• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gruodžio 06, 2023, 20:16:36

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Paskutiniai įrašai

Puslapiai 1 2 3 4 5 ... 10
21
Bendros diskusijos / Ats: Susipažinkime! Skyrelis s...
Last post by Kaštonas - kovo 14, 2021, 16:31:07
Labas, prisijungęs.
22
Dvasinio meno ir muzikos klubas / Ats: Ivairūs muzikos kūriniai
Last post by Lukas - kovo 13, 2021, 11:52:18
Puikių kūrinių radau, įdomu kodėl kai kurie ištrinti?
23
Bendros diskusijos / Ats: Susipažinkime! Skyrelis s...
Last post by Lukas - kovo 13, 2021, 04:57:00
Laba diena,labas vakaras.
Esu vienišas katalikas tarp drungnų arba netikinčių asmenų. Liūdna,kad neturiu giliai tikinčių,arba bent kurie domisi,kad turėčiau su kuo bent retkarčiais pabendrauti.
  Visas mano asmeninis ryšys su Dievu ir su tikinčiaisiais yra tik per Marijos radiją arba internetas: youtube ir kiti internetiniai resursai. Gyvo bendravimo neturiu. Čia su jumis bus toks pat virtualus ryšys. Bet man labai reikia tikėjimo žinių, taikių diskusijų, gilinimosi į tikėjimo Tiesas. Čia yra ir mano daug kaltės, kadangi dirbu keliuose darbuose, turiu pareigą išlaikyti šeimą, dukra studentė Vilniuje ir 9 metų sūnus.Nemažai turiu įsipareigojimų, bet su Dievo pagalba viskas vyksta sklandžiai.
 Šiuo metu esu gerbėjas (fanas) Marijos Valtortos regėjimais. Taip pat esu fanas s. Faustinos, šv.Pijaus iš Petrielčinos ir daug kitų Dievui pasišventusių žmonių. Pavyzdžių kuo sekti turiu pakankamai.
 Tai toks bus trumpas mano prisistatymas. Norėčiau prie jūsų prisijungti, kaip prie bendraminčių bendrijos, kad nesijausti vienišas, užsidaręs su savo pamąstymais krikščionis.
24
Sudėtingi pokalbiai / Ats: New age "tiesa" kas mes e...
Last post by kotletas - vasario 04, 2021, 11:22:12
Citata iš: Diak. Tomas M.  vasario 03, 2021, 02:08:52Turiu visgi nuliūdinti tave, nėra satanistai nebent neinicijuoti, bet tie new age atstovai, kuri žino, ką daro yra tikri satanistai.
Aš kaip tik vakar, užvakar (iškart po savo žinutės parašymo), šiandien rimtai apie tai svarsčiau ir pats padariau tokią išvadą, kad jie, nors ir negalvoja, kad tokie yra, kad garbina blogio jėgas, bet jie vis tiek garbina tą padarą (dar prieš perskaitant tavo žinutę). Tad nesijaučiu nuliūdintas. Jaučiuosi, kad kaip tik man teko garbė ir malonė suvokti, kaip viskas yra iš tikrųjų čia. Nuoširdžiai dėkoju, kad man atvėrei dar daugiau tiesos. Visą gyvenimą buvau iš tų žmonių, kurie labai stipriai norėjo teisingumo, tiesos. Bet tos absoliučios, kuri pranoksta bet kokio žmogaus galimybes, suvokimą, man nerūpėjo pačiam iš savęs būti teisiam ir atrodyti kažkokiam geram, mielam, didingam, o tiesiog būti tarsi tos tiesos nešėju, kad ir kokia ji bebūtų.

Citata iš: Diak. Tomas M.  vasario 03, 2021, 02:08:52...kad visuotiniame new age susirinkime jie bandė išsikviesti į pasaulį antikristą ir ta paprasta moteris jiems sutrukdė...
Dabar jie dar gudriau tą bando padaryti. Siūlau rimtai pasižiūrėti į Kim Michaels. Iš jo nerasi tokių siekių bent jau dabar (gal vėliau, bet panašu, kad praeiti judėjimai tiesiog buvo tarsi mokymasis suprasti, kiek patiklūs dar esame). Jo judėjimas nėra didelis, bet tokio psichologinio manipuliatoriaus kaip šis asmuo dar nesu matęs. Pradžioje atrodė, kad jis tiesiog naiviai tuo tiki, kad galbūt bando atnešti naujų idėjų į šį pasaulį religijoje. Bet iš tiesų tai yra gal net demonas, veikiantis per jį. Man teko klausytis jo diktavimų. Bandžiau būti atviru protu ir karts nuo karto matydavau tokias vizijas, kad tarsi kažkokia pikta dvasia bando per jį kalbėti. Jeigu domina, štai link'as: ascendedmasteranswers.com , kimmichaels.info , askrealjesus.com (šitas garsiausias iš tos serijos).

Beje, mano žmona buvo rimtai įklimpusi į tą judėjimą. Pats tą irgi studijavau, bet įklimpusiu nebūčiau vadinęs. Tiesiog klausiau tokių raktažodžių kaip "kvestionuok ir šitus mokymus". Na tai ir kvestionavau juos, kas po to, kaip paaiškėjo, jiems itin nepatiko, nes kvestionavime, pasirodo, neturiu jokio "aukšto sąmoningumo" standarto, o tiesiog ėmiau ir pakvestionavau. Tai tokiu būdu savo žmoną iš ten ištraukiau, save irgi ir dar keletą ar kelias dešimtis žmonių. Tikslaus skaičiaus nepasakysiu, bet iš to, kiek asmeninėmis žinutėmis rašinėjo per FB po tam tikrų pastebėjimų, panašu, jog suabejojusių tuo buvo nemažai žmonių.

Citata iš: Diak. Tomas M.  vasario 03, 2021, 02:08:52...kad tai daro tarsi vedamas ar padedamas Jėzaus ir Švč. Mergelės Marijos
Ta "Marija" ten, panašu, yra tai, ką visokie spiritistai, paaugliai, pasidomėję tuo, pavadina kruvinąja Mere. O dėl "Jėzaus" tuose "mokymuose" tai... Joks ten "Jėzus". Ten kažkoks demonas irgi bus.

Tad kaip čia išeina? Išeina, mes esame dvasiniame kare? Jeigu taip, tada turėtume kažką daryti, ar ne? Bet ką galėtume padaryti, jog nutiktų taip, kad visas "New Age" būtų sunaikintas? Ir aš kalbu ne apie tų žmonių sunaikinimą (tie žmonės yra tiesiog paklydę, jie yra irgi Dievo sūnūs ir dukros, paklydusios avelės), o apie šitų judėjimų pašalinimą iš visuomenės, jog, atėjus paskutinėms egzistencijos akimirkoms, velnias iš šio pasaulio nepaimtų absoliučiai nieko, kas priklauso Dievui. Tad ir domina, ką galime visi dėl to padaryti.

