• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gruodžio 02, 2023, 05:35:36

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Pop. Pranciškus išleidžia pirmąjį savo pop-rock albumą

Pradėjo Diak. Tomas M., lapkričio 08, 2015, 21:58:52

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Tiems, kas pagalvojo, kad čia bajeris - ne, tai faktas: Pope Francis releases first 'pop-rock' album

Nuomonės internete labai įvairios... nuo:

CitataEven for atheists, this is not only about music, but the message the pope give to us. btw coolest pope ever!

iki

CitataThis is a real failure of rock n roll music and embarassment of Catholic Church at the same time. There is nothing more contradictive than christian rock. Rock n roll is literally the son of what church considers as satan - of rebel, disorder, drug intoxications, individuality and individual thinking and sometimes self distruction and nihilism. By the way, the solos are horrible, and so are vocals and the song in general. That is what happens when people who hate rock n roll try to make it. Ugh.

na o gabaliukus galima išgirsti čia:


https://www.youtube.com/watch?v=hW3azJZNdQM

Pilgrim

Ne jis pirmas tai daro.
ir tai ne įprastinis pop-rock albumas

CitataItalijoje išleista muzikinė plokštelė su popiežiaus Pranciškaus pamokslais. Albumą, pavadinimu "Pabuskite" (Wake up), iš viso sudaro 11 garsiausių pontifiko kalbų, o jos iliustruotos ne bažnytinėmis giesmėmis, o populiariąja ir roko muzika.

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/kitos_pasaulio_naujienos/muzikineje_ploksteleje__popieziaus_pranciskaus_pamokslai/

Augustas

Man asmeniškai patinka Tomo įdėta nuoroda. Ir pačią tokio albumo idėją laikau nebloga. :)

Andrius4

"Terminas Rocking pirmą kartą panaudotas gospel dainininkų Amerikos pietuose ir reiškiantis religinį džiūgavimą. Ankstyvasis rokas turėjo bliuzo, bugi-vugi, džiazo, R&B (rhythm and blues) muzikos elementų, buvo įtakotas liaudies muzikos ir kantri stiliaus. Ieškant senesnių roko šaknų reikia paminėti Five Points rajoną XIX a. vidurio Niujorke. Tai buvo vieta, kurioje pirmiausia maišėsi ritmingi Afrikos šokiai, pritariant Europietiškoms emigrantų melodijoms, daugiausiai Airiškai Jig muzikai.
Penktajame dešimtmetyje žodis rocking naudotas su dviguba reikšme, pagrindinė reikšmė buvo ,,šokis", tačiau su paslėpta ,,sekso" reikšme. Tokios prasmės pavyzdys gali būti Roy Brown ,,Good Rocking Tonight". 1951 m. Klyvlendo (Ohajas) diskžokėjas Alan Freed pirmasis pradėjo leisti tokio tipo muziką savo baltųjų auditorijai; jam priskiriama ir ,,rock and roll" termino sukūrimas.
Pagal kitą versiją pirmasis rokenrolo kūrinys buvo Bill Haley ,,Rock around the clock" (1954 m.). Iš pradžių rokas laikytas, ,,pikta", ,,niūria" ir ,,satanistine" muzika. XX a. septintajame dešimtmetyje rokas išpopuliarėjo kartu su tokiomis skandalingomis ir provokuojančius tekstus kūrusiomis grupėmis kaip The Rolling Stones ir The Who."

Tai tik patvirtina, kad gyvename paskutinioj dienoj. Kaip Sadomos ir Gomoros dienomis. Štai ir šiai dienai, netik, kad turime išplitusi homoseksualizmą pasaulyje, kaip Sadomoi ir Gomoroi. Bet net didžiausios religijos autoritetas ėmė leisti pop-rok albumus, kviesdamas jaunimą prabusti. Juk niekam ne paslaptis, kur yra "rokas" ten ir alkoholis, narkotikai ir seksas. Suprantu, kad jis gal būt nekviečia jaunimo rokuoti, bet jis tai daro per "pop-roką". O jaunimui, tik ir reikia į kažką lygiuotis. O čia toks pavyzdys. Na ir prabudimas laukia. Pasilinksmins demonai.

Silvija

Tai pasakė Andrius, kuris "stovi ant Dievo pranašo" William M. Branham mokymo:

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,1190.msg15575.html#msg15575

Man, kaip ir Augustui, visai patiko ta ištraukėlė, bet vokalinė partija tikrai ne Popiežiaus :)

Andrius4

Nereikėtu taip neteisingai išvedžioti. Aš stoviu ant Dievo Žodžio, o ne ant pranašo mokymo. Dievas per pranašą tik atstato Savo Žodį. Pranašas nieko naujo nemokina, ko nebūtu Biblijoje, nes tuomet būtu apsišaukėlis.

