• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 07:15:57

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Loginiai uždaviniai

Pradėjo kukulis, gegužės 18, 2014, 08:26:53

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Pilgrim

Kukuli su klausimu viskas gerai  :D
Ar gali katalikas vesti savo žmonos našlę ?

kukulis

O kas per žvėris ta "žmonos našlė" ? ;D

Pilgrim

SAkoma žmogus mąstanti nendrė, tai va tegul mąsto linguodama vėjyje  :)

kukulis

Man tai panašiau, kad parašei čia nesąmonę ir lauki kažkokio atsakymo.  ;)

Iš serijos: Mano batai buvo du, vienas dingo akiniai... :P

Pilgrim

Kukuli tai nėra nesąmonė, bet jei ... tuomet trys argumentai kad tai yra nesąmonė  ;)

kukulis

Nu neegzistuoja toks dalykas kaip "žmonos našlė". Gali būti kažkokio vyriškio našlė, arba moteriškės našlys.

Na geriausiu atveju, gali būti "mano žmonos našlys", vadinasi tai esu aš, o mano žmona tipo mirusi.

Jeigu sakom mano "žmonos našlė", vadinasi aš esu moteris ir buvau lesbietiškoj "santuokoj" su savo žmona, ir dabar ji mirusi, o aš ir esu ta našlė.

Einam prie sekančių punktų: ar galiu vesti savo žmonos našlę? Tipo vesti save, kuri esu lesbietė?

Na ir paskutinis punktas: ar katalikas?
Tai čia trys punktai "ne".
1) Ne ta giminė, turi būti "katalikė", o ne "katalikas".
2) Ar galiu vesti "save" - ne, nes čia nesąmonė.
3) Žmonos našlė - aš esu savo žmonos našlė, vadinasi buvo lesbietiška santuoka, kuri prieštarauja tam kad esu "katalikė".

Žodžiu iš nesąmonės ir gaunasi dar trys nesąmonės. Nu pas tave Piligrim, ir fantazija :o ;)

P.S.
Siūlau trinti visus postus, pradedant Piligrim uždaviniu, kuris yra absurdiška nesąmonė.

Pilgrim

Fantastika ... Kukuli tu tiesiog nuostabiai parodei kaip gali gimti erezijos  :thumbup: tiesiog super. Fantastika ...
O atsakymas į klausimą yra labai logiškas ir labai aiškus, komentaras, kuris atveda prie teisingo atsakymo, taip pat aiškus ir logiškas.

kukulis

Gerai, reiks palaukti atsakymo :)


Varlė keliauninkė

Kukuli, atsakymas apie suodina ir svaru vyrus, neteisingas. Bandysi toliau? O tavo atsakymas i pirma uzdavini man nelabai suprantamas :-/ matematikos perdaug.

Pilgrim, gal "zmonos nasle" reiskia, kad tas katalikas mires? Tada jis vesti negali.

Pilgrim

Taaaip  :celebrate: keliauninke tu teisi  :thumbup:

Varlė keliauninkė


kukulis

Ne ne,
tada turėtų skambėti: ar gali vesti žmonos vyro našlę.

Pilgrim

Kukuli
šį klausimą ne aš sugalvojau, o ėmiau iš logikos uždavinyno,
esmė ir yra savo žmonos

kukulis

Čia turbūt mano kaip tiksliųjų mokslų atstovo ir programuotojo problema :) , nes tiek tu tiek Varlytė suprato, o aš ne :) .
Tik žinau, kad analogiškose situacijose sudarant programą kompiuteriui, jis tikrai spjautų klaidą :) .
Manau analogiškai būtų ir techninėje, teisininkų ir panašioje aplinkoje, kur yra reikalaujama tikslumo, o dviprasmybės neleistinos. Ir taip pat manau, kad suprantu, dėl ko mane kai kurių forumo dalyvių pranešimai kartais suerzina: nesuprantu, jaučiuosi kvailas, bet vis vien matau kad nesąmonė parašyta, todėl pradedu širsti ... ;)

Sigitas

Supratau, jog mėlynakiai jau visi išvyko. Liko tik žmonos našlė ir suodinas kaminkrėtys.  :hug:
Gera porelė!  :thumbup:

Varlė keliauninkė

Nors šitie klausimai gal ir nereikalauja didelio loginio išmąstymo, bet visgi.

I. Sutinkate nėščią moterį, kuri jau turi 8 vaikus, iš kurių trys - kurti, du - akli, vienas - protiškai atsilikęs, o pati moteris serga sifiliu. Ką jai patartumėte:
1.pasidaryti abortą
2. gimdyti vaiką

II. Įsivaizduokite, kad renkamas pasaulio lyderis ir Jūsų balsas yra lemiamas. Varžosi trys kandidatai:
1. Pirmasis kandidatas bendrauja su "nešvariais" politikais, konsultuojasi pas astrologus, turi dvi žmonas, rūko be perstojo bei per dieną suvartoja apie 8-10 bokalų martinio;
2. Antrasis kandidatas du kartus buvo nušalintas nuo pareigų, aukštojoje mokykloje vartojo narkotikus, miega iki pietų, vakarais išgeria apie litrą viskio;
3. Trečiasis kandidatas turi karo apdovanojimus, yra vegetaras, nerūko, tik kartais atsigeria šiek tiek alaus, yra ištikimas žmonai.
Už kurį iš jų balsuotumėte?

kukulis

I Pagimdyti vaiką ir susilaikyti nuo tolesnių lytinių santykių

II Nepakanka duomenų apie žmogų. Rinkčiausi tarp 2 ir 3 variantų. Gali būti, kad tas kuris anksčiau vartojo narkotikus yra pažinęs gyvenimo skausmą, todėl gali būti jautresnis kitų skausmui negu anas vegetaras.


kukulis

Kažkaip neatkreipiau dėmesio į tą litrą viskio :D

V. Keliauninke, kokia šitų užduočių esmė? :)

Varlė keliauninkė

Gal dar kas panorės atsakyti, tai tada paaiškinsiu :) Kantrybės.

Augustas

Na, II-ojo uždavinio atsakymą žinau iš anksto, tai atsakinėti man jau nebereikia. O atsakymas į I-ąjį uždavinį yra grynai vertybinis - jokiais būdais, jokioje situacijoje negalima žudyti žmonių abortais. Nesvarbu, ar prenatalinis tyrimas rodo, kad gims sveikas vaikas ar, tarkim, vaikas su Dauno sindromu.