Iš tikrųjų tai mane pykdo, kad aš tuos mokymus studijavau ir kurį laiką buvau tuo patikėjęs. Kas kad kritiškai? Bet praktikas taikiau, reiškia, atidavinėjau dėmesį tiems padarams, kurie neigia Dievą, mūsų visų Kūrėją, Absoliutą, be galo mylintį mus visus. Tad išeitų, jog išdaviau pats iš savęs Dievą, nors ir atrodė, kad to gal ir nedarau. Bet padariau tai. Ir tuo pačiu metu matau nemažai žmonių, pažįstu jų nemažai, kurie irgi taip pat tiki, jog čia kažką gero daro, o realiai išduoda Patį Dievą, Dangaus ir Žemės sutvėrėją, kuris mums dovanojo savo vienintelį sūnų, Jėzų Kristų iš Nazareto, kuris savo auka nuplovė mūsų visų nuodėmes ir sudarė sąlygas mums tapti teisiems prieš Dievą vėl.
25
Sudėtingi pokalbiai / Ats: Universalus mokymas
Last post by kotletas - vasario 04, 2021, 11:03:46
Citata iš: Silvija  vasario 03, 2021, 03:00:13Jei Dievo nebūtų, nebūtų ir Dvasios, kurią kūrimo procese Jis įpūtė žmogui. Todėl mes negalime teigti kas būtų, jei (ne)būtų. Mes gyvi tik šv. Dvasia.
Tada išeitų, kad mes ne tik kad gyvi nebūtume, nesirašinėtume, nejudėtume, bet tiesiog nebūtų nieko, dėl ko būtų verta išvis kažką daryti. Na bet čia painiojimas dar. Bandysiu paprasčiau: Nesant Dvasiai, mes negalėtume rankos, kojos pajudinti, negalėtume net galvoti apie tai. Tiesiog mūsų visiškai nebūtų.
26
Sudėtingi pokalbiai / Ats: Universalus mokymas
Last post by kotletas - vasario 04, 2021, 10:55:30
Citata iš: Diak. Tomas M.  vasario 03, 2021, 02:32:24<...>
Ačiū už pastebėjimus. Šitaip sudėliotas tekstas įveda gerokai daugiau aiškumo. Prisiminus būtent istoriją, tas matosi pakankamai akivaizdžiai. Tik pastebėsiu, jog Rusijos komunizmo aukų skaičius, jeigu kalbėsime apie mirtis, yra dar didesnis nei 20mln. Tiek žmonių žuvo per Antrąjį pasaulinį karą. O iki tol buvo Holodomoras, pražudęs dar milijonus žmonių, taip pat badas, trėmimai, baudžiamosios psichiatrijos taikymas. Aukų gali būti ir 50mln., bet mažiausiai 30mln. tikrai yra. Tiesiog aukų yra tiek daug, jog istorikams nustatyti tikslų jų skaičių dabar būtų ypač keblu. Pavyzdžiui, jeigu išnaikino visą giminę, jos pažįstamus, tai jau gali būti vien čia 1000 žmonių. Ir niekas apie tai nebepapasakos. Taip pat prie sunkumų prisideda ir dabartinė Rusija su savo siekiais atkurti neostalinistinį mentalitetą, kas trukdo objektyviai ištirti faktus. Pavyzdžiui, yra filmas "The Chekist (1992)" (https://www.imdb.com/title/tt0103949/), neblogai parodantis sovietų vykdytus nusikaltimus ir jų beprasmiškumą. Dabar sunku įsivaizduoti, jog kas nors leistų Rusijoje kurti tokį filmą.

Dėl Dievo pažinimo tai yra kita. Nežinau, ar galiu teigti, kad pažinau Dievą. Abejonių yra vis dar daugybė. Bet atrodo, jog tam tikros abejonės dingo. Pavyzdžiui, kalbant apie šiuos mokymus, aš pripažįstu, kad juos studijavau. Ir gan rimtai. Nebuvau kaip fanatikas, kritiškai į juos žiūrėjau, bet po to per Google nusprendžiau pasidomėti, kaip žmonės tokiuose mokymuose tampa "pasiuntiniais". Nieko realiai kalto iš tos pusės, jog neieškojau kažkokio kompromato apie konkrečius mokymus ar juos skleidžiančius mokytojus. Tai yra, neturėjau jokio tikslo juos piktybiškai nurašyti, tiesiog domėjausi. Ir po to radau šią nuorodą - http://lightofchristtruth.com/Asc_masters/main.html . Joje kaip ir pasidarė aišku, kaip elgiasi iš tikrųjų tas "pasiuntinys" būtent tų mokymų, kurie šioje temoje ir yra reklamuojami. Aišku, iškart jo nenurašiau. Pasidomėjau ir dar nemaža dalimi šaltinių (tiek krikščioniškų denominacijų, tiek kitų judėjimų, susijusių su "New Age"). Bet prie ko teko prieiti (o gal buvau labiau atvestas?) Kad turiu rinktis. Jeigu taip grubiai pasakyti, tai pasirinkimas atrodytų taip: "Va tau š yra padėtas prieš nosį. Ir spręsk, ar tai smirda, ar ne". Tai aišku, kad smirda ir po to kažkaip klausimų nebekilo, kad ten yra melas. Po to dar pasidomėjau ir supratau, kad tos būtybės, kurios save vadina "pakylėtaisiais mokytojais", yra piktosios dvasios, apie kurias daug parašyta yra ir Biblijoje.

