• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 09:39:51

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 3 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Sveika atplaukus iš sostinės :) Smagu, kad mūsų geografija apima visą Lietuvą ir net daugiau, nors forumo narių (dalyvaujančių) tarpe ir dominuoja Kauno regionas, bet būtų labai smagu, kad kas nors dažniau nušviestų rytų Lietuvos nuotaikas, kaip kad retkarčiais tą padaro mūsų "vakariečiai" Sigitas ir Vida iš Klaipėdos. Tokiu atveju būtum Augusto komandoj :).

kukulis

Kaip smagu skaityti lietuvišką tekstą su latviškomis raidėmis :D :thumbup:

Kornelijus P.

Sveiki, esu Kornelijus Pukinskis, 18m. studentas. Šiuo metu mokausi Vilniaus konservatorijoje. Savo gyvenimo be Dievo, draugės ir laisvojo džiazo muzikos visiškai neįsivaizduoju... :)

kukulis

Citata iš: Kornelijus P.  rugpjūčio 18, 2015, 08:58:32
Sveiki, esu Kornelijus Pukinskis, 18m. studentas. Šiuo metu mokausi Vilniaus konservatorijoje. Savo gyvenimo be Dievo, draugės ir laisvojo džiazo muzikos visiškai neįsivaizduoju... :)

Super! :thumbup:

Sveikas prisijungęs! :D

Andrius4

Sveiki,

Aš esu Andrius man 38 metai. Gimiau ir augau Lietuvoje, Kėdainiuose. Šiuo metu gyvenu Dubline, Airija. Esu išsiskyręs ir vedęs antra karta. Iš pirmos santuokos vaiku neturiu. Šiuo metu su žmona auginam bendra 1,5 metuku dukryte. Taip pat esu patėvis savo žmonos pirmam vaikui, kuriam jau tuoj bus 18 m. Nesu baigęs aukštu mokslu, esu suvirintojas. Taipogi darantis daug gramatiniu klaidu, todėl rašau su Microsoft Word programos pagalba. Rašau visa tai nes nenoriu, kad butu kasnors nuo jūsų paslėpta. Atsivėriau Dievui priės trys metus. Visada tikėjau i Dievą bet niekada Jo nepažinojau taip kaip dabar. Vaikščiojau nusigręžęs nuo Jo pats to nežinodamas, vaikščiojau savo užsispyrimuose ir sumanymuose. Gyvenau pasaulija ir jo nuodėmėse. Ir nepažinodamas Dievo pykau ant Jo. Bet prieš trys metus viskas pasikeitė. Kai Dievas parode man savo šlove ir Jo galybe. Ir Jo žodžio tikruma ir teisumą. Ir nuo tada man atsivėrė akys ir dabar stengiuosi nenukrypti nuo jo žodžio, nei i kaire, nei i dešine, kaip ir rašo Biblija.

Silvija

Ačiū, Andriau, už tokį pasitikėjimą! :)

Minėjai, kad esi antroje santuokoje. Mes čia nemažai esam kalbėję dėl Komunijos davimo antrąkart susituokusiems. Ką pats manai? Iš šalies žiūrint į tavo atvejį atrodo, kad sąmoningu tikinčiuoju galima tave laikyti tik nuo 2012-tu metų?

Čia ta tema:

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,700.msg7166.html#msg7166

Kornelijus P.

Labai smagu, Andriau, kad prisijungei. Dievas niekada nenusisuks nuo tavęs, kol jį savo širdį nešiosi... ;) Sveikas atvykęs! :celebrate:

luneta

GJK,
nors forume aktyviai dalyvauju (skaitydama  :ashamed:), gerokai daugiau nei metus, prisistatyti išdrįsau tik dabar.
Šį puslapį atradau, kai ieškojau informacijos apie žegnojimąsi.
Mano tikėjimas iki atsivertimo buvo drungnas. Melsdavausi tik tada kai būdavo sunku, visas tikėjimas buvo pilnas prietarų, o patarimo ieškojau horoskopuose, pas būrėjas ir energetikus.
Atsiverčiau prieš 3 m. Dievas mane pakvietė kai buvau labai pasimetusi gyvenimo kelyje. Jo gailestingumas buvo beribis kuris padovanojo man sūnų.
Esu 35 m., dviejų vaikų mama, dukrai 11 m., sūnui  beveik 3 m. Šiais metai šventėme 15-tas santuokos metines.
Forume pasisakyti neišdrįstu, o tiksliau neturiu ir ką, nes mano žinios dar tokios menkos, todėl esu labai dėkinga aktyviems forumiečiams, kurie padeda gilintis į tikėjimą. Telaimina mus Dievas.

