TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas

Bendros temos => Praktinė katalikybė => Temą pradėjo: Varlė keliauninkė vasario 17, 2017, 08:29:42

Antraštė: Katalikai ir politika
Parašė: Varlė keliauninkė vasario 17, 2017, 08:29:42
Žygimanto Pavilionio konferencija apie tai, kad reikia veikti  ir skubiai. Ką galėtume padaryti konkrečiai?
https://www.youtube.com/watch?v=mfXsoSSyVHk
Antraštė: Ats: Katalikai ir politika
Parašė: Giedrė vasario 18, 2017, 16:30:50
Manyčiau, kad pirma - sąmoningai dalyvauti rinkimuose, socialiniuose judėjimuose, būti aktyvūs, domėtis, skaityti. Tai jau būtų pradžia.
Antraštė: Ats: Katalikai ir politika
Parašė: Diak. Tomas M. vasario 18, 2017, 17:19:55
Vienas vienuolis paskaitoje kalbėjo, kad nebalsuoti yra nuodėmė. Mes jau matėme istorijoje, kad dažniausiai blogi dalykai įvyksta, nes dauguma gerų žmonių tiesiog tylėjo, o po to jau buvo per vėlu.... pvz. Hitlerio atėjimas į valdžią.
Antraštė: Ats: Katalikai ir politika
Parašė: Silvija balandžio 29, 2021, 05:26:39
Kartais atrodo, kad tikintieji dega ne tiek vienas kito meile ir Dangaus karalystės siekiu, kiek siekiu teisingumo šioje žemėje. Ir tuomet priimtini  tampa bet kokie tikslo siekimo būdai. Šeimos maršas kaip politinė akcija buvo priimtina ir svarbi, kol jos vadu tapęs Orlauskas visko nesugadino. Planavau dalyvauti šiame renginy su sąlyga, jei jis turės tą pačią Baltijos kelio dvasią. Deja...

Vyskupai išreiškė savo poziciją nedalyvauti ir norėtųsi, kad tikintieji nesiimtų etikečių klijavimu ar piktinimusi, neva tai buvo politkorektiškumu remtas sprendimas. Esu įsitikinus, kad tai išmintingas žingsnis.

https://lvk.lcn.lt/naujienos/,460

Be kita ko, niekam nėra uždrausta dalyvauti akcijoje, priešingai, kai kurie kunigai netgi kviečia tai daryti:

https://www.youtube.com/watch?v=7vzQ_91ymZg

Vis dėlto, aš manau, kad dalyvaujant reiktų būti pasiruošusiem ir tokiom  provokacijom, kai netyčia galima tapti masės, demonstruojančios nepakantumą, dalimi ir skaldymosi įrankiu.
Antraštė: Ats: Katalikai ir politika
Parašė: Eugenijus balandžio 29, 2021, 13:56:27
Norėjau ir aš prisijungti prie šeimų maršo. Tačiau gavau žinių, kad tas maršas gali būti panaudotas antivakserių propagandai. Todėl atsisakiau.
Antraštė: Ats: Katalikai ir politika
Parašė: Diak. Tomas M. balandžio 30, 2021, 21:34:35
Eugenijau, o kas yra "antivakserių propaganda"? Gal galėtum plačiau aptarti? Įdomu būtų padiskutuoti, nes tikriausiai, man irgi būtų užklijuota antivakserio etiketė  ::)
Antraštė: Ats: Katalikai ir politika
Parašė: Silvija gegužės 01, 2021, 03:43:49
Kad ir kokia propaganda būtų vykdoma Maršo metu, tai kiršina žmones. Pametamas pagrindinis tikslas iš akių. Dėl tradicinės vyro+moters šeimos sutaria visi, kurie ketino ten dalyvauti, bet daugeliui yra nepriimtina, kad jų laisva valia kažkas pasinaudos kitiems politiniams tikslams siekti. Čia esmė.