Silvija

Atsiprašau jei netiksliai pristačiau, bet manau skaitantys šią temą turėtų žinoti, kad komentaras šiuo atveju buvo ne RKB tikėjimo išpažinėjo ;).

Beje, Andriau, o tie piešiniai ant sienos tavo namuos, ar jie ne roko muzikantus vaizduoja? Jei taip, tai kokią žinią tie paveikslai jūsų erdvėje perteikia?

Varlė keliauninkė

Citata iš: Andrius4  lapkričio 09, 2015, 11:00:41
Tai tik patvirtina, kad gyvename paskutinioj dienoj. Kaip Sadomos ir Gomoros dienomis. Štai ir šiai dienai, netik, kad turime išplitusi homoseksualizmą pasaulyje, kaip Sadomoi ir Gomoroi.
įdomu, kodėl Sodoma ir Gomora vis dar paviršutiniškai siejama su homoseksualizmu.. gal dėl mūsų pačių sugedimo ar todėl kad taip dabar įprasta.. :-\
Sodomiečių homoseksualizmas tik viena iš versijų
CitataPr 18,20: Senasis Testamentas Sodomos ir Gomoros sunaikinimą vienbalsiai sieja su šių miestų nedorumu, bet skirtingai aptaria to nedorumo prigimtį. Anot šio pasakojimo, kuris yra paimtas iš Jahvistinio šaltinio, Sodomos nuodėmė buvo homoseksualizmas (žr. Pr 19,4-5), žinomas kaip pederastija, bet, pasak Izaijo, jų nuodėmė buvo visuomeninio teisingumo stoka (žr. Iz 1,9-10; 3,9), o Ezekielis ja laiko nesirūpinimą vargšais (Ez 16,46-51), tuo tarpu Jeremijas ją supranta kaip dorovinį visuomenės supuvimą.
http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_Pr_18
o žydų rabinai prideda dar vieną - dėl nesvetingumo Dievas juos sunaikino, t. y. dėl kito/kitokio nepriėmimo. Neveltui prieš Sodomos ir Gomoros sunaikinimo epizodą yra aprašoma kaip Abraomas prie Mamrės ąžuolų pamatė tris pakeleivius,kaip bėgo (!) jų pasitikti, kaip džiaugėsi. Tada aiškesnė pasidaro ir Jėzaus ištarmė Lk 10, 10-12
CitataO jeigu užsuksite į tokį miestą, kur jūsų nepriims, išėję į aikštę tarkite: 'Mes jums nukratome net jūsų miesto dulkes, prilipusias prie mūsų kojų, bet vis tiek žinokite: Dievo karalystė jau čia pat!' Sakau jums: ateis diena, kai Sodomai bus lengviau negu anam miestui.

ps ta ištrauka iš popiežiaus albumo ir man visai patiko :)

Andrius4

Nu, mane jau visi greičiausiai žino, kad aš nesu RKB tikėjimo išpažinėjas :) Kas liečia tuos du pirmus iš dešines piešinius, tai kas gali pasakyti, ar jie vaizduoja roką, ar ne? Pirma aš jų nepiešiau su tokia mintim ir jie yra nupiešti mano iš knygutes(perpiešti). Kaip žinoti, ką tu piešiniu tikrasis autorius turėjo galvoja juos piešdamas. Ir antra, šiuo atveju jie gali nors ir metalo muzika vaizduoti, tai nieko nekeis. Nes jie vaizduoja mūsų praeiti, kai mes dar buvome pasaulyje ir atskirai. Jie galėtu nors ir alkoholikus vaizduoti, nes aš praeiti ir geriau ir rūkiau. Tai kad jie rodo praeiti. Nesu tikras ar Silvija skaitei tą aprašymą prie tu paveikslu, kad aplamai iškilo toksai klausimas?

