievas ir Jus.  :thumbup:

Augucka

Daugiausia darbo ir jėgų įdėjo forumo šeimininkai, moderatoriai ir nariai, ačiū jums, kad atliekate šią svarbią švietėjišką misiją. Te Dievas globoja mus ir toliau ir duoda Šventosios Dvasios nuolat aukštinti ir tarnauti mūsų Viešpačiui  :pentecostal:

Jazminas

Pritariu Auguckai ir sveikinu visus Jus :)

Telaimina Viešpats ir tesaugo Jus ir Jūsų artimuosius!

Diak. Tomas M.

Dėkojame visiems už gražius linkėjimus!  :D

Nestatant pernelyg didelių planų, tikėkimės, kad sulauksime ir sekančio gimtadienio  O:-)

Silvija

Pasirodo mes turime gimusių tą pačią dieną! :D

Dėkojame šiandien Dievui už jus, Giedre ir Augucka, taip nuostabiai sukurtas, tokias skirtingas ir nepakartojamas, o svarbiausia – atpažinusias, kad Viešpats  š a u k i a. Meldžiamės šiandien, kad išsilaikytumėte tame budėjimo režime tvirtu tikėjimu, viltimi ir meile.





http://www.youtube.com/watch?v=udV_gKLx12o

ritajuo

ir aš prisijungiu prie sveikinimų, mielosios, ir mintyse stipriai apkabinu. Kartais apkabinimas būna pats geriausias vaistas ir su gydytoju tartis nereikia, garantuoju  :D

Jazminas

Prisidedu prie sveikinimų - su Gimtadieniu, Giedre :) su Gimtadieniu, Augucka :)

zulija

SU GIMTADIENIU GIEDRE IR AUGUCKA!!! :D

Diak. Tomas M.

Ir aš prisidedu prie šio dvigubo gimtadienio sveikinimų!  :D

Giedrė

Kaip smagu...  :D Ačiū visiems sveikintojams.  :celebrate: Telaimina Jus visus Dievas ir prisiminkite maldose.


Miela Augucka, sveikinu ir aš tave. Būk sveika ir laiminga :D.

Varlė keliauninkė

Norėjau pražioplinti tuos gimtadienius patyliukais,
bet... :-)

Augucka

Oi ačiū jums visiems už sveikinimus  :thumbup: :happy: Labai malonu  :happy:
Kažkaip įtariau, kad mes su Giedre esame vieną dieną gimusios, nes užmačiau pernykščius sveikinimus rugs. 14-tą :)
Iš tiesų, Silvija, nors ir gimusios esame vieną dieną su Giedre, bet esame savotiškai skirtingos, nors panašus bruožas - tiesmukumas mus abi sieja. Mes abi žodžių į vatą nevyniojam   ;D

Aš taip pat tave, Giedre sveikinu. Linkiu tau gražaus rudens ir kuo daugiau malonių akimirkų.

Homo viator, piešinukas nerealus  :thumbup: Ačiukas  :happy: Pasirodo turime savo tarpe dar ir nuostabių menininkų  :celebrate:

Giedrė

Super piešinukas. Ačiū :thumbup: O aš net neįtariau, kad mes su Augucka tą pačią dieną gimusios. Matai, kaip būna :D.

Silvija

Šiandien meldžiuos, kad Dievas palaimintų Vitalijos gimtadienį :)

Kaip kažkada yra sakęs mūsų Viešpats, kad nei vienas brūkšnelis anei raidelė neišnyks iš Testamento, taip ir mūsų kiekvienas pasireiškimas - ar čia, internetinėj erdvėj, ar gyvenime - paliks žymę, nors ir minimalią, kaip prisilietimas. Taigi, net prisiregistruodami į TR forumą, mes tai jau padarome ;)

Varlė keliauninkė

Su visu jusu svente, sventieji! :-)

Giedrė

Sveikinu Silviją su vardadieniu.  :thumbup:

Diak. Tomas M.

Prisidedu prie sveikinimų!  :celebrate:

Būčiau pražiopsojęs, gerai, kad pagavai, Giedre ;)

Beje, sužinojau įdomų dalyką apie Šv. Silviją - moterys meldžiasi Šv. Silvijai, prašant sėkmingo gimdymo. Įdėjau prie mūsų šventųjų specialybių. Taip pat, ji buvo Šv. Grigalijaus Didžiojo motina, susišaukia su Šv. Augustinu ir Šv. Monika.