• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
liepos 20, 2024, 01:28:14

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

romis

Sveiki.  Labai apsidžiaugiau atsitiktinai surades šį tinklalapį. Nespėjau dar susipažinti su šio tinklalapio medžiaga, bet širdimi pajutau, kad čia mano vieta. Man gyvybiškai labai reikia bendrakeleivių katalikiško tikėjimo keliu. Aš nieko prieš neturiu prieš kitus bet pasirinkau katalikišką būdą.

Esu paprastas eilinis tikintis, norintis gilinti ir rasti artimesnį ryšį su Dievu. TSRS (sovietų) laikais buvau ateistas, dalyvavau ateistinėje veikloje, kategoriškai neigiau Dievą, tačiau įvyko protu nesuvokiamas  stebuklingas atsivertimas ir nuo 1996 metų tapau kataliku. Gyvenime patyriau tragiškų įvykių, ir tik Dievo dėka likau gyvas, sveikas ir šiuo metu esu  pilnavertis žmogus. Aš buvau visiškai žuvęs ir dvasiškai ir fiziškai, bet Dievas padarė stebuklą......

Čia prisistatymas, bet ne liudijimas, jei bus galimybė ir kam įdomu, galėsiu paliudyti neįtikėtinus Dievo darbus mano gyvenime.

Dirbu ūkvedžiu bei darbų saugos specialistu Kaune, sūnus jau turi šeimą, o mano dukrai dar 14 metų.
Sveiki mieli bendraminčiai. Ir vėl kaip naujokas pradedu iš naujo. Labai dažnai neprisiregistraves (paslapčia) užeinu į čia paskaitinėju Jūsų diskusijas,apsilankau pagal nuorodas, "pasikraunu" ir patenkintas nueinu. Tačiau jaučiuosiu lyg.....vagis, imu ir nieko neduodu, naudojuosi Jūsų gėriu. o pats nesidalinu, ir bijau kad jau tolstu nuo praktikuojančio kataliko, grižtu prie.....drungno, pasyvaus kataliko. Turiu drungno kataliko unikalios patirties, kur jau senai turėjau palikti šią planetą. Esu skolingas už Dievo pratęstą gyvenimą, ir jaučiu širdimi, kad mano vieta šiame nuostabiame forume, kad man gyvybiškai reikia Jūsų pagalbos, Jūsų maldos, mokymosi iš Jūsų.

Turiu daug kompleksų: bijau nusišnekėti, bijau kvailai, nerišliai dėstomų minčių ir t.t.  Bijau, atidėlioju...o kitas balsas sako: nebijok, dalyvauk, dalinkis, juk tai Dievo darbai mano gyvenime, mano čia nieko nėra.....

Nežinau kaip elgtis, trūksta drąsos, ryžto, jaučiu esu kitoks, buvau žuvęs, miręs dvasia ir fiziškai, kaip artimieji išsireiškia: vaikščiojantis stebuklas. Ir bažnyčioje kaip muitininkas tyliai kamputyje meldžiuosi ir visur išgyvenu nevertumo būseną...

Atleiskit, perdaug atsiveriu...... Gyvenu tarp drungnų arba netikinčių ir neturiu kur atsiverti, anksčiau aktyviau lankiausi katalikiškuose renginiuose, o dabar nutolau.... Darosi labai neramu, kainą jau žinau....  Noriu glaustis prie Jūsų, bet jaučiuosiu kaip raupsuotasis.....

Augucka

Labas Romi, smagu, kad prisijungei prie mūsų  :thumbup: Labai tavimi džiaugiamės ir neliūdėk, kad gyvenimas nesiklostė, bet už tai kiek turi gyvenimiškos patirties! Esi turtingas tuo ir galėsi pasidalinti su kitais ;) Esame draugiški ir mielai priimam tave į savo šeimą  [-o<

Gyvenime ne tik tenka kovoti už savo materialų gerbūvį, bet dar didesnė kova vyksta dvasiniame lygmenyje, todėl nenusimink, juk mes visi tą išgyvenam. ;) Svarbiausia, kad Dievas tavęs nepalieka, o kviečiasi sekti Juo, vadinasi esi teisingame kelyje  :thumbup:

Mes forume turime narių dienoraščius, jei tik norėsi išsilieti savo mintis, gali tą padaryti savo asmeninėje temoje ;) Jei tik ko reikės - drąsiai kreipkis  :happy:

Giedrė

Romi, kuo daugiau mūsų, tuo smagiau. :D  Baimės nereikia, ji tik žlugdo ir paralyžiuoja sielą. Nėra čia tobulų, mokomės vieni iš kitų, bendraujame, tobulėjame. Drąsiai  prisijunk.  :thumbup:

Silvija

Citata iš: romis  liepos 26, 2013, 03:41:34
Sveiki mieli bendraminčiai. Ir vėl kaip naujokas pradedu iš naujo.