Tai nežinau apie pažinimą. Kažkokį Jo aspektą galbūt pavyko pažinti ir patirti, bet Jo visą esybę suvokti, pažinti ir patirti? Ar tai išvis yra įmanoma? Dabar matau, kad tai rašiau prieš kelis mėnesius. Ir tada buvo kiek kitoks matymas. Kad galima, tai greičiausiai taip, nes tai, kiek suprantu, yra paties Dievo sprendimas. Jeigu Jis taip nuspręs, tai turėsiu ir priimti šį Jo sprendimą, tik mano pasirinkimas bus Jį arba priimti, arba ne. Tai yra, atrodo, kad laisva valia veikia būtent taip. Žinai visą tiesą ir tuo metu renkiesi arba tiesą, arba šią tiesą ignoruoti. Bet ką aš pastebėjau dar su tais mokymais? Pastebėjau kelis dalykais:
1. Tie mokymai labai painioja. Pavyzdžiui, viena iš iškeliamų idėjų yra "dualizmas" ir būtinybė "pakilti" virš to. Vienas iš paprastų pavyzdžių "dualizmo" yra skirstymas į gėrį ir blogį. Tai man tas jau sukėlė įtarimą. Kiek pats patyriau, kiek domėjausi, visada tikėjau ir netgi, sakyčiau, žinojau, kad turi būti kažkokie universalūs moralės dėsniai, kurie yra virš bet kokių žmogaus įsivaizdavimų. O čia jau aiškina, kad net tikėtis to nėra tikslinga. Ir kur tai veda? Tai veda į moralinį reliatyvizmą. Na kartais pameluoti yra gerai, kartais yra visai nieko tokio ir pasisavinti kažką iš valstybės, kai dirbi tokioje tarnyboje. Arba nieko blogo pasisavinti labai turtingo žmogaus nuosavybės dalelytę be jo žinios, nes juk jis ir taip turtingas, net nepastebės, o va man reikia gi valgyti, gi gyventi ir pan. Užuot sėkus pasitikėti Dievu, kuris davė daugybę pažadų per Bibliją mums visiems ir nei vieno iš jų niekada neketina atsiimti. Dar pavyzdys su vogimu iš valstybės ir tuo pačiu visuomenės. Neretas policininkas mėgsta pabūti "stogu" prostitucija besiverčiančioms merginoms ir moterims, nors jo užduotis turėtų būti vykdyti nustatytą įstatymą, kuris demokratinėse visuomenėse paprastai yra mūsų pačių interesų kombinacija rašytine forma. Jis gal ir nėra tobulas, bet argi ne Jėzus mums paaiškino ir parodė, kad turime imperatoriui (carui/ciesoriui) atiduoti tai, kas yra jo? Grįžtant prie "dualizmo", galima rasti ir gerų taškų. Jeigu patys imsime pagal save apibrėžinėti gėrį ir blogį, iš to nieko gero nebus, nes tapsime blogio jėgų aukomis ir patys kentėsime dar labiau. Bet tai tik vienas teisingas teiginys. Visa kita yra melavimas ir painiojimas. Kad pamaišys kažkas kažkiek tiesos su melu, tai mišinys, remiantis net ir logika, tebus tik melas.

2. Toliau. Tęsiant apie "dualizmą", keliama idėja, kad šičia mes niekada negalime žinoti absoliučios ir tikros tiesos. Ir siūlau paskaityti kritiškai būtent šį atsakymą, kuris atėjo iš "paties Jėzaus" (kabutėse, nes čia tikrai joks Jėzus Kristus iš Nazareto, o kažkoks demonas greičiau): https://ascendedmasteranswers.com/does-jesus-support-the-death-penalty/ . Jis čia pasakoja, kad neva kai kuriame kontekste mirties bausmė yra gerai, o kai kuriame - jau ne. Bet ar tai kartais nėra nesąmonė? Kiek suprantu iš Biblijos, kam mirti, o kam ne sprendžia tik pats Dievas, o ne mes su savo įsivaizdavimais. Iš to reikštų, kad mirties bausmė yra tiesiog įsakymo "Nežudyk" pažeidimas ir nieko daugiau. Savo Įstatymą Dievas mums davė ir to turime laikytis besąlygiškai. O be to, yra daugybė atvejų, kai budeliai po to, negalėdami pakelti tos naštos, patys ima ir nusižudo. Dar daugiau, JAV statistika rodo, kad valstijose, kuriose nėra mirties bausmės, yra kur kas mažesnis itin žiaurių nusikaltimų kiekis negu tose, kur mirties bausmė egzistuoja. Tad ar tokie pavyzdžiai mums nerodo, kad Dievo Įstatymas yra ne šiaip žodžiai, o nenugalima jėga, veikianti per Šventąją Dvasią? O čia pasakoja maždaug, kad nu, jeigu visuomenė yra mažiau pažengusi, tai galima tą ir toleruoti. Negalima. Atleisti už padarytas klaidas galima, bet to toleruoti tikrai ne.

3. Tada yra tokia knyga, kurią teko skaityti iš šitų mokymų: https://www.amazon.com/Lives-Lucifer-Satan-Hitler-Jesus/dp/8793297440 . Jeigu kam įdomu, galiu pagaminti iš jos PDF'ą. Bet siūlyčiau tai skaityti labai kritiškai ir remtis tikru mokymu, o ne bandyti rasti būdų tai pateisinti. Čia jokio pateisinimo nėra. Iš esmės šios knygos tikslai paprasti:
a) Jėzus Kristus iš Nazareto nebuvo be nuodėmės. Jis ir pyko, ir nervavosi. Nu ok, Dievas irgi gali pykti už mūsų daromas nesąmonės, bet jis tą darys dėl mūsų, o ne dėl Savęs. Na bet tuo nesibaigia. Pasirodo, "Jėzus" buvo nepasotinamas sekso ištroškęs maniakas, kuriam reikėjo vykti į vienuolyną, kad jis atsikratytų savo priklausomybės nuo sekso. Ten sutiko Mariją Magdaleną, su kuria po to ir seksavo, ir krūvos vaikų susilaukė. Ten yra ir daugiau nesąmonių, bet man tai kažkaip sukėlė tokį pasipiktinimą, jog Jėzų nuleido iki kažkokio tai menkaverčio žmogeliuko, kai aš iš savęs, nors ir nebūdamas religingas daugybę metų, abejojantis, bet būtent Jėzų matęs kaip pavyzdį, išgelbėtoją mums visiems. O čia bando nutolinti ir sužaisti su mūsų pasipūtimu.
b) Tada tarp žydų rabinų ten buvo kažkokia paties Liuciferio reinkarnacija, kuri norėjo sunaikinti Dievo sūnų, ir maskavosi žydų rabinų vadovu. Na taip, racijos yra - juk karalius Erodas visus berniukus naujagimius norėjo išnaikinti. Bet kažkaip pamirštama pasakyti, jog Juozapui (kuris, beje, pagal tą knygą dabar yra "pakylėtasis mokytojas" Saint Germina) ir Marijai (pagal tą ir kitas knygas ji dabar yra "pakylėtoji mokytoja" Marija, bet turiu nuojautą, jog tai iš tikrųjų yra kažkokia būtybė, kurią spiritistai linkę vadinti "kruvinąja Mere", t.y. realiai piktoji dvasia). Bet pamirštamas toks "mažytis" dalykėlis. Liuciferio ten nebuvo. Liuciferį Dievas besąlygiškai mylėjo, jis jį priėmė kaip savo sūnų, tobuliausią savo kūrinį. Ir kai Liuciferyje buvo atrastas pasipūtimas, išdidumas, tada tas Liuciferis iškart virto tuo, ką mes dabar vadiname Šėtonu, velniu. Kitaip sakant, Liuciferio nei tada nebebuvo, nei dabar jis egzistuoja.

