• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gruodžio 02, 2023, 05:52:04

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Malda džiazo muzikos keliu

Pradėjo Kornelijus P., rugpjūčio 17, 2015, 16:32:56

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Kornelijus P.

Sveiki, mielieji, norėčiau su Jumis pasidalinti albumu ,,A Love Supreme". Tai laisvojo džiazo muzikos stiliaus atsovo, John Coltrane (Džono Koltreino) sukurta malda Dievui.
Turbūt nedaugelis domitės džiazu, taigi, sukursiu šią temelę, kurioje dėsiu muzikantus, kurie meldžiazi per muziką, ne bet kam kitam, o Dievui.

Albumas:

https://www.youtube.com/watch?v=clC6cgoh1sU

Žodžiai:

https://www.youtube.com/watch?v=BmbWRZfOgwc

Na, o čia truputėlis apie patį muzikantą (nerašysiu biografijos, nes jos pilna vikipedijoje, tiesiog aprašysiu kuom šis žmogus yra ypatingas kaip ir jo muzika):
Visą gyvenimą, muzikantas John Coltrane (Džonas Koltreinas) buvo labai pamaldus žmogus. Nuo pat vaikystės lankė juodaodžių bendruomenės bažnytėlę. Tai asmenybė, kuri meldėsi per muziką... viską, ką jis kūrė, dažniausiai tai buvo malda - Aukščiausiajam. Po muzikanto mirties, daugelis jį pradėjo laikyt šventuoju ir įsteigė bažnyčią jo garbei, kur ateina bendruomenė ir meldžiasi tik per muziką.

Bažnytėlė:
http://www.coltranechurch.org/#!mission/c21kz ,,Mūsų tikslas yra išsiūsti pasauliui ,,A Love Supreme" žinutę, skatinti pasaulinę vienybę, taiką žemėje ir skleisti vienintelį, tikrąjį Dievą" (Iš tinkl. cit.: ,,Our mission is to paint the globe with the message of A Love Supreme, and in doing so promote global unity, peace on earth, and knowledge of the one true living God.");

Pridėsiu papildomą jo kurinėlį, sukurtą žiauriai tragedijai atminti, kai KKK(KuKluksKlanas) užbombardavo juodaodžių bendruomenės vaikų bažnytėlę, kuri nusinešė 4 vaikų gyvybes.


https://www.youtube.com/watch?v=saN1BwlxJxA

Taip pat jeigu dar kas nors klausotės laisvojo džiazo, nepatingėkit prisegt ;)  :hug:  [-o<  :celebrate: