• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 18:15:55

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Birželio mėnesį meldžiamės

Pradėjo Silvija, birželio 01, 2013, 11:44:22

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

kukulis

Citata iš: Tikintysis  birželio 02, 2016, 09:13:01
   Dėl žilo plauko, tai turėjau omeny, kad - kai daugiau gyvenimiškos patirties turėsiu... Tarkim dar nepribrendau iki bendros maldos... Mano charakteriui tinka "Tikroji Malda" Mt 6: "...eik į savo kambarėlį..."...
   Man su teta užtenka per Kūčias Tėve Mūsų ir Sveika Marija sukalbėti prieš vakarienę... Kiti žiūri kaip į idiotus :D Kaip ir sakiau, manau labai priklauso kokioje aplinkoje pats esi.
    O šiaip galbūt su panašiais bendraminčiais, jei kartu meldžiamasi, tiesiog pabandyti prikalbinti kartu melstis ir kitas maldas... Net nenutuokiu kas vyksta tikinčiųjų bendruomenėje... Ir iš tikro didelio noro ten patekti neturiu.

Mažiau žiūrėk, kaip kiti į tave žiūri  :thumbup:

Aš kai atsiverčiau, tai negalėjau nusėdėti, kaip norėjosi eiti ir su kuo nors bendrauti, dalintis ... linkiu kad ir tau taip atsitiktų  :celebrate:

Diak. Tomas M.

O dabar jau gali nusėdėti? Gal vėl reikia atsiversti? :D

kukulis

Dėl nusėdėjimo, tai pastaruoju metu chorui daug laiko atiduodu.  8)  O dėl dalinimosi, tai dar reikia pagalvoti :D

Silvija

Šeštadienį, birželio 11 dieną, Popiežiškoji krikščionių vienybės taryba kviečia maldai į šv. Pauliaus už Mūrų baziliką Romoje. Šios maldos intencijose yra ortodoksų  Susirinkimas, turintis prasidėti birželio 19 dieną. Ir jos tikrai reikia, matant pastaruoju laiku tarp ortodoksų išryškėjusį tokį pozicijų išsiskyrimą, jog nemažai kas pradėjo svarstyti, kad Susirinkimas gali būti paralyžuotas ar net visai atšauktas.
Tokie pareiškimai skamba ypač pesimistiškai tų pastangų, kurios buvo sudėtos ortodoksų  Susirinkimui paruošti, fone. Jau XX amžiaus pradžioje kai kurie ortodoksų vyresnieji prabilo apie poreikį ortodoksų Bažnyčioms susitikti, kalbėtis, išspręsti kai kuriuos klausimus, suformuluoti bendrą požiūrį. Prieš gerą pusę amžiaus buvo pradėti konkretūs Susirinkimo paruošimo darbai – svarstomos temos, pateikiami pamatiniai tekstai. Tačiau Susirinkimo nepavyko sušaukti ir viena iš pagrindinių priežasčių buvo ta, kad daugiau nei pusė iš 14 jame dalyvausiančių Bažnyčių buvo sovietinio bloko viduje. Žlugus blokui ir pasikeitus aplinkybėms, organizaciniai darbai vėl buvo atnaujinti, ypač nuo 2008 metų, vis labiau įsibėgėjo. Galų gale šių metų pradžioje aukščiausio, patriarchų lygio susitikime buvo paskelbtos Susirinkimo temos, jas lydintys tekstai, data ir vieta, Kretos sala Graikijoje. Ortodoksų spaudoje buvo konstatuota, kad jau per tūkstantį metų nebuvo tokio plataus ir reprezentatyvaus ortodoksų Bažnyčių susitikimo.

Tačiau pastaruoju metu susikaupė nemažai veiksnių, kurie verčia abejoti Susirinkimo sklandžia eiga.
(...)

http://lt.radiovaticana.va/news/2016/06/08/ortodoksų_susirinkimą_temdo_bažnyčių_nesutarimai/1235482