Kas liečia Sodoma ir Gomora, nerašiau, kad tai buvo vienintele sunaikinimo priežastis Sodomos ir Gomoros. Tiesiog Kristus mini tos miestus kalbėdamas, apie Dievo karalystes dieną. Ir kodėl ir aš sieju tuos miestus su homoseksualizmu? Nes Biblija tai nurodo:

(Pr 19:3-8)  O jis taip labai juos kvietė, kad jie pasuko pas jį ir įėjo į jo namus. Jis tada paruošė jiems vaišes, iškepė neraugintos duonos, ir jie papietavo. 4 Bet jiems dar neatsigulus, miesto vyrai – Sodomos vyrai, jauni ir seni, – visi žmonės iki paskutinio, – apsupo namus 5 ir šaukė Lotui: ,,Kur tie vyrai, atėjusieji pas tave šį vakarą? Atvesk juos mums, kad galėtume juos pažinti". 6 Lotas išėjo pas juos už durų ir, uždaręs už savęs duris, 7 kalbėjo: ,,Maldauju, mano broliai, nesielkite nedorai! 8 Štai aš turiu dvi dukteris, kurios dar nėra pažinusios vyro. Leiskite man jas jums atvesti, darykite su jomis, kaip jums patinka, tik nedarykite nieko aniems vyrams, nes jie įėjo po mano stogo pavėsiu".

Kaip tikriausiai esate pastebėję žodis" pažino" Biblijoje reiškia ir sugulimą, pergulėjimą.

(Pr 4:1) Žmogus pažino savo žmoną Evą, ji pradėjo ir pagimdė Kainą.

Varlė keliauninkė

Na.. Bibliją ir mes skaitom, bet dar norim ir šiek tiek pasigilinti, jeigu tu nieko prieš :)

Apie Bibliją ir žydus yra toks anekdotas:
Šabas, žydų šeima pietauja už stalo. Skambutis į duris.. po to nekantrus beldimas.. Galų gale šeimos galva nenorom atidaro, o ten jehovistai (mūsų atveju žiniukai) ir klausia ar skaitėte Bibliją ? Mes ne tik skaitėme, mes ją rašėme, užtrenkė duris tėvs.

Diak. Tomas M.

Na, bet pacituosiu ir kitą istoriją. Žymus rusų kovotojas prieš sektas Дворкин А.Л. pasakojo, kad kartą skaitė kursą vienos Rusijos dvasinės akademijos seminaristams. Sumanė jis padaryti mažą eksperimentą ir pakvietė kelis atsivertusius į krikščionybę jehovistus diskusijai, bet seminaristams jis to nepasakė, pasakė, tik kad keli jehovos liudytojai sutiko padiskutuoti.

Dvorkino žodžiais tie du buvę jehovistai seminaristus tiesiog sutriuškino dvasiniame plane, buvo beprasidedančios muštynės, tik tuomet jis išdavė savo paslaptį... taip kad nereikia pasikelti ;)

Silvija

Citata iš: Andrius4  lapkričio 09, 2015, 15:42:23
...šiuo atveju jie gali nors ir metalo muzika vaizduoti, tai nieko nekeis. Nes jie vaizduoja mūsų praeiti, kai mes dar buvome pasaulyje ir atskirai. Jie galėtu nors ir alkoholikus vaizduoti, nes aš praeiti ir geriau ir rūkiau. Tai kad jie rodo praeiti. Nesu tikras ar Silvija skaitei tą aprašymą prie tu paveikslu, kad aplamai iškilo toksai klausimas?

Aš esu kitos nuomonės. Mūsų namai - kaip mažosios bažnyčios, ką kabini ant jų sienų - labai svarbu. Tad kilo man klausimas, jei tu taip aršiai nusiteikęs prieš roko kultūrą, kaip viršuje citavai, tai kodėl dar vis tos kultūros atspindžiai yra tavo namuos?  :-\ Žinoma, žmogus keičiasi ir  gręžiotis į praeitį nereikia. Tad juo labiau tai turėtų keisti ir mano namų erdvę, kurioje gyvenu.

Aš taip galvoju. Bet suprantu, kad tu gali galvoti kitaip.

Ir vistik įdomu, ar gyvenime nebeklausai roko muzikos? Neturi jos įrašų? Juk (Vikipedija, iš kurios panaudojai citatą rašo, kad yra daugybė roko atmainų) tos muzikos yra labai įvairios, nebūtinai skatinančios žemuosius instinktus.

Varlė keliauninkė


Andrius4

Citata iš: Silvija  lapkričio 10, 2015, 01:58:46
Ir vistik įdomu, ar gyvenime nebeklausai roko muzikos? Neturi jos įrašų? Juk (Vikipedija, iš kurios panaudojai citatą rašo, kad yra daugybė roko atmainų) tos muzikos yra labai įvairios, nebūtinai skatinančios žemuosius instinktus.

Neklausau jokios muzikos visiškai, tik giesmes ir pamokslus. Aplamai, mane šis klausimas, skatina  papasakoti daugiau apie mūsų bažnyčia( jeigu jums įdomu aišku), nes jus gi kaip ir nieko tiksliai nežinote. Aš tai apie kataliku bažnyčia žinau, aš juk buvau katalikas. Manau tai butu teisinga ir manau turėjau tai padaryti pačioje pradžioje. Todėl jeigu jums įdomu, parašykit kokia nuoroda ir aš galėsiu papasakoti plačiau.

Kaštonas

"nes jus gi kaip ir nieko tiksliai nežinote. Aš tai apie kataliku bažnyčia žinau, "
Et. Vienok keista.
Man tai "kuo daugiau žinau, tuo gilesnis miškas"- suprantu, kad mažai suprantu. Geriausiu atveju trupinuką,  taip kaip ir sakai.
Gal gali ką papasakoti apie katalikų bažnyčią?! Įdomu pasiklausyti žinančių.
Būk geras nepasakok apie kitas bažnyčias nes durnyne atsirasiu.
AČIŪ.

"Todėl jeigu jums įdomu, parašykit kokia nuoroda ir aš galėsiu papasakoti plačiau."
Nesikuklink.
Aš suprantu, kai žinios veržiasi iš it pandoros skrynios, nelabai susivaldysi.
Rašyk čia. Paskui moderatoriai sutvarkys  ;D

Andrius4

Nepyk Kaštone, bet aš visiškai nesuprantu tavo žinutes. Citata iš mano teksto padarei tokia, lig aš viska žinočiau apie kataliku bažnyčia, o jus ne. Paskui rašai, kad nieko nerašyčiau apie kitas bažnyčias ir žemiau jau rašai, kad rašyčiau čia. Todėl, gal tada aš pataupysiu tą "pandoros skrynią" tiem, kam visgi įdomu išgirsti. Nes žmogus greitai yra linkęs susidaryti nuomone ir iš trupinuko, kaip ir sakai, nes gal būt taip patogiau ir nesuka galvos sau, dėl didesnio gabalo. Ir lieka su klaidinga nuomone. Vietoj to, kad stengtųsi sužinoti daugiau, kad žinotu su kuo turi reikalą. Kad galėtu priimti kuo teisingesne išvadą, ar pamatyti kuo teisingesni bendra vaizdą.

Man aplamai, kažkodėl susidarė įspūdis(gal būt klystu), kad jus susidarėte tokia nuomone, lik aš save laikyčiau visažiniu. Tikrai taip nėra, jai jums taip pasirodė. Tiesiog tai, kas man žinoma, rašau tiesiai nevyniodamas į vatą(kaip jus sakot). O ar tai teisinga ar ne, pasimato diskusijos eigoj. Tam ir yra diskusija. Aš irgi daug ką sužinau iš jūsų, nes tikrai man nėra viskas žinoma, tai neįmanoma žmogui viska žinoti. Ir jai pastebėjote aš nelendu i tas svetaines, kur neturiu ką pasakyti, nes nežinau. Niekados nesiveliu į diskusiją, neturėdamas atramos taško. Nepradedu to, ko negaliu tęsti dėl žyniu trukumo. Todėl, aš nesu visažinis ir save tokiu nelaikau.

Kaštonas

Žodžių junginys
Pandoros skrynia
nelaimių šaltinis.
Žodžių junginį sudaro žodžiai:

wiki

"Paskui rašai, kad nieko nerašyčiau apie kitas bažnyčias ir žemiau jau rašai, kad rašyčiau čia."
Andriau, užmesk akį, kokioje temoje esi ir kokiame forume.

"Vietoj to, kad stengtųsi sužinoti daugiau, kad žinotu su kuo turi reikalą."
Turiu tave nuvilti.

Nesusireikšmink.

Diak. Tomas M.

Andriau, su visa pagarba, mes nesame interfaith ar globalaus ekumenizmo forumas. Ekumenizmas Tradicinėje Bažnyčioje yra vieta, kur susitinkama, kad atvesti atgal į vienybę su Šv. Petro Sostu, bet mes nesame tie, kurie galėtų tai padaryti, nebent tu pats to nori.

Čia mes susirinkome gilintis į Vienos Šventos Visuotinės Romos Katalikų Bažnyčios, mūsų visų Motinos ir Mistinio Kristaus Kūno mokymą. Jei tau įdomu, gilinkis kartu, bet mes nemaišome reikalų ir nesigilinam į kitų bendruomenių ar atskilusių pavienių žmonių mokymus.