4. Aiškina, kad Biblija buvo pakeista, perrašyta daugybę kartų pagal kažkokius politinius ankstyvosios Bažnyčios tikslus. Na tai aš iškart logiškai mąstyčiau. Jeigu ta ankstyvoji Bažnyčia būtų uždusinta velnio kaip jie bando įrodinėti ir aš būčiau jų vietoje, aš pirmiausia bandyčiau Biblijoje perrašyti absoliučiai viską ir aiškinti, kad nuo pat pradžių net ir Adomas ir Ieva norėjo, jog būtų sukurta mano kažkokia bažnyčia, jie apie tai pranašavo nuo pat nuopuolio, nes norėjo būti išgelbėti pvz. Bet to nėra. Konkrečiai apie Romos Katalikų tikėjimą ten nieko nėra, apie jokias kitas Krikščionių denominacijas ten nieko nėra. Tai vien tokie pastebėjimai rodo, kad Biblija nebuvo specialiai keista ir kokie nors pakeitimai įmanomi per vertimus iš vienų kalbų į kitas, bet tie pakeitimai būtų tokie smulkmeniški, jog visos esmės nepakeistų. O va AM "mokytojai" aiškina, kad čia buvo padarytas sąmokslas per Nikėjos susirinkimą. Ir, aišku, jie "pamiršta" tą faktą, jog archeologai yra atradę ne vieną ir ne du rankraščius tų pačių tradicinių Evangelijų ir kiekvienoje iš jų rado, kad tiek tada, tiek dabar yra užrašytas tas pats Dievo žodis. Ir kitas klausimas. Ar Dievas tikrai leistų iškraipyti Jo žodį?

5. Labai stipriai kaltina Krikščionybę, žmones, kurie tiki tuo ir stengiasi gyventi pagal Jėzaus Kristaus iš Nazareto mokymą. Aiškina, kad jie yra atsilikę, žemos sąmonės būsenos ir dėl to klysta. Čia siūlau tikraisiais vardais vadinti - jie mano, kad esame kvaili, nepakankamo proto. Ir taip, kažkiek jie teisūs - velnias yra be galo gudrus, taip pat veikia mus milijonus metų. Bet ar velnias yra gudresnis už Dievą? Tikrai ne. Na galima ir toliau klausinėti, gilintis, bet užduosiu vieną paprastą klausimą. O kodėl jie taip sureikšmina Krikščionybę? Kodėl būtent Krikščionybė yra jų taikinyje? Ar nebus taip, jog būtent Krikščionybė yra ta religija, kuri ir yra arčiausiai Dievo ir turi realią galimybę žmones išvaduoti nuo velnio pančių? Islame, Induizme tokio puolimo nėra, nes jie netiki Jėzumi Kristumi iš Nazareto. Bet kas su tikruoju vieninteliu Jėzumi įdomu? Ogi tai, kad jis nesirinko mūsų pagal religijas. Jis pasirinko mus visus išgelbėti.