Tu ne naujokas, prisimenam tave nuo prisijungimo dienos, kaip gerai, kad prabilai :thumbup:

Citata iš: romis  liepos 26, 2013, 03:41:34
...o kitas balsas sako: nebijok, dalyvauk, dalinkis, juk tai Dievo darbai mano gyvenime, mano čia nieko nėra.....

Labai dėkui, kad paklausei šio balso, mums tu taip pat reikalingas, kaip ir mes tau. Taip jau yra - tik santykyje vieni su kitais pamatome save pačius ir galime pradėti keistis. O likę vieni vėl susergam savo ligom. Man lygiai tas pat, o mano artimieji į mane irgi kartais žiūri kaip į kitos planetos gyventoją ;D

Ir nereikia bijot pasakyti ką nors ne taip, (aš irgi labai moku nusišnekėt  :), kai pasiseka ką nors protingo paskelbt, tai pati nustembu), nes tu teisingai sakai - "tai Dievo darbai mano gyvenime". Beje, labai gražiai reiški savo mintis, man patiko :thumbup:

romis

Nuoširdus ačiū Jums už palaikymą. Tikrai jaučiuosiu kaip baukštus paukštelis, ne tik kad nusišnekėti galiu, bet kad ko nors neįžeisti, netyčia neužgauti. Man Jūs tokie brangūs, man tikrai reikia ir patarimo ir pabarimo, ir kritikos nebijau, tam kad mokyčiaus, tobulėčiau, eičiau paskui Jėzų......

ritajuo

labas visiems  :D kaip gera čia, kur visi tokie pat, kur nesijauti balta varna  :celebrate: SUPER  :)

Povilas

Sveiki, mano vardas Povilas. Siuo metu gyvenu Tenerifes saloje. I foruma uzsukau atsitiktinai, nors taip aisku nebuna :)  Buvo malonu skaityti sviesiu ir tikinciu zmoniu mintis, kai kurios temos ypatingai sudomino, kilo noras uzduoti papildomu klausimu ...

I katalikybe griztu po ilgu klajoniu ir paiesku. Manau, kad  griztu sutvirtejas, uzsigrudines. Tikejimas virto zinojimu, o zinojimas -  tikejimu  :). Manau, kad broliai ir seserys savo mintimis ir buvimu sustiprins mano tikejima. Aciu visems !

Silvija

Vis plečiasi mūsų geografija, liksma ir graudu tuo pat metu - šitaip išblaškyti mes, lietuviai, esame...

Ačiū Tau, Povilai, kad prisijungei :thumbup:

tomulina

Sveiki, visi :)

Esu Toma iš Biržų. Baigusi verslo administravimo Bakalaurą. Bet mano gyvenimas pakrypo kita linkme ir jau keturis metu esu masažuotoja.
Nuo pat mažų dienų netikinčioje šeimoje išsiskyriau savo tikėjimu, viltimi ir svajonėmis.
Sunku net pasakyti ką aš apie tikėjimą galvoju: žinau tik tiek, kad Dievas ar kas ten bebūtų tikrai yra, jis visada šalia ir pasiruošęs padėti mums bet kurią akimirką, tik mes dažnai to iš jo nepriimame. Žinau, kad Dievas sutvarko viską kaip geriausia ir pačiu lengviausiu keliu, kokiu tik įmanoma (nors mums kartais atrodo, kad taip nesąžininga arba labai stipriai skauda). Bet vis tiek tikėjimo aš neperprantu. Esu ieškojimuose ir domiuosi ne tik krikščionybe, bet ir Krišnaitų, Budizmo tikėjimu.

Šį forumą radau netikėtai ieškodama informacijos apie vaisingumą ir esu labai tuo patenkinta. Žiūriu, kad čia įdomių temų yra. Ypač domina vaisingumo, ir mačiau šeimos ir porų klubas yra. Su vyru ieškome bendraminčių žmonių - draugų, nes mūsų rate tokių kaip mes (turiu omenyje negeriame, nerūkome, turime savo nuomonę apie tikėjimą ir pan.) mažai yra.

Dovile.Sk

Garbė Jėzui Kristui!

Mano vardas Dovilė, šiaip esu Panevėžietė, tačiau studijuoju (ir studentauju) Kaune. Katalikų teologija - III kursas.
O Jus radau labai, tikrai labai netikėtai - gūglinausi apie šventuosius globėjus (tiksliau, norėjau rasti sau konkrečiai tinkamą pagal veiklą :)), ir pataikiau čia. Pataikiau netyčia, ir nusprendžiau pasilikti. Panašiai buvo ir su pačia Bažnyčia. Tačiau nenoriu plėstis, jei ko nesusakiau, paklauskite. :)

Giedrė

Sveikos, Dovile ir Tomulina, smagu, kad prisijungėte ir mūsų jau daugiau.  :thumbup:

Augucka

Sveikinu naujas nares, labai smagu, kad mūsų būrys didėja, ypatingai džiaugiamės aktyviais nariais  :celebrate:

Toma, mes nedidelis šio katalikiško forumo būrelis labai tikimės, kad indų ''dievai'' ir Rytų filosofijos jūsų širdies nepavergs amžiams. Būtinai paskaitykite mūsų forumo temas ir išsakytas mintis apie sinkretizmą katalikų bažnyčioje  ;)

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,418.0.html

Silvija


Ramybe

Asta. Du nuostabus sūnus 14 ir 2.5. Pastarieji keli metai atsiuntė daug išbandymu: onkologija, sunkus gydymas, vyro santuokine neistikimybe, smurtas... Jūsų svetaine atradau atsitiktinai, ieškojau maldos, kuri galetu man padeti atleisti ir suteiktų dvasiniu jėgų viską pakelti. Tikiu, kad jus tapsite mano tikėjimo ir mano maldos broliais ir seserimis. Ačiū jums uz tai kad esate ir te laiminga jus Dievas.

arabele

Garbė Jėzui Kristui
Esu Mažeikietė, man 35. auginu dukrytę Smiltę(7) ir Sūnelį Kasparą(2). Dirbu sporto mokykloje mokinu vaikus plaukti. Didžiąją gyvenimo dalį praleidau sportuodama, paskui bandžiau sukurti idealią šeimą deja nepavyko, matyt nebuvau gera žmona todėl vyras pabėgo. Šiuo metu išgyvenu sunkų skyrybų procesą ir jame palaikymo semiuosi tikėjime.

Tikiu nuo mažens, nors šeima nebuvo labai tikinti, daug gavau iš močiutės kurią visada matydavau su maldaknyge. Labai didelį spaudą mano tikėjime paliko mano tikybos mokytoja su kuria bendrauju iki šiol ji mano vedlys tikėjimo keliu. Bet matyt atėjo laikas kai norisi vis daugiau ir nebeužtenka būti tik lankančia bažnyčia, noriu dalyvauti ir tobulėti. Priklausau gyvojo rožinio grupelei. Noriu augti tikėjime ir taip pat auginti jame vaikus.

Forumo ieškojau specialiai mėgstu dalyvauti forumuose mėgstu daug pliurpti, todėl ieškojau kur galėčiau rast daugiau apie tikėjimą apie dieva ir šiuo metu ypač reikia bendraminčių nes jaučiuos viena ir nenormali.

Silvija

Per amžius!

Dėkui, kad patikejai savo istoriją mums, taigi keliaukim kartu  :)

arabele

Kol kas tik susipažįstu su forumo temomis ir jaučiuosi labai vaikiška, o čia diskutuojama tokiom rimtom temom. Gal per laika daaugsiu iki jūsų ir galėsiu ką nors pasakyti.

nf

Citata iš: arabele  spalio 26, 2013, 03:32:12
... čia diskutuojama tokiom rimtom temom. Gal per laika daugsiu iki jūsų ir galėsiu ką nors pasakyti
Sveika arabele, aš ir panašiai jaučiuosi, todėl mažai dalyvauju diskusijose, nors kitų diskusijas skaitau dažnai.

arabele


Augucka

Sveikinu prisijungus  :thumbup: Žinant, kad niekas nevyksta be mūsų Viešpaties valios, tai tikėk, kad Jis tave čia ir atvedė  ;) Jis žino, ko tavo sielai reikia labiausiai  :pentecostal:

Labai dažnai ir aš neturiu ką pasakyti šiame forume, bet stengiuosi prisijungti prie diskusijų kad ir savo menkomis žiniomis. Juk mes visi čia mokomės vieni iš kitų ir visažinių čia nėra anei vieno. Yra gal tik labiau apsiskaičiusių. Aišku, mes visi stengiamės gyventi katalikišką gyvenimą ir pašvenčiame save tarnauti Viešpačiui. Tarnystė prasideda jau čia, forume.  ;)