Silvija

Sveika gyva :), esame vienąkart persimetę pastebėjimais apie muziką, tai man tu nebenaujokė. Malonu iš arčiau susipažinti!

O čia tavo nuotrauka? Tokia, sakyčiau...  O:-)

luneta

 ;) aciū Silvija už pastabą, kai kuriau profilį įėliau ką turėjau telefone, kad nesimatytu veido. Po to bandžiau keisti, bet neradau kaip. Na bet paskatinai mane ir gavosi  :thumbup:

Diak. Tomas M.

Luneta, visada malonu žinoti, kad kažkam tos diskusijos naudingos ;)

O plepėti tai ir nėra didžiausias darbas, yra kelios narės, kurios labiau prisideda maldos klube, manyčiau jos daug daugiau nuveikia Dievo garbei, nei mes, minkydami klavišais :D

kukulis

Jėga.  :pentecostal:

Dar kartą sveiktinu Lunetą ir Andrių4, prisijungus prie forumo.  :thumbup:

Eugenijus

Šiek tiek nustebau, kiek šitame forume buvusių paklydėlių ir paskui atsivertusių į doros kelią. Turiu nuvilti visus, kad labai smarkiai paklydęs nebuvau, nors ir prie pavyzdingų save nepriskirčiau.

kukulis

Citata iš: Eugenijus  rugpjūčio 30, 2015, 14:39:02
Šiek tiek nustebau, kiek šitame forume buvusių paklydėlių ir paskui atsivertusių į doros kelią. Turiu nuvilti visus, kad labai smarkiai paklydęs nebuvau, nors ir prie pavyzdingų save nepriskirčiau.

Va gi kaip... :D

Sako vienas iš atsivertimų požymių, tai savo nuodėmingumo supratimas ;)
Kažkada pasijuokiau iš tavo posto, kur tu rašei apie lašinius ir lavonus. Tikiuosi labai neįsižeidei ::)

VilmaT

Sveiki, esu 36 metų vilnietė, auginu tris dukras. Dirbu valstybės tarnyboje, metų pabaigoje ginsiuos disertaciją literatūrologijos srityje. Nuo kovo mėnesio savanoriauju Maltos ordino pagalbos tarnyboje. Šiuo metu esu intensyviose  artumo su Dievu paieškose. Meldžiuosi, kad atsiverstų mano vyras ir galėtume visa šeima kartu eiti tikėjimo ir tarnystės Dievui keliu. Šį forumą atradau internete ieškodama užtarimo maldos ir labai apsidžiaugiau, kad esama tokios bendruomenės. Čia tikiuosi rasti dvasinę bendrystę. Trumpai tiek :).

Žuvis

Sveika, Vilma!

Malonu susipažinti. Esu irgi šio miesto  :D
Džiugu jog atradai interneto vandenyne šį uostā. Linkiu įdomių skaitinių ir dalyvavimo!
Dievo palaimos ir globos.


Diak. Tomas M.

Sveika, Vilma, tikimės prisijungiant prie mūsų pašnekesių!

VilmaT

Ačiū, šis forumas tikra atgaiva dvasiai kasdienėje rutinoje  :celebrate:

Merūnas

Sveiki. Esu Merūnas.Katalikas. Marijos Legiono vicepirmininkas.Džiaugiuosi Jus suradęs.Esu naujas kūrinys Jėzuje Kristuje. Kiekvieną dieną pradedu rožinio malda ir meldžiuosi Katedroje. Už viską dėkoju Dievui ir šv.Marijai,nes pakeitė mano gyvenimą. Buvau alkogolikas ir ateistas. Kiekvieną dieną regiu Dievo stebūklus.Esu dailininkas,tai tuos stebūklus ir atvaizduoju. Norėčiau su Jumis susidraugauti.

Žuvis

Sveikas, atvykęs! Kaip gražiai prisistatei - didžių dalykų Tau padarė Viešpats! Linkiu prasmingo dalyvavimo ir naujų pažinćių!