6. Tolina žmones nuo tikrojo Jėzaus Kristaus iš Nazareto. Čia būtų išvada iš 1, 2, 3, 4 ir 5 punktų.

Na ir galiausiai duosiu dar vieną pastebėjimą. Kiek suprantu, Krikščionių daugumai tokie "mokymai" retai kelia susidomėjimą. Ir sakyčiau, kad galbūt ne visai gerai darome, jog tai ignoruojame. Kas atrodo akivaizdu ir tiesa mums, nereiškia, kad kiti žmonės tą taip pat suvoks. Ir reikėtų vertinti dar ir tai, kad dabar "New Age" judėjimai pritraukia daugybę žmonių. Ir jeigu tai vyksta, reiškia, kažkur yra mūsų kaip visuomenės spraga, kad blogio jėgos gali taip lengvai manipuliuoti žmonėmis, milijonais jų. Pažįstu vieną moterį, kuri patyrė persileidimą. Kai ji ėmė matyti persileidimo simptomus (kraujavimas), logiška būtų jai iškart kviesti greitąją pagalbą arba prašyti, kad vyras, koks kitas giminaitis ją kuo greičiau vežtų apžiūrai. Bet ji ką sugalvojo? "Kraujuodama kalbėsiu šaukinį Arkangelui Mykolui pagal tuos mokymus, nes tikiu, kad jis mane išgelbės". Tas jai užtruko apie 15-30min. Ir tai yra laiko tarpas, kuris galėjo būti lemiamas vaikui išgelbėti ir užtikrinti, kad nėštumas toliau vystytųsi įprasta eiga. Gal ir būtų nepavykę išgelbėti, bet, jeigu kažkada suvoks padarytas klaidas, ji save itin stipriai kaltins dėl to, nes pamatys, kad nepadarė visko, ką iš tikrųjų galėjo padaryti. Kai kurie žmonės dėl tokių dalykų ir nusižudo. Tad galima nebent prašyti Dievo malonės ir melstis jam, nes neįsivaizduoju, kaip pats žmogus iš savęs tokioje situacijoje išsikapanotų.
27
Sudėtingi pokalbiai / Ats: Universalus mokymas
Last post by Silvija - vasario 03, 2021, 03:00:13
Jei Dievo nebūtų, nebūtų ir Dvasios, kurią kūrimo procese Jis įpūtė žmogui. Todėl mes negalime teigti kas būtų, jei (ne)būtų. Mes gyvi tik šv. Dvasia.
28
Sudėtingi pokalbiai / Ats: Universalus mokymas
Last post by Diak. Tomas M. - vasario 03, 2021, 02:32:24
Citata iš: kotletas  rugsėjo 18, 2020, 17:53:21Siūlau įsivaizduoti situaciją - Dievo tiesiog nėra. Nejaugi tada elgtumeisi ne pagal Jo įstatymą vien todėl, kad Jo nėra? Na taip, tada nebūtų, kam Įstatymo ir paskelbti. Bet ar dėl to, kad Įstatymas nėra paskelbtas, eitum žudyti žmonių ir tai teisintum? Arba vogti, prievartauti. Ar kažką kito amoralaus daryti. Kažkaip manau, kad to nedarytum, nepriklausomai nuo to, ar yra Dievas, ar Jo nėra.

Tu žvelgi į situaciją per asmeninę prizmę. Kadangi tu pažinai Dievą, tau sunku įsivaizduoti, kaip galima nusidėti, bet tiesiog pažvelk į Rusijos komunizmo istoriją (~20 mljn. aukų), tuomet fašizmo istoriją, tuomet Ruandos ir t.t. Jei žmogus atmeta Dievo įstatymą, jis tampa pavaldus savo žemiesiems instinktams, kurių įgyvendinimas ir tampa naujuoju įstatymu, reguliuojančiu gyvenimą. Kaip viena rusų roko žvaigždė apibūdino po savo atsivertimo: "Dievas davė 10 įsakymų, kad atskirti žmogų nuo žvėrių".
29
Sudėtingi pokalbiai / Ats: New age "tiesa" kas mes e...
Last post by Diak. Tomas M. - vasario 03, 2021, 02:08:52
Citata iš: kotletas  vasario 02, 2021, 08:49:09Mes nesame dabar tobuli, todėl tikrai nereikia pykti, kad jie klysta. Bet kuriuo atveju jie juk nėra kaip satanistai, kurie garbina velnią. Net ir atlikinėdami savo praktikas, jie gi ne velniui meldžiasi ar ką jie ten daro. O tai rodo, kad jie nori sukurti ryšį su Dievu, tik netiki, kad tą ryšį sukurs per kokią nors Krikščionybės atmainą.

Turiu visgi nuliūdinti tave, nėra satanistai nebent neinicijuoti, bet tie new age atstovai, kuri žino, ką daro yra tikri satanistai. Yra labai įdomus interviu su viena metodiste iš Detroito, kuri tapo mėgėja detektyve ir infiltravo į new age judėjimą jam dar tik formuojantis. Jei supranti angliškai, bus įdomu pažiūrėti, nes istorija yra labai įdomi, bet jei ne, tai viskas baigėsi tuo, kad visuotiniame new age susirinkime jie bandė išsikviesti į pasaulį antikristą ir ta paprasta moteris jiems sutrukdė... Kai įsigilini į okultinį pasaulį, supranti, kad tos srovės, sektos ir pan. t.y. tiesiog atskiros to pačio plano dalys, kaip kariuomenėje - yra pėstininkai, yra kavalerija, yra artilerija, yra dezinformacijos skyrius... taip ir blogio plane new age, raganos, satanistai, masonai ir t.t. veikia išvien, nors gal kai kurie to ir nesupranta. Kas dar įdomiau, kad new age judėjimas yra iš esmės politizuotas, neabejotinai blogis naudoja okultizmą kaip pagalbinį sparną dabartiniams įvykiams įgyvendinti (t.y. The Great Reset), o juk ta moteris kalbėjo 2006 metais!


https://www.youtube.com/watch?v=fbULRllBSVk&list=PL45vV7Hidr_4Or_-67H_7bkrFGlI64VRb&index=1


https://www.youtube.com/watch?v=5sT0QR3f4Zo&list=PL45vV7Hidr_4Or_-67H_7bkrFGlI64VRb&index=2

Citata iš: kotletas  vasario 02, 2021, 08:49:09Ir jeigu jie į tai nereaguoja, na tai tada kiekvieno pasirinkimo reikalas. Aš asmeniškai jau tylėčiau, nes, jeigu žmogus negali diskutuoti net logika remdamasis, tai kaip aš jį įtikinsiu? Gąsdindamas pragaro ugnimi? Neturiu tokio tikslo kažką gąsdinti. Juo labiau, ir gąsdinimai tokių neatmuš nuo klaidų. O sustiprinti gali. Tad galima protingai tai ignoruoti ir, dar kartą pakartosiu, pasitikėti Dievu.

Mano keli pažįstami žmonės labai rimtai įklimpę... aš juos pažįstu, jie turi geras širdis ir jų sąmonėje jie nori daryti gera žmonėms... okultizmo būdais, reiki, raganavimu... vienas žmogus net mano, kad tai daro tarsi vedamas ar padedamas Jėzaus ir Švč. Mergelės Marijos... labai liūdna... toks jausmas kad dabar pasaulyje tikrai siautėja demoniška disorientacija, kai žmonės absoliučiai paklydę.
30
Sudėtingi pokalbiai / Ats: New age "tiesa" kas mes e...
Last post by Silvija - vasario 02, 2021, 13:13:10
Labai seniai jau buvo judinta ši tema, todėl taip sureagavau. Dabar gi žiūriu, gal be reikalo :ashamed: Perverčiau viską nuo pradžių - tikrai, ši diskusija vyksta išimtinai su jos autoriumi, todėl kaip ir savaime suprantama, su kuriuo Donatu.

Atsiprašau.
Puslapiai 1 2 3 4 5 ... 10